Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Erode @ 2007 04 12, 09:53)
Galbut vis tik visas 6 pasidaryti butu verta?
Mano gydytoja ikalbinejo ir 6-tai.
Bet kad uzkibom ant tos 5-tos.
Buciau darius.
Turbut apie veiksminguma vertetu spresti tik pasidarius visas 6...


Erode, sutinku su tavimi, bet pažiūrėjus IVF statistiką, nori nenori peršasi išvada, kad darant IVF daugiau šansų pastoti. Juolabiau , bent pirmam IVF mums nereikėtų imti paskolos, tas taip pat labai guodžia. Ir vyras su lyg kiekvienu daromu IUI sako, kad gal reikėtų pereiti prie IVF, jei kišenė leidžia g.gif
Iš tikro 100 proc. nežinau kaip pasilelgčiau, t.y. dėl 6 IUI, bet dabar manau, kad nebedarytume.
Oi, kaip norėčiau, kad man nei 6 IUI, nei IVF neprireiktų, bet kas čia žino, nedaug liko iki atomazgos. biggrin.gif
Papildyta:
[quote=zulika,2007 04 12, 09:58]
ar tikrai viską viską išbandėt, prieš O, po O... 'vaistus' tai pamenu, kad maišėt įvairiai...
aš pvz pastebėjau, kad abu paskutinius sykius dariausi prieš O ir nieko nesigavo... man reikia ryte O, vakare iui, ale kaip taip pataikyt doh.gif

Žulika, visaip išbandyta, ir prieš O, ir po O ir visos vaistų kombinacijos schmoll.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 12, 09:07-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 12, 09:07)
Žulika, visaip išbandyta, ir prieš O, ir po O ir visos vaistų kombinacijos schmoll.gif

o be vaistų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 12, 09:09)
o be vaistų  blush2.gif


Jeigu jau darėsi 5 IUI tai prieš tai bandė ir be vaistų, ar ne? mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As truputi ne i tema paklausiu blush2.gif bet kadangi visos siame skyrelyje labai sekate kuno signalus, gal zinote ar gali buti per O pakraujavimas blush2.gif Na toks maaazas patepliojimas, bet buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 12 balandžio 2007 - 09:15
QUOTE(zulika @ 2007 04 12, 10:09)
o be vaistų  blush2.gif


Papildyta:
smile.gif+2007 04 12, 10:18-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 12, 10:18)


Papildyta:
smile.gif+2007 04 12, 10:18-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 12, 10:18)



Žulika, viskas buvo palaipsniui, pirma natūralus mylėjimasis, paskui stimuliacija be IUI, paskui IUI... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 12, 09:13)
Jeigu jau darėsi 5 IUI tai prieš tai bandė ir be vaistų, ar ne? mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

prieš tai man neįdomu, ar nors viena iui buvo naturaliam, gal ... nors bendriau daromos pertraukos tarp iui, taigi gal ir tarp vaistų pertraukos...
ai filosofuoju doh.gif kiekviena turim savo patirtį ax.gif
man baisu taip galvoti, bet nei sykio nepavyko su stimuliuojančiais (čia gal tik sutapimas, nu ale neduoda ramiai gyventi) doh.gif
Simute pakraujavimas implantuojantis būva thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 12 balandžio 2007 - 09:22
QUOTE(zulika @ 2007 04 12, 10:20)
prieš tai man neįdomu, ar nors viena iui buvo naturaliam, gal ... nors bendriau daromos pertraukos tarp iui, taigi gal ir tarp vaistų pertraukos...
ai filosofuoju  doh.gif kiekviena turim savo patirtį  ax.gif
man baisu taip galvoti, bet nei sykio nepavyko su stimuliuojančiais (čia gal tik sutapimas, nu ale neduoda ramiai gyventi) doh.gif
Simute pakraujavimas implantuojantis būva  thumbup.gif



man konstatavo, kad folikulai ne visuomet patys užauga, būna anoovuliacinių ciklų, taip, kad daryti IUI nestimuliuotai man tikrai netinka 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 12, 09:24-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 12, 09:24)
man konstatavo, kad folikulai ne visuomet patys užauga, būna anoovuliacinių ciklų, taip, kad daryti IUI nestimuliuotai man tikrai netinka 4u.gif

tai pati jauti, kad viską viską išbandei... kad nieko nebėra kirbančio, o gal ...

sunku ką pasakyt...
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 12, 10:29)
tai pati jauti, kad viską viską išbandei... kad nieko nebėra kirbančio, o gal ...

sunku ką pasakyt...



O ką jaučia beišbandysi schmoll.gif , na dar yra galimybė 6 IUI darytis, bet kaip jau sakiau, tikrai nežinau.... O nieko nedaryti, vien tikėti ir laukti, kad gal kada pasiseks aš negaliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 12, 10:20)
Simute pakraujavimas implantuojantis būva  thumbup.gif


Nu as vel ne i tema ax.gif , implantacijai per anksti, o O pats laikas ir bac patepliojo blink.gif Gal kas paporinti gali g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 04 12, 09:53)
Galbut vis tik visas 6 pasidaryti butu verta?
Turbut apie veiksminguma vertetu spresti tik pasidarius visas 6...

aha, ir as manau, kad reikia ta 6 isbandyt... kuri man teks ir darytis, nes siandien mano informatyvioji BT, deja, pakrito... laukiu mm ant dienu... et, ka padarysi, praleisu viena menesi, reik protinius dantis issiraut - seniai tai norejau padaryt, ale vis "nėštumas" trukdė tongue.gif aij, nusprendziau pauliavot savaitgali alc.gif
SEKMES 4u.gif jums mergytes, as jus vis tiek stebėsiu lens.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 12, 10:20)
Simute pakraujavimas implantuojantis būva  thumbup.gif

Tikrai???! Man po visų IVFų kas antrą mėnesį stabiliai teplioja per O......
Jau taip tiksliai žinau kas pas mane vyksta: kurios pusėj tą mėnesį kiaušinėlis subrendo (nes kairę kiaušidę skauda), kurią dieną O, kurią dieną bus mmm... Tik jos, bjaurybės, vis būna schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 12 balandžio 2007 - 10:33