Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(stilo @ 2007 04 18, 08:37)
Labas rytas,
gabreniene, neprarask vilties 4u.gif  as buvau irgi isitikinusi, kad tas pilvo maudimas kaip pries mm, nieko gero nezada, bet kaip matai gali buti ir kitaip ax.gif  man sekmingai pilvuka maude, o viena nakti net is skausmo prabudau, o pasirodo taip buna beveik visoms ir pirmus kelis nestumo menesius vis dar pamaudens, nes organizmas laukia mm sutartu laiku, o kai ju nebuna pilvuka vis tiek pamaudzia.
pasidaryk testuka, ka?

bet, kad man teplioja jau 3 diena verysad.gif
Atsakyti
Stilo, sveikinimai didžiausi thumbup.gif , tikėkimės, kad viskas bus gerai thumbup.gif
O sakyk, kiek žinau, tai tu pas K. lankaisi, o kas tau darė IUI irgi K.?
Nes ir Svetučia pas jį lankosi, įdomu, kas jai IUI darė g.gif ?
Jei ir tau ir Svetučiai IUI darė K., tai jaučiu, kad jo ranka laiminga thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,
gabreniene man kaip ir stilo pilvuką maudė kaip prieš mėnesines, bet taip pat jų nesulaukiau, taigi kol šviežias kraujas nepasirodė nerparask vilties 4u.gif

O man IUI darė K, o stilo kiek žinau ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetucia: 18 balandžio 2007 - 07:56
QUOTE(agnesse @ 2007 04 18, 08:51)
Stilo, sveikinimai didžiausi thumbup.gif , tikėkimės, kad viskas bus gerai thumbup.gif
O sakyk, kiek žinau, tai tu pas K. lankaisi, o kas tau darė IUI irgi K.?
Nes ir Svetučia pas jį lankosi, įdomu, kas jai IUI darė g.gif ?
Jei ir tau ir Svetučiai IUI darė K., tai jaučiu, kad jo ranka laiminga thumbup.gif


Agnesse paskaityk 30 psl. sio forumo, as jau rasiau kaip man gavosi si siki su IUI. Laiminga ranka si karta buvo pas U wub.gif .

Svetucia, kada vaziuoji pas K? kada laukti geru thumbup.gif ziniu is taves?

Gabreniene, o tu dar atrodo dyf. geri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 18 balandžio 2007 - 08:20
QUOTE(stilo @ 2007 04 18, 09:11)
Agnesse paskaityk 30 psl. sio forumo, as jau rasiau kaip man gavosi si siki su IUI. Laiminga ranka si karta buvo pas U wub.gif .

Svetucia, kada vaziuoji pas K? kada laukti geru  thumbup.gif ziniu is taves?

Gabreniene, o tu dar atrodo dyf. geri?

jau nebe
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 18, 09:17)

kad butu ramiau, nulekciau tavo vietoje i VK ir pasidaryciau HCG. ir jei ka, nesekmes atveju, zinotum, kad bent jau kabinosi, aisku, tphu tphu tphu reikia tiketis geriausio wub.gif bet juk ir tai butu jau paguoda ax.gif

gal bus viskas gerai, juk daug kam patepliodavo ax.gif
Atsakyti
Gabreniene, bet tu ir kantri:-)
tepliojimas, dar ne mmm, linkiu, kad jos ir neateitu
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 18, 09:23)
labas rytas,
reikalai pas mane nepasikeite...... testuko nedariau., jauciu, kad vistiek sulauksiu mmm...... verysad.gif , nes nejauciu jokiu  nestuke.gif pojuciu verysad.gif tik pilva skauda kaip prie mmm..
nu taip liudna negaliu.... nu bet ka padarysi unsure.gif
o tu pas gydytoja jau buvai?
Idomu kaip Stilo sekasi?


O kada turetu mmm buti, gal taip ir prateplios, o HCG parodys nestuke.gif
As visoms pasakoju, kad kai pastojau su antru, tai buvo normalios mmm, tik ne tokios gausios, kaip iprastai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 18 balandžio 2007 - 08:30
QUOTE(simutė @ 2007 04 18, 10:29)
O kada turetu mmm buti, gal taip ir prateplios, o HCG parodys  nestuke.gif
As visoms pasakoju, kad kai pastojau su antru, tai buvo normalios mmm, tik ne tokios gausios, kaip iprastai 4u.gif


