Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Nezinau kas cia darosi? Skauda pilvo apacia, raizo jauciu kazkas vyksta g.gif
IUI dariau 3 karta, pries tai tokio pojucio nebuvo. Einu atsigulti.
Atsakyti
QUOTE(agnilt @ 2007 04 12, 20:17)
Siandien dariau 3 IUI, deja vienas folikulas jau buvo suplyses, bet turbut neseniai, nes buvo skyscio. (bent jau taip gyd. mano).O kitas folikulas buvo 17 mm, vyro tyrimai geri A+B 100 proc. , gleivine 7.2 mm. Labai laukiu geru rezultatu nestuke.gif

dabar tik biski kantrybes ir viskas bus super wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabreniene: 13 balandžio 2007 - 07:24
QUOTE(agnilt @ 2007 04 12, 19:58)
Nezinau kas cia darosi? Skauda pilvo apacia, raizo jauciu kazkas vyksta g.gif
IUI dariau 3 karta, pries tai tokio pojucio nebuvo. Einu atsigulti.


Agnilt 4u.gif , kaip savijauta šiandien?
Atsakyti
Agnilt, sekmės ir kantraus laukimo 4u.gif
Visoms gero savaitgalio, važiuoju į Plangą parelaxuoti smile.gif
Iki
Atsakyti
QUOTE(agnilt @ 2007 04 12, 19:17)
Siandien dariau 3 IUI, deja vienas folikulas jau buvo suplyses, bet turbut neseniai, nes buvo skyscio. (bent jau taip gyd. mano).O kitas folikulas buvo 17 mm, vyro tyrimai geri A+B 100 proc. , gleivine 7.2 mm. Labai laukiu geru rezultatu nestuke.gif

thumbup.gif
man atrodo idealus toks variantas, kai tik tik ovuliavęs... kelionė į rojų prasideda wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 13, 08:33-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 13, 08:33)
Visoms gero savaitgalio, važiuoju į Plangą parelaxuoti smile.gif
Iki


Gero poilsio. smile.gif Gal po Palangos jau žinosime rezultatus? ax.gif
Atsakyti
Mergaites, jus zinot ar 4 mmm diena ne bus per velu pradet stimuliuotis...nepagaunu savo gyd...o mmm prasidejo pries savaitgaly....o gal is vis daroma pertrauka po IUI? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 13, 10:17)
Mergaites, jus zinot ar 4 mmm diena ne bus per velu pradet stimuliuotis...nepagaunu savo gyd...o mmm prasidejo pries savaitgaly....o gal is vis daroma pertrauka po IUI? g.gif

kai man taip nutinka, as is karto lekiu pas kita gydytoja (jei nerandu savo) mirksiukas.gif jos visos priima.... nueik pas kita, nes 4 diena gali buti per velu. As stimuliuotis pradedu 3 cd. 4u.gif
po IUI pertrauka gali daryti: savo noru, arba jei gydytoja aptinka cista tongue.gif o siaip gali stratuoti is karto..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabreniene: 13 balandžio 2007 - 10:18
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 13, 09:17)
Mergaites, jus zinot ar 4 mmm diena ne bus per velu pradet stimuliuotis...nepagaunu savo gyd...o mmm prasidejo pries savaitgaly....o gal is vis daroma pertrauka po IUI? g.gif


Stimuliuoti gali pradėti nuo 3 arba 5 ciklo dienos, bet vistiek geriausia pasikalbėti su kokia nors gydytoja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 13, 12:17)
kai man taip nutinka, as is karto lekiu pas kita gydytoja (jei nerandu savo) mirksiukas.gif jos visos priima.... nueik pas kita, nes 4 diena gali buti per velu. As stimuliuotis pradedu 3 cd. 4u.gif
po IUI pertrauka gali daryti: savo noru, arba jei gydytoja aptinka cista tongue.gif  o siaip gali stratuoti is karto..

]

Aciu pagavau savo gyd 4u.gif 4u.gif pradesiu nuo 3 cd.... bandysim startuot is karto...ner ko laukt, kol gandrai skraido 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 13, 12:05)
]

Aciu pagavau savo gyd 4u.gif  4u.gif  pradesiu nuo 3 cd.... bandysim startuot is karto...ner ko laukt, kol gandrai skraido 4u.gif  4u.gif  4u.gif



thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 04 13, 09:26)
Agnilt  4u.gif , kaip savijauta šiandien?



Ačiū už palaikymą, kaip suprantu tas "burzgimas" pilve tai normalus reiškinys.
Ryte dar truputi pilvą maudė. Bet dabar viskas gerai. Gero savaitgalio visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti