Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(simutė @ 2007 04 15, 22:11)
O Duf. ar kazka panasaus gerei g.gif


Duf. geriau po 1 tab. per diena, 10 dienu. pasidariau testa, kai parode, kad nestumo nera, nustojau gerti duf. ir laukiau mm. nesulaukusi mm po antro teigiamo testo vel emiau gerti po 1 tab. per diena.
Atsakyti
Stilo, labai džiaugisuosi, kad taip tau pavyko, deja man ir 5 kartą ne. Šiandien BT 36,7, testas I, pradėjo lyg ir teplioti.
Nežinau, ar dar bandyti 6 IUI ar IVF g.gif

Gabreniene, kaip tu?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 16, 09:14-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 09:14)
Šiandien BT 36,7, testas I, pradėjo lyg ir teplioti.
Nežinau, ar dar bandyti 6 IUI ar IVF g.gif


Ot tai š... Aš tai norėjau bandyti, tik kad viskas nusikreipė kita linkme (ne taip kaip norėjau) ir tenka pereiti prie IVF. Aš tai patarčiau dar vieną pabandyti.
Atsakyti
smile.gif+2007 04 16, 09:14-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 09:14)
Stilo, labai džiaugisuosi, kad taip tau pavyko, deja man ir 5 kartą ne. Šiandien BT 36,7, testas I, pradėjo lyg ir teplioti.
Nežinau, ar dar bandyti 6 IUI ar IVF g.gif



Jau kaip as buvau nusivylusi ir nebetikejau tais IUI tai net nemoku apsakyti. dariau tik del to, kad reikia pasidaryti, kad butu ramu jog viska isbandei ir galetum pereiti prie IVF. as manau, reikia isbandyti ir 6 IUI, gal jis bus sekmingiausias mirksiukas.gif ? labai to linkiu 4u.gif
Atsakyti
aš 100 proc. buvau apsisprendusi, kad IUI nebedarysiu, bet mano vyras išsigando tiesiogine žodžio prasme. biggrin.gif Sako, gal dar pabandom paskutinį kartą, nes IVF jam atrodo, kaip paskutinis šansas, ir jei jis bus nesėkmingas. Na žodžiu dar nori pabandyti. Aš rezgu tokį planą, jei trečiadienį neras cistų ir iškarto galiu daryti sIUI, darysiu 6 kartą, jei ras cistą, bet kokiu atveju reiekės gerti KT, tai per tą mėnesį ir tyrimus IVF pasidarysiu, ir kiaušidės prieš IVF pailsės. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(stilo @ 2007 04 16, 09:21)
Jau kaip as buvau nusivylusi ir nebetikejau tais IUI tai net nemoku apsakyti. dariau tik del to, kad reikia pasidaryti, kad butu ramu jog viska isbandei ir galetum pereiti prie IVF. as manau, reikia isbandyti ir 6 IUI, gal jis bus sekmingiausias mirksiukas.gif ? labai to linkiu 4u.gif



stilo, kelintas tau buvo IUI?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 16, 09:26-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 09:26)
stilo, kelintas tau buvo IUI?


as irgi tik del vyro dariausi tuos IUI, o pati visiskai netikejau, manau, kad tik IVF gali buti sekmingas (bent jau pagal statistika)blush2.gif
Man buvo 3 IUI.
Atsakyti
Kvakse, kaip laikaisi? Porink smile.gif
Papildyta:
Pažiūrėjau, IUI statistiką, ir nustebino tai, kad per IUI didesnis procentas pastojusių, nei per 5 IUI. Guodžiu save blush2.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 04 16, 09:51-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 09:51)
Kvakse, kaip laikaisi? Porink smile.gif
Papildyta:
Pažiūrėjau, IUI statistiką, ir nustebino tai, kad per  IUI didesnis procentas pastojusių, nei per 5 IUI. Guodžiu save blush2.gif

Oi per 6 IUI didesnis proc., nei per 5 IUI
Atsakyti
smile.gif+2007 04 16, 10:14-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 16, 10:14)
Stilo, labai džiaugisuosi, kad taip tau pavyko, deja man ir 5 kartą ne. Šiandien BT 36,7, testas I, pradėjo lyg ir teplioti.


labas rytas, drauge mano
juostele 1 (be menkiausios galimybes iziureti vaiduokliskos juosteles), pojuciu 0 (be menkiausios galimybes pajausti nors isivaizuojamus simptomu, nei jautrumo, nei maudimo), nuotaika -1
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 04 14, 11:52)
Sveikos merginos, noriu jusu paklausti, gal kuriai taip buvo? kovo 24 d. dare IUI. balandzio 13 d. HCG-1088, o zirniuko nesimate. ar gali buti negimdinis? labai jau neramu  verysad.gif

skaičiukai tokie dvigubiški wub.gif šiaip ramumo dėlei gali pakartot tyrimą...

QUOTE(stilo @ 2007 04 16, 08:21)
Jau kaip as buvau nusivylusi ir nebetikejau tais IUI tai net nemoku apsakyti. dariau tik del to, kad reikia pasidaryti, kad butu ramu jog viska isbandei ir galetum pereiti prie IVF. as manau, reikia isbandyti ir 6 IUI, gal jis bus sekmingiausias mirksiukas.gif ? labai to linkiu 4u.gif

man tai patiko, kad pakeitei netyčia gyd ax.gif va čia tai didelis žingsnis, o tavo atveju ir sėkmingas thumbup.gif
aš irgi jungiuosi prie nepavykusių... bet mano nebuvo 5 kartas -čia guodžiu save, kad dar turiu sėkmingą kartą priešaky
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 16, 10:05)
aš irgi jungiuosi prie nepavykusių... bet mano nebuvo 5 kartas -čia guodžiu save, kad dar turiu sėkmingą kartą priešaky


Ar ne per anksti jungiesi?
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 04 16, 09:10)
Ar ne per anksti jungiesi?

šiaip ankstokai, jei žiūrėt pagal datą... bet (nors ir mb liepia iki pat galo tikėt), neišeina, nėra nieko už ko galėčiau užsikabint... tyluma... eilinis neplaninisciklas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 16, 10:02)
labas rytas, drauge mano
juostele 1 (be menkiausios galimybes iziureti vaiduokliskos juosteles), pojuciu 0 (be menkiausios galimybes pajausti nors isivaizuojamus simptomu, nei jautrumo, nei maudimo), nuotaika -1


Kvakse, po šimts pypkių doh.gif doh.gif , męs kaip užburtos mirksiukas.gif , na ir Spanguolė dar nepajuda iš mirties taško, ką darysim aaaaaaaaa?

Žulika, pagal mano skaičiavimus tau dar 2 kartai liko? juk buvo tik 4 ar ne?
Atsakyti