Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Spanguole @ 2007 04 11, 11:34)

Linlei, skelbk naujienas  cool.gif


Skelbiu lotuliukas.gif spyga taukuota ir si karta doh.gif Siryt dariausi kraujo tyrima, tai jis maziau uz 1..... schmoll.gif , sestadieni testuke irgi nieko neiziurejau verysad.gif Nu bet nieko, savo jau iszliumbiau, kitaip man neina, dabar reikia sulaukti mm ir kazka pradet su IVF, tik gaila, kad penktadieni mano gydytoja VK nedirbs, bijau, kad gali tekti menesiuka praleisti, o taip nenoreciau unsure.gif
O jums visoms sekmes, tikiuosi jums geriau seksis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Rytoj darysiu 3 IUI kazkaip labai nerimauju, lyg tai butu pirmas kartas. Rezultatai nepergeriausi gleivine 7.2, 1 folikulas 22 , kiti 15 mm, 16 mm (kaip suprantu per mazi). Susileidau ovitreli, bet apie toki duft...nieko man gyd. nesiule, kada ji reikia naudoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 11, 17:58)
Musmiryte, labai gaila, kad nepasisekė.Tikiu, kad IVF duos rezultatą (rezultatų  2.gif  2.gif ). ax.gif


Gal ir sunku, bet norėčiau už visus vargus iš karto dviejų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(agnilt @ 2007 04 11, 19:59)
apie toki duft...nieko man gyd. nesiule, kada ji reikia naudoti? ax.gif


Dufastonas skiriamas tuomet, kai antroje ciklo pusėje nepakanka nėštumą palaikančių hormonų (prolaktino) - bent jau taip mano atveju...
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 04 11, 18:34)
Skelbiu lotuliukas.gif spyga taukuota ir si karta doh.gif  Siryt dariausi kraujo tyrima, tai jis maziau uz 1..... schmoll.gif , sestadieni testuke irgi nieko neiziurejau verysad.gif  Nu bet nieko, savo jau iszliumbiau, kitaip man neina, dabar reikia sulaukti mm ir kazka pradet su  IVF, tik gaila, kad penktadieni mano gydytoja VK nedirbs, bijau, kad gali tekti menesiuka praleisti, o taip nenoreciau  unsure.gif 
O jums visoms sekmes, tikiuosi jums geriau seksis 4u.gif


linlei verysad.gif labai gaila, kad ši kartą nepasisekė...
Atsakyti
QUOTE(dri @ 2007 04 12, 08:11)
Dufastonas skiriamas tuomet, kai antroje ciklo pusėje nepakanka nėštumą palaikančių hormonų (prolaktino) - bent jau taip mano atveju...


Na tikrai ne prolaktino, o progesterono biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2007 04 12, 08:23)
Na tikrai ne prolaktino, o progesterono biggrin.gif  4u.gif


biggrin.gif tikrai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 04 11, 22:04)
Gal ir sunku, bet norėčiau už visus vargus iš karto dviejų  tongue.gif

Oi kaipir as iskarto noreciau dvieju lotuliukas.gif nestuke.gif nestuke.gif , grazi storuliuke buciau.... biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dri @ 2007 04 11, 14:13)
- pas mus imuninis nesuderinamumas verysad.gif O ar yra dar kas nors šiame skyrelyje su tokiom problemom? g.gif


Čia mano pastebėjimas (galiu ir klysti blush2.gif ), kad dauguma pastojusių po IUI dėl nesuderinamumo problemų.O pas ką yra vyriškos problemos (astenospermija) IUI retai kada padeda. unsure.gif
Atsakyti
Linlei, tikrai gaila, kad nepavyko, aš tikrai tikėjau, kad tau pavyks. unsure.gif
Veronika, žinok jei šį kartą nepavyko, nebesidarysiu IUI daugiau, na manau pakankamai jau prisidaryta, o rezultato, kaip nėra taip nėra. Reiškia ji mums neveiksminga. 4u.gif


Atsakyti
smile.gif+2007 04 12, 09:50-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 12, 09:50)
Linlei, tikrai gaila, kad nepavyko, aš tikrai tikėjau, kad tau pavyks.  unsure.gif
Veronika, žinok jei šį kartą nepavyko, nebesidarysiu IUI daugiau, na manau pakankamai jau prisidaryta, o rezultato, kaip nėra taip nėra. Reiškia ji mums neveiksminga.  4u.gif

Galbut vis tik visas 6 pasidaryti butu verta?
Mano gydytoja ikalbinejo ir 6-tai.
Bet kad uzkibom ant tos 5-tos.
Buciau darius.
Turbut apie veiksminguma vertetu spresti tik pasidarius visas 6...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 12 balandžio 2007 - 08:56
smile.gif+2007 04 12, 08:50-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 12, 08:50)
Reiškia ji mums neveiksminga.  4u.gif

ar tikrai viską viską išbandėt, prieš O, po O... 'vaistus' tai pamenu, kad maišėt įvairiai...
aš pvz pastebėjau, kad abu paskutinius sykius dariausi prieš O ir nieko nesigavo... man reikia ryte O, vakare iui, ale kaip taip pataikyt doh.gif

Veronika, kaip bebūtų gaila, bet iš tiesų rečiau pasitaiko pastojimų su prastesne sperma doh.gif nu bet vis tiek verta išbandyt visus 6 kartus...
ivf juk irgi ne stebuklas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Erode @ 2007 04 12, 08:53)
Turbut apie veiksminguma vertetu spresti tik pasidarius visas 6...

drinks_cheers.gif
kaip mano gyd sako, juk ne veltui žmonės prakaitą lieja, skaičiuoja tikimybes, išradinėja metodus, o čia imsi ir mesi viską vidury kelio...
deja reikia suprasti ir tą neviltį atsistojus prie ribos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 12 balandžio 2007 - 09:03