Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Musmiryte @ 2007 04 11, 10:41)
Pas mane nėra dešinėj pusėj kiaušintakio, o atėjusi pas U norėjau paskutinį kartą pasidaryti IUI ir išsistimuliavo tik dešinėj pusėj, taigi paliekam taip kaip yra ir

kaip gaila, kad nepavyko paskutinis IUI... na bet lauksim geru ziniu is IVF skyrelio mirksiukas.gif

smile.gif+2007 04 11, 11:00-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 11, 11:00)
Žinoma, kol mmm nėra, tol viltis yra, bet aš puikiai tave suprantu schmoll.gif O tu nesimatvai šį kartą BT, kiek pamenu praitą ciklą ji buvo gan žemoka, o kaip šį ciklą?

o kaip gi nematuosi - aisku matuoju, reik gi pasinervinti lotuliukas.gif mano BT visada zemoka, nes su skaitmeniniu, o ne tarybiniu termometru matuojuosi, tai atrodo kol kas T laikosi (36.8C). Del to ir dariausi si ryta testuka, galvojau O GAL... na jei rytoj ir poryt laikysis T, tai tikrai eisiu darytis HCG, nes pirmadieniui atsovejau eilę pas odontologa, tai reik man prasiaiskint ar galesiu pas ji eit ar ne ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 11, 11:00-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 11, 11:00)
Svetučia, laikykis manau tikrai viskas bus gerai? o kaip pati jautiesi, jau kaip  nestuke.gif  smile.gif ?

Anksti dar nestumo pozymiams.
Bus po kokiu 6-7 sav.

O Jums visoms - sekmes. 4u.gif Kad ir ka bedarytumet vardan tikslo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 11 balandžio 2007 - 11:59
smile.gif+2007 04 11, 10:00-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 11, 10:00)
Svetučia, laikykis manau tikrai viskas bus gerai? o kaip pati jautiesi, jau kaip  nestuke.gif  smile.gif ?



Šiaip jaučiuosi neblogai, nors kartais kankina šleikštulio priepuoliai.
Bet didžiausias pokytis matosi krūtyse biggrin.gif , jos pasidarė didesnės ir pilnos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 04 11, 13:02)
Šiaip jaučiuosi neblogai, nors kartais kankina šleikštulio priepuoliai.
Bet didžiausias pokytis matosi krūtyse  biggrin.gif , jos pasidarė didesnės ir pilnos  ax.gif


Tai padideja mazdaug 2 dydziais nestumo metu...
Ak, kaip smagu girdet, kad pasiseke...
Atsakyti
Mes šį mėnesį nesuspejom, o aš taip norėjau į sąrašiuką pas jus patekti...
Man IUI atliekama natūraliame cikle ir šį kartą O įvyko žymiai anksčiau nei paprastai. Taigi belieka tikėtis, kad ir be IUI pavyks... Nors vilčių mažai - pas mus imuninis nesuderinamumas verysad.gif O ar yra dar kas nors šiame skyrelyje su tokiom problemom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dri @ 2007 04 11, 13:13)
O ar yra dar kas nors šiame skyrelyje su tokiom problemom? g.gif

Yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dri @ 2007 04 11, 13:13)
O ar yra dar kas nors šiame skyrelyje su tokiom problemom? g.gif


Ir pas mus tos pačios bėdos...
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 11, 14:44)


QUOTE(Svetucia @ 2007 04 11, 16:12)
Ir pas mus tos pačios bėdos...


Smagu, kad aš čia tokia ne viena... Ar ilgai bandot? Iš žinučių suprantu, kad tikrai netrumpai... O mane gydytoja ramino, kad čia vos ne pati paprasčiausia problema ir kad per keletą mėnesiu tikrai tikrai būsiu nestuke.gif
Deja pirmoji IUI nepavyko verysad.gif O aš taip tikėjau...
Atsakyti
QUOTE(dri @ 2007 04 11, 15:21)
Smagu, kad aš čia tokia ne viena... Ar ilgai bandot? Iš žinučių suprantu, kad tikrai netrumpai... O mane gydytoja ramino, kad čia vos ne pati paprasčiausia problema ir kad per keletą mėnesiu tikrai tikrai būsiu  nestuke.gif
Deja pirmoji IUI nepavyko  verysad.gif O aš taip tikėjau...

paprasčiausia, kai išgeri piliulę ir to pakanka ax.gif o visi kiti atvejai eina prie sudėtingesnių...
o pastoti dar ne viskas, reikia ir sėkmingai išnešioti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 11, 16:29)
paprasčiausia, kai išgeri piliulę ir to pakanka  ax.gif o visi kiti atvejai eina prie sudėtingesnių...
o pastoti dar ne viskas, reikia ir sėkmingai išnešioti  cool.gif


Taip tai taip, bet kol nepastoji apie išnešiojimą net svajot negali...
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 04 11, 10:22)
Sveikutės. Pas mane naujienos tokios, kad aš palieku šį skyrelį ir, deja, tenka kraustytis į IVF. Sėkmės jums visoms  4u.gif


Musmiryte, labai gaila, kad nepasisekė.Tikiu, kad IVF duos rezultatą (rezultatų 2.gif 2.gif ). ax.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 04 11, 11:00-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 11, 11:00)
Aš ir pati tikrai žinau, kad ši IUI man paskutinė tongue.gif , tikrai nebenoriu ir aš žaisti su tom IUI.


Tiesiog aš, nedarytum šeštos IUI? g.gif Tikiuosi, kad neprireiks nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(dri @ 2007 04 11, 15:13)
Mes šį mėnesį nesuspejom, o aš taip norėjau į sąrašiuką pas jus patekti...
Man IUI atliekama natūraliame cikle ir šį kartą O įvyko žymiai anksčiau nei paprastai. Taigi belieka tikėtis, kad ir be IUI pavyks... Nors vilčių mažai - pas mus imuninis nesuderinamumas verysad.gif O ar yra dar kas nors šiame skyrelyje su tokiom problemom? g.gif


Sveikute dri, mes su tokiomis problemomis 5 metus nepastojom. Ir tik IUI padejo. Po pirmojo nestumo gydytojai sake, kad si problema gali pranykti savaime, bet ir vel 4 metai kaip naturaliai nesigauna. Dabar vel rezgiame planus, taciau dvi IUI buvo nesekmingos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrelė: 11 balandžio 2007 - 18:35