Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

[quote=tiesiog ašsmile.gif,2007 04 16, 10:17]
Jei atvirai, tikrai netikėjau, kad prieisim iki IVF cool.gif
[/quote]
Paskaičiavau vien IVF + ICSI 6400 litų, o kur dar vaistai, konsultacijos verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
Kojinės, gal ir sutirštinu, bet kodėl tuomet nepastojam darant IUI? jei folikulų yra, sperma 100 proc.? Pscihologinės priežastys? Ką galvoti?
[/quote]

Mažule, aš pati galvą laužiau ir laužau iki šiol - kodėl mano 4 IUI nepavyko - juk rodos viską suorganiziuoji, O yra, sperma čempioninė...
IVF parodė, kad apsivaisina be jokių ICSI ir dalinasi normaliai. IVF nepavyko visvien.

Pastojau natūraliai po poros mėn. (Neminėsiu, kad baigėsi šiaip sau.)

Vat kame priežastys? Kas atsakytų, gautų Nobelio premiją cool.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 16, 09:21-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 09:21)
Žulika, pagal mano skaičiavimus tau dar 2 kartai liko? juk buvo tik 4 ar ne?

nežinau, kiek liko, bet buvo 4 kartas ax.gif

dėl tų spalvų, nu gal negalima taip teigti, kad tirštos... juk turim apsvarstyti visokias galimybes, o pasirinkti vieną, tuo metu geriausią ax.gif

Nobelio premija būtų visai neblogai, praverstų ne vienai thumbup.gif
Atsakyti
Mažule, aš pati galvą laužiau ir laužau iki šiol - kodėl mano 4 IUI nepavyko - juk rodos viską suorganiziuoji, O yra, sperma čempioninė...
IVF parodė, kad apsivaisina be jokių ICSI ir dalinasi normaliai. IVF nepavyko visvien.

Pastojau natūraliai po poros mėn. (Neminėsiu, kad baigėsi šiaip sau.)

Vat kame priežastys? Kas atsakytų, gautų Nobelio premiją cool.gif
[/quote]


Kojinės, žinau tavo istoriją, tikrai gaila, ai žodžiu kaip suprantu reikia mažiau gilintis, kas kaip kodėl, nes taip iki beprotystės galima nueti verysad.gif
Dar norėjau paklausti turbūt durną klausimą: ar daryti IVF be ICSI, bet pamačius, kad neapsivaisina tą patį kartą atlikti ISCI? blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 16, 10:27-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 10:27)
Dar norėjau paklausti turbūt durną klausimą: ar daryti IVF be ICSI, bet pamačius, kad neapsivaisina tą patį kartą atlikti ISCI?  blush2.gif

o taip galima g.gif jeigu taip, tai kodėl gi ne... daug kurių operacijų sprendžia vietoj pagal susiklosčiusią situaciją ax.gif
Atsakyti
[Kojinės, žinau tavo istoriją, tikrai gaila, ai žodžiu kaip suprantu reikia mažiau gilintis, kas kaip kodėl, nes taip iki beprotystės galima nueti verysad.gif
Dar norėjau paklausti turbūt durną klausimą: ar daryti IVF be ICSI, bet pamačius, kad neapsivaisina tą patį kartą atlikti ISCI? blush2.gif
[/quote]


Nu ir parašiau lotuliukas.gif , skaitau ir pati nesuprantu, vat ką reiškia šnekėti su kolege ir dėstyti mintį doh.gif doh.gif
Norėjau paklausti ar iš karto reikia apsipręsti dėl ISCI darymo, ar galima nuspręsti IVF eigoje?
Atsakyti
[/quote]
ai žodžiu kaip suprantu reikia mažiau gilintis, kas kaip kodėl, nes taip iki beprotystės galima nueti verysad.gif
Dar norėjau paklausti turbūt durną klausimą: ar daryti IVF be ICSI, bet pamačius, kad neapsivaisina tą patį kartą atlikti ISCI? blush2.gif
[/quote]


Man atrodo taip (sorry kad tai prikibau wink.gif ) - jei jau subrendai iki IVF, daryk be ICSI (tau ir gyd. nerekomenduos JEI nebus aiškių motyvų, kad to reikia).

