Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(gabreniene @ 2007 04 17, 12:29)
Sveikos 4u.gif
ziuriu liudna cia pas mus verysad.gif  o as irgi nesupratau kas man darosi..... uzsiauginau 6 grazuolius folikulus, sperma buvo 97 procentu.... ir 12 dpo IUI man pradejo teplioti (nu dar nera mmm, bet... verysad.gif )... nieko nesupratau, net duph. nebuvau baigusi gerti verysad.gif  dar taip nebuvo...... gal kas negerai g.gif


O gal testuką padaryk... Tepliojimas - dar ne mėnesinės.
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 17, 14:29)
Sveikos 4u.gif
ziuriu liudna cia pas mus verysad.gif  o as irgi nesupratau kas man darosi..... uzsiauginau 6 grazuolius folikulus, sperma buvo 97 procentu.... ir 12 dpo IUI man pradejo teplioti (nu dar nera mmm, bet... verysad.gif )... nieko nesupratau, net duph. nebuvau baigusi gerti verysad.gif  dar taip nebuvo...... gal kas negerai g.gif


o tai gal cia implantacija?
testuka bandei?
pradziugink gerom naujienom, juk tokie puikus duomenys
Atsakyti
QUOTE(Kojinės @ 2007 04 17, 08:49)
Dragonfly*, labai jau  juodą duobę save ritini... Optimizmo linkiu, viskas BUS GERAI. Kartok sau 10 kart per dieną - pamatysi, BUS. smile.gif

Gal labai pesimistiškai skamba mano žodžiai, bet iš tikro ne - nuotaikos kaip tik po truputi taisosi. Dabar labai ramiai galvoju apie tai jei nepasisektų per šiuos du kartus. Kadangi jokių ligų pas mus kaip ir nėra, o ir padėjimas (IUI) nepadės, tai teks tikėtis geriausio natūraliu būdu. Kažkaip pagalvojau, kad ir amžius manęs dar nespaudžia (nesvarbu, kad draugės jau po 2 vaikelius turi doh.gif ), pavargom mes nuo vaikelio "darymo", darysim kažkokią pertrauką. Aišku aš labai tikiu, kad 5, arba 6 jau tikrai bus sekminga IUI. O gal patars gydytoja dar pabandyt, nes kažkaip man nesieka gyvenimo planuot, vis pasitvarko viskas savaip tongue.gif

beje kai darė IUI šįryt tai folikulas dar buvo nesprogęs, bet gydytoja įvertino "besprogstąs" ir sakė bus berniukas, kad taip Dievuliui į ausį tiesiai tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 17, 12:29)
Sveikos 4u.gif
ziuriu liudna cia pas mus verysad.gif  o as irgi nesupratau kas man darosi..... uzsiauginau 6 grazuolius folikulus, sperma buvo 97 procentu.... ir 12 dpo IUI man pradejo teplioti (nu dar nera mmm, bet... verysad.gif )... nieko nesupratau, net duph. nebuvau baigusi gerti verysad.gif  dar taip nebuvo...... gal kas negerai g.gif


Aš kai buvau pastojusi, man ne tik tepliojo, bet ir kraujas buvo pasirodęs. Man sakė kad dėl progesterono trūkumo ir skyrė vaistukų, pažiurėk ką sako testas, linkiu II
Atsakyti
Kas čia daros verysad.gif unsure.gif , kažkokia vėl banga š...ina užplaukė
Kvakse, Gabreniene, kol mmm nėra tol dar ne viskas prarasta, o aš plaukiu.
Tiesa, U. nera nuo siandien ir nebus iki balndzio 24 d.
Kaip jums patinka, šiandien einu pas Meškauskienę lotuliukas.gif lotuliukas.gif , sprinterė, pačiai juokas ima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 17, 15:24)
sveika prisijungusi  bigsmile.gif
klok savo istorija 4u.gif


