Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Kojinės @ 2007 04 16, 11:40)
Yra nemažai panų, kuriom pavyko 5,6,7,8 IUI.
Suprantu kad žiauriai sunku pakelt tuos nusivylimus, kad pikta be proto ir neaišku viskas - bet va, kantrybė padėjo sulaukti rezultato.

Gal dar susiimkim, panos? smile.gif



Nieko nelieka, kaip tik susiimti, bet tiktai 6 IUI ir vien dėl to, kad medikai rekomenduoja 6 kartus, toliau daryti IUI tikrai nematau prasmės.
Tokiu atveju, aš po 6 IUI daryčiau IVF, pažiūrėčiau kas ten darosi, ir jei darosi viskas normaliai, o ir po IVF nepastoju, tuomet gal vėl gryžčiau prie IUI. Tuomet bent žinočiau, kad viskas nulemta iš aukščiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 16, 10:31)
o taip galima  g.gif jeigu taip, tai kodėl gi ne... daug kurių operacijų sprendžia vietoj pagal susiklosčiusią situaciją  ax.gif

Supratau, kad klausia, ar darant IVF, kita diena embriologe pasiziuri - jei kiausialaste neapsivaisino, tada dar priedo padaro ICSI. Ar toks klausimas buvo? Jei taip, tada - ne, negalima.
Pies darant IVF embriologe spendzia, ka daryti, IVF ar ICSI. Jeigu jau nutaria IVF, po to jau ICSI nepadarysi, nes kiausialastes sieneles buna aplipusios spermatozoidais, bandant ikisti viena, butinai prisikabins dar koks nors ir gausis triploidas, kurio likimas - tik nustojes vystymasis.
Deja...
Atsakyti
QUOTE(Kojinės @ 2007 04 16, 12:40)
Suprantu kad žiauriai sunku pakelt tuos nusivylimus,


tai vat cia ir baisiausia, kad nebesunku
naturalus procesas -vaistai, procedura, testukai, I
kasdienybe, atbukimas, jei dar tiek nekainuotu, tai is viso kaip dantu valymas pataptu
juodas jumoras, bet tai kad suo ir kariamas pripranta
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 04 16, 11:46)
Supratau, kad klausia, ar darant IVF, kita diena embriologe pasiziuri - jei kiausialaste neapsivaisino, tada dar priedo padaro ICSI. Ar toks klausimas buvo? Jei taip, tada - ne, negalima.
Pies darant IVF embriologe spendzia, ka daryti, IVF ar ICSI. Jeigu jau nutaria IVF, po to jau ICSI nepadarysi, nes kiausialastes sieneles buna aplipusios spermatozoidais, bandant ikisti viena, butinai prisikabins dar koks nors ir gausis triploidas, kurio likimas - tik nustojes vystymasis.
Deja...



Ačiū už aiškų ir išsamų atsakymą 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 16, 11:47)
tai vat cia ir baisiausia, kad nebesunku
naturalus procesas -vaistai, procedura, testukai, I
kasdienybe, atbukimas, jei dar tiek nekainuotu, tai is viso kaip dantu valymas pataptu
juodas jumoras, bet tai kad suo ir kariamas pripranta



Kvakse, BINGO lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 04 16, 11:34)
siulau eit pas burtininke burtus nuimti  lotuliukas.gif
o siaip tai ka, reik isnaudot visas 6 IUI galimybes, manau... stiprybes mergaites, einame gi tikslo link, kad ir mažais žingsneliais  wub.gif


O pas burtininke tai man turbūt reiktų nueit, kad nuimtų burtus, nes kažkada kai buvau pastojusi ir įvyko persileidimas man pusserė "prikarksėjo", kad po persileidimų galima niekada nebeturėt vaikų doh.gif Tai iki šiol jų dar ir neturime verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 16, 10:47)
tai vat cia ir baisiausia, kad nebesunku
naturalus procesas -vaistai, procedura, testukai, I
kasdienybe, atbukimas, jei dar tiek nekainuotu, tai is viso kaip dantu valymas pataptu
juodas jumoras, bet tai kad suo ir kariamas pripranta


Tada žinai kas sunku? smile.gif Man pvz sunku laukti (blin, nežinia ko) nedarant tų procedūrų.
Pvz., šitą mėnesį tipo tikėjausi "natūraliai", o suprantu kad per mažai progų gamtai suteikėm. Kad ne triušiukai mes, nebenorim nieko pagal "grafiką ir iš reikalo". Nei aš nei vyras.
Kitą mėnesi IUI darysiu vien dėl to, kad nereikės užsiiminėti "vyro vilionėmis", bo bloga nuo šito. Absurdas?

