Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos merginos, noriu jusu paklausti, gal kuriai taip buvo? kovo 24 d. dare IUI. balandzio 13 d. HCG-1088, o zirniuko nesimate. ar gali buti negimdinis? labai jau neramu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 04 14, 11:52)
Sveikos merginos, noriu jusu paklausti, gal kuriai taip buvo? kovo 24 d. dare IUI. balandzio 13 d. HCG-1088, o zirniuko nesimate. ar gali buti negimdinis? labai jau neramu  verysad.gif


Galejo ir nematyti, nes kaip suprantu tik tik 5 savaiteles tera... 4u.gif Kiek pamenu mergaitems taip yra buve, o po to kai buvo pas gydytoja jau mate pulsuojancia pusliuke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 04 14, 12:52)
Sveikos merginos, noriu jusu paklausti, gal kuriai taip buvo? kovo 24 d. dare IUI. balandzio 13 d. HCG-1088, o zirniuko nesimate. ar gali buti negimdinis? labai jau neramu  verysad.gif


Nesijaudink, manau, kad dar mažas nėštumas užtai ir nesimato.
Labai tave sveikinu su nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 14, 15:01)
Nesijaudink, manau, kad dar mažas nėštumas užtai ir nesimato.
Labai tave sveikinu su  nestuke.gif  thumbup.gif


Oi, kaip noreciau patiketi, kad viskas gerai ir primti sveikinimus wub.gif bet dar turbut anksti. gyd. liepe ateiti tik ketvirtadieni. o kaip islaukti doh.gif surezgiau plana savarankiska: reikes pirmadieni HCG pakartoti. kaip manot? ar vertetu?
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 04 14, 18:12)
Oi, kaip noreciau patiketi, kad viskas gerai ir primti sveikinimus wub.gif  bet dar turbut anksti. gyd. liepe ateiti tik ketvirtadieni. o kaip islaukti doh.gif  surezgiau plana savarankiska: reikes pirmadieni HCG pakartoti. kaip manot? ar vertetu?


Jeigu ramiau jausiesi, pasidaryk, bet as nedaryciau, nes tavo HCG ir taip aukstas, nu toks dvynukiskai aukstas 4u.gif
Stilo, o kaip tu cia su tuo IUI praslydai nepastebeta, nagi dabar pasakok, kelintas IUI, kokios problemos buvo ir viska is eiles, stim. plana ir t.t. ziauriai idomu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 14 balandžio 2007 - 17:42
QUOTE(stilo @ 2007 04 14, 11:52)
Sveikos merginos, noriu jusu paklausti, gal kuriai taip buvo? kovo 24 d. dare IUI. balandzio 13 d. HCG-1088, o zirniuko nesimate. ar gali buti negimdinis? labai jau neramu  verysad.gif


Man ta pati problėmėlė...
HCG truputi mažesnis už 1000, bet puslytės nematė, nors mane perspėjo, kad puslytė matosi tik nuo 4000, taigi nesijaudink labai, tik dabar truputi pasisaugok, kad žirniukas įsikabintų ten kur reikia 4u.gif
Aš pas daktarą eisiu trečiadienį, tikiuosi viskas bus gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 14, 18:41)
Jeigu ramiau jausiesi, pasidaryk, bet as nedaryciau, nes tavo HCG ir taip aukstas, nu toks dvynukiskai aukstas 4u.gif
Stilo, o kaip tu cia su tuo IUI praslydai nepastebeta, nagi dabar pasakok, kelintas IUI, kokios problemos buvo ir viska is eiles, stim. plana ir t.t. ziauriai idomu ax.gif  blush2.gif


jo, praslydau blush2.gif gavosi labai keistai. ta savaite kai man reikejo pas K. susitarti kada darom IUI, issiaiskinau, kad jis bus isskrides, o menesi praleisti nenorejau. pasiskambinau i VK ir norejau uzsirasyti pas Meskauskiene (ja man parekomendavo) bet pas ja eile pasirode iki kito men, tai pasiule pas U ateiti. na ir atejau. sutarem schema: clostilbegitas+gonal = nestuke.gif. uzsikure abi kiausides (ko niekada nebuvo) kiekvienoj po du ovuliuojancius grazuolius. 13 dpo pasidariau testa-I aiski juoetele. ramiai isvaziavau i uzsieni, velyku svest, pasiemiau visa amunicija, bet kai jos neprireike, grizusi pasidariau dar viena testuka 17 dpo-II aiskios juosteles.

