Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(dragonfly* @ 2007 04 17, 08:13)
ašaras..
Tiesa i6girdau per telika Ščiogolevaitės žodžius, kad ne tėvai pasirenka kada turėti vaikų, o vaikai. Gražūs žodžiai, turbūt teisingi.
Tikėjimo ir vilties ir sėkmės mums visoms!  drinks_cheers.gif



Dragonfly* labai labai linkiu, kad šis IUI būtų tau paskutinis, tegul jūsų šeimą aplanko ramybė wub.gif
sekmės šiandien 4u.gif
Įtrauksiu tave į sąrašą gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
Gabreniene, Kvakse gal kokių naujienų turite?

stilo, kaip pati jautiesi? Pasakyk kada galėsiu tave į sąrašo galą įtraukti wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 17, 08:28-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 17, 08:28)
stilo, kaip pati jautiesi? Pasakyk kada galėsiu tave į sąrašo galą įtraukti wub.gif


vel pradejau jaustis nestuke.gif . tik jusu paguoda ir gyd K. nuomone mane isgelbejo wub.gif . savaitgali U. buvo baisiai isgazdinusi, nes jos nuomone jei HCG apie 1000 ir dar nesimato tai yra du variantai- arba dar ankstyvas nestumas ir todel nesimato arba negimdinis. galit isivaizduoti kaip pasijauciau blush2.gif ? parasiau zinute K., jis man atrase, kad "jus kazka cia painojate, kai HCG -1088 tai ir turi dar nesimatyti". jis liepia ateiti vaiku skaiciuoti kai HCG -4000.
o poliklinikoj, atrodo, pirmas vizitas tiktai 12 savaite privalomas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
taigi neimu as i galva ir tikiu kad viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dragonfly* @ 2007 04 17, 08:13)
Tiesa i6girdau per telika Ščiogolevaitės žodžius, kad ne tėvai pasirenka kada turėti vaikų, o vaikai. Gražūs žodžiai, turbūt teisingi.


Visiškai nesutinku su šiais žodžiais! protest.gif Kodėl ta Ščio... Ščio... nepaiškina kodėl vaikai byra alkoholikėm, narkomanėm ir šaip konteinerinėm? g.gif

Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 04 17, 09:03)
vel pradejau jaustis  nestuke.gif . tik jusu paguoda ir gyd K. nuomone mane isgelbejo wub.gif . savaitgali U. buvo baisiai isgazdinusi, nes jos nuomone jei HCG apie 1000 ir dar nesimato tai yra du variantai- arba dar ankstyvas nestumas ir todel nesimato arba negimdinis. galit isivaizduoti kaip pasijauciau blush2.gif ? parasiau zinute K., jis man atrase, kad "jus kazka cia painojate, kai HCG -1088 tai ir turi dar nesimatyti". jis liepia ateiti vaiku skaiciuoti kai HCG -4000.
o poliklinikoj, atrodo, pirmas vizitas tiktai 12 savaite privalomas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
taigi neimu as i galva ir tikiu kad viskas bus gerai wub.gif



Stilo, o tu ką nors jautei po šio laimingo IUI ypatingesnio, nei per darytus ankščiau, ar aplankė nuojauta, gal kokių ožymių jautei, išduodančių, kad esi nestuke.gif
Na man visuomet taip atrodo, kad jei aš pastočiau, tikrai kažką jausčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 17, 08:07)
Visiškai nesutinku su šiais žodžiais! protest.gif Kodėl ta Ščio... Ščio... nepaiškina kodėl vaikai byra alkoholikėm, narkomanėm ir šaip konteinerinėm? g.gif

todėl kad jos atsipalaidavusios. visada patenkintos apsvaigusiu gyvenimu, duodasi tikrai ne su vienu vyru ir pasitaiko eržilų, kurie ir padaro savo reikalą lotuliukas.gif
mums iki jų toli, ir pamirškit pagaliau jas, nemanau, kad keistumėtės su jomis vietomis, tai kam be reikalo nervus gadinti...

Stilo, man regis su tavim viskas ok, hcg geras, o kad nemato, tai čia jau smulkmena, echo šešėlių mokslas ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 17, 09:10-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 17, 09:10)
Stilo, o tu ką nors jautei po šio laimingo IUI ypatingesnio, nei per darytus ankščiau, ar aplankė nuojauta, gal kokių ožymių jautei, išduodančių, kad esi  nestuke.gif
Na man visuomet taip atrodo, kad jei aš pastočiau, tikrai kažką jausčiau smile.gif


kad as nieko nejauciau ax.gif vienintelis dalykas-mm nebuvimas ir viskas. neieskojau as jokiu pozymiu. krutine gal kiek jautri, bet as isitikinus, kad cia nuo duf vartojimo. o ir siaip, kai krutine nera didele tai jos padidejimo smarkaus taip pat nepajutau.
vienintelis dalykas tas, kad pries IUI, biskuti pasvenciau drinks_cheers.gif MB aisku, nei laso, o as truputi atsipalaidavau, galvojau ir taip viskas uzkniso. simtas ar simtas pirmas kartas vistiek bus laimingas! padarysim ir ta IUI ir dar ka reikes, zodziu atsipalaidavau visiskai. nesusireiksminau ir po IUI, kuris buvo sestadieni, iskarto islekem i gamta saslyku kept. zodziu, sitas IUI buvo is esmes kitoks ir mano nusiteikimas buvo visiskai kitas thumbup.gif

zulika, aciu tau wub.gif as irgi uz seselius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 17 balandžio 2007 - 08:45
QUOTE(dragonfly* @ 2007 04 17, 07:13)
O mums beliko matyt tik 2 kartai IUI, nes IVF mes nei moraliai, nei finansiškai nepasiruošę... Atsargiai kalbamės apie įvaikinimo galimybę, mano vyras anksčiau buvęs labai kategoriškas šiuo atžvilgiu jau matyt irgi praranda viltį, nes vis dažniau pakalba apie tai, kad nieko nuvažiuosim ir išsirinksim... juokas pro ašaras..


Dragonfly*, labai jau juodą duobę save ritini... Optimizmo linkiu, viskas BUS GERAI. Kartok sau 10 kart per dieną - pamatysi, BUS. smile.gif
Atsakyti
merginos, gal kam reikalinga informacija bus, iki balandžio 24 d. gydytojos U. nebus.
Atsakyti
smile.gif+2007 04 17, 10:58-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 17, 10:58)
merginos, gal kam reikalinga informacija bus, iki balandžio 24 d. gydytojos U. nebus.


nuo kada?
o tu jau buvai?

Papildyta:
smile.gif+2007 04 17, 09:28-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 17, 09:28)
Gabreniene, Kvakse gal kokių naujienų turite?


turiu
viena riebia juostele baltame fone
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
ziuriu liudna cia pas mus verysad.gif o as irgi nesupratau kas man darosi..... uzsiauginau 6 grazuolius folikulus, sperma buvo 97 procentu.... ir 12 dpo IUI man pradejo teplioti (nu dar nera mmm, bet... verysad.gif )... nieko nesupratau, net duph. nebuvau baigusi gerti verysad.gif dar taip nebuvo...... gal kas negerai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabreniene: 17 balandžio 2007 - 12:29
Įtraukit ir mane į sąrašą, jeigu ką.. unsure.gif 04.27 bus trečias IUI.Aš čia dar naujokė... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 17, 14:14)
Įtraukit ir mane į sąrašą, jeigu ką.. unsure.gif 04.27 bus trečias IUI.Aš čia dar naujokė... blush2.gif

sveika prisijungusi bigsmile.gif
klok savo istorija 4u.gif
Atsakyti