Jo, kertelė sielai gavosi... g.gif
Atsakyti
o kaip tau atrodo kas yra tie duomenys? smile.gif tai ta pati spermograma (su savais judrumais ir kt. skaiciukais ir nepavykusios IUI, kas, jeigu pas moteri viskas OK, leidzia manyti, kad nepajegi sperma apvaisinti). Jokiu tyrimu kitokiu nera smile.gif

QUOTE(Kojinės @ 2007 04 16, 11:13)
Kažkaip man atrodo kad tu sutirštini spalvas... ICSI reikia tam tikrų duomenų apie spermatozoidų "trūkumus" - negalėjimą prasiskverbti.
Kam mokėti tiek daug už papildomą reikalą, kurio neaišku ar tau reikia išvis...


Papildyta:
deja, ne, nes apvaisinimas konstatujamas sekancia diena po punkcijos ir siu dievu lasteliu susitikimo

smile.gif+2007 04 16, 11:27-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 11:27)

Dar norėjau paklausti turbūt durną klausimą: ar daryti IVF be ICSI, bet pamačius, kad neapsivaisina tą patį kartą atlikti ISCI?  blush2.gif


Papildyta:
tai sprendzia gydytojai 4u.gif

smile.gif+2007 04 16, 11:32-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 11:32)
Norėjau paklausti ar iš karto reikia apsipręsti dėl ISCI darymo, ar galima nuspręsti IVF eigoje?


Papildyta:
apie koki tu tyrima cia kalbi?....nera tokio tyrimo smile.gif

QUOTE(Kvakse @ 2007 04 16, 11:37)
man tai kirba mintis, kad jei pasidarytum toki tyrima pries iui, tai vis tiek pigiau gautusi, negu kad pasidarai šešias  iui ir suzinai, kad jos net negalejo pavykti, nes neapsivaisina

Atsakyti
Pvz., šitą mėnesį tipo tikėjausi "natūraliai", o suprantu kad per mažai progų gamtai suteikėm. Kad ne triušiukai mes, nebenorim nieko pagal "grafiką ir iš reikalo". Nei aš nei vyras.
Kitą mėnesi IUI darysiu vien dėl to, kad nereikės užsiiminėti "vyro vilionėmis", bo bloga nuo šito. Absurdas?

Kojinės, žinok pas mus lygiai taip pat su mylėjimusi pagal grafiką schmoll.gif
Atsakyti
Teoriškai yra įmanoma pasižiūrėti, ar spermatozoidai prasiskverbia. Kažkur skaičiau, kad tam naudoja žiurkėno kiaušialąstę hihihi.gif
Atsakyti
Ispletineje spermogramoje yra atliekamas testas, spermatozoido sugebejimas istirbdyti kiausialastes sienele. Po sio tyrimo man pasake, kad butinas ICSI. O be jo vis tvirtindavo kad sperma pakankamai kokybiska IUI procedurai.. smile.gif
Atsakyti
[quote=tiesiog ašsmile.gif,2007 04 16, 14:18]
Pvz., šitą mėnesį tipo tikėjausi "natūraliai", o suprantu kad per mažai progų gamtai suteikėm. Kad ne triušiukai mes, nebenorim nieko pagal "grafiką ir iš reikalo". Nei aš nei vyras.
Kitą mėnesi IUI darysiu vien dėl to, kad nereikės užsiiminėti "vyro vilionėmis", bo bloga nuo šito. Absurdas?

Kojinės, žinok pas mus lygiai taip pat su mylėjimusi pagal grafiką schmoll.gif
[/quote

pasirodo, ne as viena tokia...jau kazkada norejau Jusu klaust ar nera itampos seimoj mylintis pagal grafika...kazkaip gal ir leliukas del tos itampos nesuranda kelio g.gif g.gif nu bet kitaip neiseina...nes ir naturaliai darydama vistiek skaiciuoji dienas...ir vilioji vyra...alia kai dar folikulai nevisada uzauga....reik kazkokia nauja sistema atrast biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nu bet kol nesurandu, tai geriu vaistukus ir savaites gale eisiu derliaus ziuret bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif su 1 folikulu nesigavo, dabar del dvynuku reik stengtis....(ir save kazkaip paguost smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukiu: 16 balandžio 2007 - 12:42

pasirodo, ne as viena tokia...jau kazkada norejau Jusu klaust ar nera itampos seimoj mylintis pagal grafika...kazkaip gal ir leliukas del tos itampos nesuranda kelio g.gif g.gif nu bet kitaip neiseina...nes ir naturaliai darydama vistiek skaiciuoji dienas...ir vilioji vyra...alia kai dar folikulai nevisada uzauga....reik kazkokia nauja sistema atrast biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nu bet kol nesurandu, tai geriu vaistukus ir savaites gale eisiu derliaus ziuret bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif su 1 folikulu nesigavo, dabar del dvynuku reik stengtis....(ir save kazkaip paguost smile.gif)
[/quote]

Laukiu, sekmės apžiūrint derlių wub.gif
Atsakyti