Tada žinosi daug svarbių dalykų apie save ir vyrą - ar apsivaisina (nu bliamba, juk absoliuti dauguma IVF atvejų apsivaisina, jei viskas iki tol gerai buvo), žinosi kaip dalinasi ir t.t..

Juk IVF tuo pačiu yra ne tik bandymas pastoti, bet tarnauja ir už gerą tyrimą (kaip U sakė - "žinosim kas darosi")... Brangus malonumas aišku, bet..
Atsakyti
smile.gif+2007 04 16, 12:17-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 12:17)
Kojinės, gal ir sutirštinu, bet kodėl tuomet nepastojam darant IUI? jei folikulų yra, sperma 100 proc.? Pscihologinės priežastys?


nepastoju 3 metus
labai abejoju, ar tai dėl psichologinių priežasčių
juk pradžioj susituokus apie tai net negalvojom, labai daug keliaujam, tikrai per tiek laiko psichologija kažkuriuo momentu būtų atsitraukus

esu komandiruotej panevezy, tai nusprendziau nueiti cia vietoj kraujo tyrima padaryti
pasirodo, greiciausiai atsakymus gauciau po savaites
ot operatyvumas:-) vilniuj per dvi valandas padaro, o cia savaites laukti tektu
Atsakyti
smile.gif+2007 04 16, 10:21-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 10:21)
Kvakse, po šimts pypkių doh.gif  doh.gif , męs kaip užburtos mirksiukas.gif , na ir Spanguolė dar nepajuda iš mirties taško, ką darysim aaaaaaaaa?

siulau eit pas burtininke burtus nuimti lotuliukas.gif
o siaip tai ka, reik isnaudot visas 6 IUI galimybes, manau... stiprybes mergaites, einame gi tikslo link, kad ir mažais žingsneliais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojinės @ 2007 04 16, 12:32)
Tada žinosi daug svarbių dalykų apie save ir vyrą - ar apsivaisina (nu bliamba, juk absoliuti dauguma IVF atvejų apsivaisina, jei viskas iki tol gerai buvo), žinosi kaip dalinasi ir t.t..


man tai kirba mintis, kad jei pasidarytum toki tyrima pries iui, tai vis tiek pigiau gautusi, negu kad pasidarai šešias iui ir suzinai, kad jos net negalejo pavykti, nes neapsivaisina
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 16, 11:37)
man tai kirba mintis, kad jei pasidarytum toki tyrima pries iui, tai vis tiek pigiau gautusi, negu kad pasidarai šešias  iui ir suzinai, kad jos net negalejo pavykti, nes neapsivaisina



Kvakse, mes irgi daug keliaujam, ūliavojam, taip pat 3 metus nepastoju, tikrai psihologija čia ne prie ko smile.gif
Jo, kraujo tyrimą geriau daryk Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 16, 10:37)
man tai kirba mintis, kad jei pasidarytum toki tyrima pries iui, tai vis tiek pigiau gautusi, negu kad pasidarai šešias  iui ir suzinai, kad jos net negalejo pavykti, nes neapsivaisina


Yra nemažai panų, kuriom pavyko 5,6,7,8 IUI.
Suprantu kad žiauriai sunku pakelt tuos nusivylimus, kad pikta be proto ir neaišku viskas - bet va, kantrybė padėjo sulaukti rezultato.

Gal dar susiimkim, panos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 04 16, 12:34)
siulau eit pas burtininke burtus nuimti  lotuliukas.gif
o siaip tai ka, reik isnaudot visas 6 IUI galimybes, manau... stiprybes mergaites, einame gi tikslo link, kad ir mažais žingsneliais  wub.gif


tik nepamirskit, kad jau esam sutare pakelti tauresuz sia iui kad ir kaip ji baigtusi, tad pries 6iui dar susibegsim, susipazinsim, pabaliavosim ir startuosim i laiminga ateiti
Atsakyti