man ir pati U sake, kad liepia ateiti pries stimuliacija ne tik del cistu
bet ir del galimo nestumo, apie kuri gali nepagalvoti, nes yra mmm, bet nestumas vis delto galimas
Atsakyti
Gabreniene, aš iš vis siūlau bėgti pasidaryti HCG, po vakarykščio pokalbio su gydytoja nutariau daugiau nerizikuoti, ir ateityje bet kokiu atveju pasidaryti HCG tyrimą.
Vakar gydytoja pasižiūrėjo, cistų nerado thumbup.gif , o gleivinė dar labai stora buvo, sako, kaip per nėštumą. Taigi kas čia žino, gal kas kabinosi, tie testai tikrai nėra 100 proc. patikimumo priemonė.
Tiesa, dar info, jei įdomu. Gydytoja paminėjo, kad gali spermijus neprasiskverbti pro kiaušialąstės apvalkalą, nes jis storas, bet storas apvalkalas būdingas vyresnio amžiaus moterims, arba esant edometriozei. Antra, iš spermogramos sakė negalima nustatyti ar spermijus pajėgus prasiskverbti. Trečia, laparaskopijos ji man patarė nedaryti, sako ji tikrai nedarytų, nepabandžiusi 1 IVF, be to jei per gimdos nuotrauką butų buvę matomi edometriozės požymiai, tai tuomet nei IUI nedarytų, ir laparaskopiją darytų, o jei viskas švaru, nereikia intervencijos. Ketvirta, kodėl kartais nesprogsta folikulai sunku pasakyti, o antra ovitrelio dozė šios problemos neišsprendžia. Minėjo, kad buvo praktikuojama leisti po keles dozes, bet nepasiteisino.
Pažiūrėjusi mūsų duomenis, pasakė, kad fiziologiškai viskas idealu, pritrūko sekmės, arba psihologinės priežastys.
Reziumė darausi 6 IUI.
Atsakyti
dabar paklausiu kaip pradedancioji
man iui dare kevirtadieni, tai kada po dvieju savaiciu pas jus atsirastu mmm: treciadieni ar ketvirtadieni?
Papildyta:
[quote=tiesiog ašsmile.gif,2007 04 18, 10:35]
Gabreniene, aš iš vis siūlau bėgti pasidaryti HCG, po vakarykščio pokalbio su gydytoja nutariau daugiau nerizikuoti, ir ateityje bet kokiu atveju pasidaryti HCG tyrimą.
Vakar gydytoja pasižiūrėjo, cistų nerado thumbup.gif , o gleivinė dar labai stora buvo, sako, kaip per nėštumą. Taigi kas čia žino, gal kas kabinosi, tie testai tikrai nėra 100 proc. patikimumo priemonė.
Tiesa, dar info, jei įdomu. Gydytoja paminėjo, kad gali spermijus neprasiskverbti pro kiaušialąstės apvalkalą, nes jis storas, bet storas apvalkalas būdingas vyresnio amžiaus moterims, arba esant edometriozei. Antra, iš spermogramos sakė negalima nustatyti ar spermijus pajėgus prasiskverbti. Trečia, laparaskopijos ji man patarė nedaryti, sako ji tikrai nedarytų, nepabandžiusi 1 IVF, be to jei per gimdos nuotrauką butų buvę matomi edometriozės požymiai, tai tuomet nei IUI nedarytų, ir laparaskopiją darytų, o jei viskas švaru, nereikia intervencijos. Ketvirta, kodėl kartais nesprogsta folikulai sunku pasakyti, o antra ovitrelio dozė šios problemos neišsprendžia. Minėjo, kad buvo praktikuojama leisti po keles dozes, bet nepasiteisino.
Pažiūrėjusi mūsų duomenis, pasakė, kad fiziologiškai viskas idealu, pritrūko sekmės, arba psihologinės priežastys.
Reziumė darausi 6 IUI.

fainuole, kaip viska issiklausinejai
o tai del to gleivines - tai gal dar pasidaryk ir tu testa?
ir labai dziaugiuosi, kad nera situ bjaurybiu cistu, lengvos ir sekmingos 6iui
Atsakyti
smile.gif+2007 04 18, 10:35-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 18, 10:35)
Pažiūrėjusi mūsų duomenis, pasakė, kad fiziologiškai viskas idealu, pritrūko sekmės, arba psihologinės priežastys.
Reziumė darausi 6 IUI.


Na tiesiog as:), linkiu gerai atsvesti pries IUI, (tik SB negalima) tsakant rimta baliu pries didele pertrauka tongue.gif Matai stilo sis metodas pasiteisino, o ko nepabandzius mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 18, 10:39)
dabar paklausiu kaip pradedancioji
man iui dare kevirtadieni, tai kada po dvieju savaiciu pas jus atsirastu mmm: treciadieni ar ketvirtadieni?


IUI skaiciuok, kaip O diena, 14DPO daryk testuka 4u.gif , nors man gine liepia ne testa, o is karto HCG mirksiukas.gif
Atsakyti