Papildyta:
Mano istorija kaip ir visų... 3 metai nepastoju, imuninis nesuderinamumas, 3 ciklas darausi nesėkmingai IUI.. Buvau pastojusi nuo kito prieš 7 metus..,persileidau..Šiaip (turbūt kaip ir visom) viskas idealu ir pas mane ir pas vyrą sperma 100 proc.. Pikta, kai abu sveiki, o vaikučių nė...O aplink darbe visos kolegės vaikiuojasi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 17, 14:55)
o tai gal cia implantacija?
testuka bandei?
pradziugink  gerom naujienom, juk tokie puikus duomenys


Implantacija įvyksta anksčiau, maždaug savaitė po apsivaisinimo.
Gabreniene, nenusimink dar taip smarkiai, dar neviskas prarasta. smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 17, 16:16-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 17, 16:16)
Kaip jums patinka, šiandien einu pas Meškauskienę lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , sprinterė, pačiai juokas ima lotuliukas.gif


tai saunuole, tuo paciu ypu
o kaip tau meskauskiene?

Papildyta:
QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 17, 16:33)
Šiaip (turbūt kaip ir visom) viskas idealu ir pas mane ir pas vyrą sperma 100 proc.. Pikta, kai abu sveiki, o vaikučių nė...O aplink darbe visos kolegės vaikiuojasi... verysad.gif


manau, kad priezastys vis delto kazkokios yra
tik daktarai ju neatranda
o i koleges nekreipk demesio, apsivaikuosim ir mes

Atsakyti
[quote=Kvakse,2007 04 17, 16:31]
tai saunuole, tuo paciu ypu
o kaip tau meskauskiene?

Papildyta:
Nieko, visai nebloga, šiaip eičiau pas U., bet nėra, tai man dielio skirtumo ar pas meškauskienę ar pas Visockienę nėra. smile.gif
Atsakyti
[quote=tiesiog ašsmile.gif,2007 04 17, 15:36]
[quote=Kvakse,2007 04 17, 16:31]
tai saunuole, tuo paciu ypu
o kaip tau meskauskiene?

Papildyta:
Nieko, visai nebloga, šiaip eičiau pas U., bet nėra, tai man dielio skirtumo ar pas meškauskienę ar pas Visockienę nėra. smile.gif
[/quote]

Man gyd. Meškauskienė pati pačiausia thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
gabreniene, kaip pas atve reikalai?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 18, 08:17-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 18, 08:17)
Labas rytas 4u.gif
gabreniene, kaip pas atve reikalai?

labas rytas,
reikalai pas mane nepasikeite...... testuko nedariau., jauciu, kad vistiek sulauksiu mmm...... verysad.gif , nes nejauciu jokiu nestuke.gif pojuciu verysad.gif tik pilva skauda kaip prie mmm..
nu taip liudna negaliu.... nu bet ka padarysi unsure.gif
o tu pas gydytoja jau buvai?
Idomu kaip Stilo sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabreniene: 18 balandžio 2007 - 07:23
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 18, 08:23)
labas rytas,
reikalai pas mane nepasikeite...... testuko nedariau., jauciu, kad vistiek sulauksiu mmm...... verysad.gif , nes nejauciu jokiu  nestuke.gif pojuciu verysad.gif tik pilva skauda kaip prie mmm..
nu taip liudna negaliu.... nu bet ka padarysi unsure.gif
o tu pas gydytoja jau buvai?
Idomu kaip Stilo sekasi?


Labas rytas,
gabreniene, neprarask vilties 4u.gif as buvau irgi isitikinusi, kad tas pilvo maudimas kaip pries mm, nieko gero nezada, bet kaip matai gali buti ir kitaip ax.gif man sekmingai pilvuka maude, o viena nakti net is skausmo prabudau, o pasirodo taip buna beveik visoms ir pirmus kelis nestumo menesius vis dar pamaudens, nes organizmas laukia mm sutartu laiku, o kai ju nebuna pilvuka vis tiek pamaudzia.
pasidaryk testuka, ka?
Atsakyti