Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Pelargonija @ 2007 04 12, 10:29)
Tikrai???! Man po visų IVFų kas antrą mėnesį stabiliai teplioja per O......
Jau taip tiksliai žinau kas pas mane vyksta: kurios pusėj tą mėnesį kiaušinėlis subrendo (nes kairę kiaušidę skauda), kurią dieną O, kurią dieną bus mmm... Tik jos, bjaurybės, vis būna  schmoll.gif

Pelargonija, kas vyksta ivf darymo metu, aš nežinau ir negaliu pasakyt...
o normaliam cikle (ar stimuliuotam, ar iui-nesvarbu)... tepliojimai galimi implantuojantis... O nežinau kokį ryšį su tuo gali turėti... nu bet kaip žinia visokių išimčių šitam mūsų biednam gyvenime pasitaiko biggrin.gif
Atsakyti
butent...galimi...kaip ir galimi tepliojimai O metu, kaip ir galimi isvis neaiskus (arba nenustatyti) tepliojimai viduri ciklo ir t.t. pasaka be galo 4u.gif

QUOTE(zulika @ 2007 04 12, 12:44)
tepliojimai galimi implantuojantis...

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 04 12, 13:05)
butent...galimi...kaip ir galimi tepliojimai O metu, kaip ir galimi isvis neaiskus (arba nenustatyti) tepliojimai viduri ciklo ir t.t. pasaka be galo  4u.gif

Supratau pioneer.gif Supratau, kad galimi visokie dalykai .... ir neaišku ką tai gali reikšti.... ir neaišku kuo tai baigsis... ir neaišku kas vyksta. Ir mažiau reikia imt į galvą biggrin.gif
Atsakyti
ar imti i galva tai zinok nezinau...jeigu dideli tepliojimai tai reikia imti, kad ishsiaishkinti del ko...nes as pvz. galvojau kad endometrioze turiu, nes tepliodavo pries mm...anksciau kai negeriau nei KT nei stimuliuojanciu tai isvis nuo O ir vis patepliodavo...o pasirodo progesterono trukumas...taip kad imti galima smile.gif tongue.gif



QUOTE(Pelargonija @ 2007 04 12, 13:10)
.....Ir mažiau reikia imt į galvą  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 04 12, 12:26)
taip kad imti galima smile.gif  tongue.gif

aš irgi siūlau imti bigsmile.gif
kiekviena taisyklė turi išimčių, bet jas būtina panagrinėti...
Atsakyti
Man tvarkingai teplioja per O - dieną dvi. Ir pagal kitus požymius žinau, kad tuo metu O lotuliukas.gif
Įtariu, teršiam ne tą temą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 04 11, 11:41)
Pas mane nėra dešinėj pusėj kiaušintakio, o atėjusi pas U norėjau paskutinį kartą pasidaryti IUI ir išsistimuliavo tik dešinėj pusėj, taigi paliekam taip kaip yra ir daugiau "nebežaisim" tikimybių teorijos, o darysim tyrimus ir bandysim IVF.


tai tau reikia gonali leistis tik i kaire puse ir isaugs kairej
bent jau man tai tikrai reaguoja
jei pradedu kairej, kairej didesni auga, kai padidina vidury ciklo doze, tai ant padidintos dozes labiau paauga folikulai
gal cia tik sutapimas....
Atsakyti
sutapimas....

QUOTE(Kvakse @ 2007 04 12, 15:31)
tai tau reikia gonali leistis tik i kaire puse ir isaugs kairej
...................
gal cia tik sutapimas....

Atsakyti
smile.gif+2007 04 12, 11:34-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 12, 11:34)
O ką jaučia beišbandysi schmoll.gif , na dar yra galimybė 6 IUI darytis


o kam tau tos 6 galimybes reikia?
juk tau šitas kartas tikrai bus laimingas
matau, jau visai užsimiršai:-)
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 04 12, 14:38)
o kam tau tos 6 galimybes reikia?
juk tau šitas kartas tikrai bus laimingas
matau, jau visai užsimiršai:-)


Aš taip pat nesuprantu apie kokią 6 IUI arba IVF mes čia šnekam biggrin.gif
Atsakyti
Kvakse, linasi pokštininkės lotuliukas.gif , bet pralinksminot neraliai, net įsivaizduoju jūsų veidukų išraiškas, tipo nesuprantu apie ką čia ta šneka lotuliukas.gif bravo wub.gif
Atsakyti
Siandien dariau 3 IUI, deja vienas folikulas jau buvo suplyses, bet turbut neseniai, nes buvo skyscio. (bent jau taip gyd. mano).O kitas folikulas buvo 17 mm, vyro tyrimai geri A+B 100 proc. , gleivine 7.2 mm. Labai laukiu geru rezultatu nestuke.gif
Atsakyti