Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

na nezinau...gal gali pasakyti kaip vadinasi? g.gif

QUOTE(Babulka @ 2007 04 16, 13:31)
Ispletineje spermogramoje yra atliekamas testas, spermatozoido sugebejimas istirbdyti kiausialastes sienele.

Atsakyti
Norėjau padiskutuoti apie tai, kodėl nesėkmingos būna IUI? Bandžiau 2,nesėkmingos. Vyro sperma-ideali(pasak Usonienės tokios nemačiusi), pas mane irgi pristimuliuota kaip reikiant.. Tai kame problema? unsure.gif
Atsakyti
Laukiuk, kažin ar sulauksi atsakymo į šį ne tau vienai opų klausymą unsure.gif
Atsakyti
yra juk temu, kuriose galima apie tai kalbetis ir klausti..nu kam kurt naujas temas?

Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 16, 10:47)
tai vat cia ir baisiausia, kad nebesunku
naturalus procesas -vaistai, procedura, testukai, I
kasdienybe, atbukimas, jei dar tiek nekainuotu, tai is viso kaip dantu valymas pataptu
juodas jumoras, bet tai kad suo ir kariamas pripranta


Kvakse, nu tu čia taikliai skėlei lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Dabar taip galvoju, kad aš net saugotis nemokėčiau lotuliukas.gif , kad nepastočiau, bet va stimuliacijos atrodo įprastas dalykas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 04 16, 15:18)
na nezinau...gal gali pasakyti kaip vadinasi?  g.gif


Hipoosmotinis testas (HOT) ir Akrosomine reakcija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 16, 16:19)
Norėjau padiskutuoti apie tai, kodėl nesėkmingos būna IUI? Bandžiau 2,nesėkmingos. Vyro sperma-ideali(pasak Usonienės tokios nemačiusi), pas mane irgi pristimuliuota kaip reikiant.. Tai kame problema? unsure.gif


Nezinau, cia mano nuomone....Bet as manau, kad leliukas pasilieka teise gimti tada, kada jam reikia...kad ir kaip man butu skaudu...As ir pati nerandu atsakymo, nei i sita nei i begalias klausimu...taciau einu toliau...darau viska, kas liepiama...tik taip ramiai galiu toliau gyvent...as sulauksiu...Jeigu tik su MB remsimes vienas i kita, palaikydami ir paguosdami..pasidalinu su Jumis...
na ir kas, kad kaip ir kasmet...nematau skrendancio gandro...gal jis skuba pas kitus....kada nors uzsuks ir pas mane...Kad tik Dievas neatimtu tikejimo...
Atsakyti
smile.gif+2007 04 16, 10:21-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 10:21)
Kvakse, po šimts pypkių doh.gif  doh.gif , męs kaip užburtos mirksiukas.gif , na ir Spanguolė dar nepajuda iš mirties taško, ką darysim aaaaaaaaa?


Ir aš, iš aš nepajudu iš mirties taško... verysad.gif Tiesiog aš, man labai labai gaila, kad mums, kaip IUI skyrelio senbuvėms taip nesiseka... cray.gif
Papildyta:
QUOTE(simutė @ 2007 04 16, 10:33)
As vis neatstoju, blush2.gif  o kiek folikulu buvai paauginus ir ar gine ziurejo pries IUI ar O ivykus ar ne g.gif . Mano, tai neziuri, sako vistiek Ovitr. susileidai, tai O buvo, nu lyg ir logiska, bet kirba vistiek kirminas, o gal ne doh.gif


Keista, kad prieš IUI nežiūri ar O įvykusi. blink.gif Man, pvz., po antros IUI du mano gražuoliai folikulai tapo cistomis.Reiškia net Ovitrelle nesusprogdino tų folikulų. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 16 balandžio 2007 - 16:27
QUOTE(Chiara @ 2007 04 16, 11:46)
Supratau, kad klausia, ar darant IVF, kita diena embriologe pasiziuri - jei kiausialaste neapsivaisino, tada dar priedo padaro ICSI. Ar toks klausimas buvo? Jei taip, tada - ne, negalima.


Skaičiau apie tokį "čiudą". Vadinasi Re-ICSI. Bet kiek ten rašė, nėštumo tikimybė tokiu atveju maksimaliai arti nulio.
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 04 16, 17:33)
Hipoosmotinis testas (HOT) ir Akrosomine reakcija smile.gif


Taip taip, man irgi ta pati sake 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 16, 13:18-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 13:18)
Pvz., šitą mėnesį tipo tikėjausi "natūraliai", o suprantu kad per mažai progų gamtai suteikėm. Kad ne triušiukai mes, nebenorim nieko pagal "grafiką ir iš reikalo". Nei aš nei vyras.
Kitą mėnesi IUI darysiu vien dėl to, kad nereikės užsiiminėti "vyro vilionėmis", bo bloga nuo šito. Absurdas?

Kojinės, žinok pas mus lygiai taip pat su mylėjimusi pagal grafiką schmoll.gif


Matyt, daug čia mūsų tokių g.gif Man tai visi tie hormonai viską sumaišė, dažnai kažko taip nooooooorisi blush2.gif O svarbiausia, kad norisi bet ko, tik ne MB blush2.gif Nes po tų grafikų į smileysex.gif pradedi žiūrėti kaip į darbą. schmoll.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas mergytės 4u.gif Šįryt važiuoju 5 IUI. Stimuliavo Gonaliu nuo 6 dienos, 3 x75. Gal todėl, kad taip vėlai folikulas tik vienas... Žinokit ramuma kažkokia, lygiai kaip paskaičiau Jūsų žinutėse, jau tapo įprastine procedūra viskas, tik vaistų pavadinimai kiek pavarijuoja. Jei šitas kartas nesėkmingas, lieka tik vienas bandymas doh.gif
Žiūriu mums visoms panašios nuotaikos. Neseniai buvau pas draugus, kurie nežinojo apie mūsų problemą. Ir kažkaip teko išsipasakot, pasipylė eiliniai pamokymai, kaip reikia atsipalaiduot, nepasitikėt vaistais ir panašiai. Žinokit apsižliumbiau... jie turi du vaikus tad aišku, kad mūsų savijautos nesupranta. O mums beliko matyt tik 2 kartai IUI, nes IVF mes nei moraliai, nei finansiškai nepasiruošę... Atsargiai kalbamės apie įvaikinimo galimybę, mano vyras anksčiau buvęs labai kategoriškas šiuo atžvilgiu jau matyt irgi praranda viltį, nes vis dažniau pakalba apie tai, kad nieko nuvažiuosim ir išsirinksim... juokas pro ašaras..
Tiesa i6girdau per telika Ščiogolevaitės žodžius, kad ne tėvai pasirenka kada turėti vaikų, o vaikai. Gražūs žodžiai, turbūt teisingi.
Tikėjimo ir vilties ir sėkmės mums visoms! drinks_cheers.gif
Atsakyti