Pas mus kaip ir rimtu problemu nerado. pas mane viskas kaip ir gerai, MB grikiukai irgi po atplivimo beveik 100%

Svetucia, as eisiu ketvirtadieni (jei iki to laiko nenukvaksiu) savo zirniuku ziuret ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 14 balandžio 2007 - 20:15
QUOTE(stilo @ 2007 04 14, 22:09)
jo, praslydau blush2.gif gavosi labai keistai. ta savaite kai man reikejo pas K. susitarti kada darom IUI, issiaiskinau, kad jis bus isskrides, o menesi praleisti nenorejau. pasiskambinau i VK ir norejau uzsirasyti pas Meskauskiene (ja man parekomendavo) bet pas ja eile pasirode iki kito men, tai pasiule pas U ateiti. na ir atejau. sutarem schema: clostilbegitas+gonal = nestuke.gif. uzsikure abi kiausides (ko niekada nebuvo) kiekvienoj po du ovuliuojancius grazuolius. 13 dpo pasidariau testa-I aiski juoetele. ramiai isvaziavau i uzsieni, velyku svest, pasiemiau visa amunicija, bet kai jos neprireike, grizusi pasidariau dar viena testuka 17 dpo-II aiskios juosteles.

Pas mus kaip ir rimtu problemu nerado. pas mane viskas kaip ir gerai, MB grikiukai irgi po atplivimo beveik 100%

Svetucia, as eisiu ketvirtadieni (jei iki to laiko nenukvaksiu) savo zirniuku ziuret ax.gif


O dar papasakok, kada leidaisi Ovitrel ir kada dare IUI, kiek laiko praejo nuo sprogninanciu iki IUI rolleyes.gif

O siaip tai tyliai sveikinu, tfu tfu tfu, kad viskas gerai butu 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 15 balandžio 2007 - 10:16
QUOTE(simutė @ 2007 04 15, 11:15)
O dar papasakok, kada leidaisi Ovitrel ir kada dare IUI, kiek laiko praejo nuo sprogninanciu iki IUI rolleyes.gif



Ovitrele susileidau lygiai pries 36 val. kaip gyd. liepe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 15 balandžio 2007 - 13:59
QUOTE(stilo @ 2007 04 15, 15:58)
Ovitrele susileidau lygiai pries 36 val. kaip gyd. liepe.


O Duf. ar kazka panasaus gerei g.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 04 15, 14:58)
Ovitrele susileidau lygiai pries 36 val. kaip gyd. liepe.

Ach, kaip smagu!
Sveikinimai, stilo, viskas bus gerai, pamatysi.
Pusliukei gal ir kiek ankstoka matytis. Betgi labai grazus HCG.
Negimdiniam nestumui jau jau butum pradejus jausti skausmus pilvelyje.
Todel ramiai lauk savo vizito pas gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 04 15, 23:10)
Ach, kaip smagu!
Sveikinimai, stilo, viskas bus gerai, pamatysi.
Pusliukei gal ir kiek ankstoka matytis. Betgi labai grazus HCG.
Negimdiniam nestumui jau jau butum pradejus jausti skausmus pilvelyje.
Todel ramiai lauk savo vizito pas gydytoja.


Na prie negimdinio tikrai gali nebūti jokių skausmelių. blush2.gif

Stilo, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 16 balandžio 2007 - 07:33