Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Laukiu @ 2007 04 11, 08:43)
is tiesu net nezinau ka jauciu...Kazkaip pradedu suprast, kad reikia gerbti mazo zmogucio pasirinkimo laisve gimti tada, kai jis nores...Na ir man paciai ramiau, kad viska darom, kad jis pas mus ateitu...neturiu teises pasiduot rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif

labai graziai pasakyta wub.gif neliudek 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, man vis dar atostogas, pasiėmiau likusias darbo dienas atostogų, tai kol kas namie, o kaip toliau bus neaišku 4u.gif
Laukiu, pagirti tave noriu, wub.gif , šaunuolė 4u.gif
o kur Linlei dingo?
Gabreniene, kaip tavo nuotaikos? kokie poojūčiai?
Pas mane pojūčių galima sakyti nėra, tikrai galiu pasakyti, kad šis kartas niekuo neišsiskiriantis iš kitų rolleyes.gif , bet gal rezultatas visgi kitoks buks g.gif , na nežinau, bet kūnas signalų neduoda cool.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 11, 09:36-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 11, 09:36)
Laba diena, man vis dar atostogas, pasiėmiau likusias darbo dienas atostogų, tai kol kas namie, o kaip toliau bus neaišku 4u.gif
Laukiu, pagirti tave noriu, wub.gif , šaunuolė 4u.gif
o kur Linlei dingo?
Gabreniene, kaip tavo nuotaikos? kokie poojūčiai?
Pas mane pojūčių galima sakyti nėra, tikrai galiu pasakyti, kad šis kartas niekuo neišsiskiriantis iš kitų rolleyes.gif , bet gal rezultatas visgi kitoks buks g.gif , na nežinau, bet kūnas signalų neduoda cool.gif

Tiesiog as:), neieškok pojučiu anksčiau laiko wub.gif , juk dar tik savaite praėjo...kiek pamenu visoms nestuke.gif pojučiai atsirasdavo tik po dvieju savaičiu po IUI 4u.gif pamatysi bus viskas gerai 4u.gif
as irgi labai kažko nejauciu, tik gal krūtine biški jautresne g.gif
Atsakyti
Sveikutės. Pas mane naujienos tokios, kad aš palieku šį skyrelį ir, deja, tenka kraustytis į IVF. Sėkmės jums visoms 4u.gif
Atsakyti
Svetucia, kaip pas gyd penktadieni sekesi? kaip zirniukas?
Papildyta:
QUOTE(Musmiryte @ 2007 04 11, 11:22)
Sveikutės. Pas mane naujienos tokios, kad aš palieku šį skyrelį ir, deja, tenka kraustytis į IVF. Sėkmės jums visoms  4u.gif



Sekmes Musmiryte 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sveika, spanguole 4u.gif , kaip tu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukiu: 11 balandžio 2007 - 09:31
Sveikosios, mergytes 4u.gif
Laukiu, labai labai gaila, sekmes eiti tik PIRMYN wub.gif

Musmiryte, tai cia kaip tu dabar kraustaisi, ar per daug pristimuliavot ir nusprendet IVF vietoj IUI daryt? g.gif

Linlei, skelbk naujienas cool.gif

na o as ka... pasidariau siandien testuka, bet pamaciau špygutę taukuotą... kas svarbiausia, kad mano MB labiau nosi nukabino nei as, tai teko jį guosti biggrin.gif na vilciu dar turiu, tik jau nebedaug... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 04 11, 10:34)
Sveikosios, mergytes  4u.gif
Laukiu, labai labai gaila, sekmes eiti tik PIRMYN  wub.gif

Musmiryte, tai cia kaip tu dabar kraustaisi, ar per daug pristimuliavot ir nusprendet IVF vietoj IUI daryt?  g.gif

Linlei, skelbk naujienas  cool.gif

na o as ka... pasidariau siandien testuka, bet pamaciau špygutę taukuotą... kas svarbiausia, kad mano MB labiau nosi nukabino nei as, tai teko jį guosti  biggrin.gif  na vilciu dar turiu, tik jau nebedaug...  doh.gif

bet mmm dar nėra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 04 11, 10:34)
Musmiryte, tai cia kaip tu dabar kraustaisi, ar per daug pristimuliavot ir nusprendet IVF vietoj IUI daryt?  g.gif


Pas mane nėra dešinėj pusėj kiaušintakio, o atėjusi pas U norėjau paskutinį kartą pasidaryti IUI ir išsistimuliavo tik dešinėj pusėj, taigi paliekam taip kaip yra ir daugiau "nebežaisim" tikimybių teorijos, o darysim tyrimus ir bandysim IVF.
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 11, 09:24)
Svetucia, kaip pas gyd penktadieni sekesi? kaip zirniukas?


Nežinau, ar gerai ar blogai blink.gif
Pagal hcg savaitės didėja,bet kaip daktaras sakė, gal kiek lėtokai...
Taigi savo žirniuko dar nemačiau, todėl vis dar neramu....
Tikiuosi įsitvirtins ten kur reikia, o įsitvirtinęs ir augs sparčiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetucia: 11 balandžio 2007 - 09:43
QUOTE(Svetucia @ 2007 04 11, 11:42)
Nežinau, ar gerai ar blogai  blink.gif
Pagal hcg savaitės didėja,bet kaip daktaras sakė, gal kiek lėtokai...
Taigi savo žirniuko dar nemačiau, todėl vis dar neramu....
Tikiuosi įsitvirtins ten kur reikia, o įsitvirtinęs ir augs sparčiau...


laikau kumstukus, kad tik augtu kuo sparciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukiu: 11 balandžio 2007 - 09:58
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 11, 09:52)
laikau kumstukus, kad tik pasiliktu...


Ir aš labai noriu, kad pasiliktų...
Atsakyti
na o as ka... pasidariau siandien testuka, bet pamaciau špygutę taukuotą... kas svarbiausia, kad mano MB labiau nosi nukabino nei as, tai teko jį guosti biggrin.gif na vilciu dar turiu, tik jau nebedaug... doh.gif
[/quote]


Spanguole unsure.gif , na man vis tiek liūdna verysad.gif , kodėl mums veteranėms taip neišeina pasiekt savo tikslo unsure.gif
Žinoma, kol mmm nėra, tol viltis yra, bet aš puikiai tave suprantu schmoll.gif O tu nesimatvai šį kartą BT, kiek pamenu praitą ciklą ji buvo gan žemoka, o kaip šį ciklą?
Musmiryte, darykit kaip geriau 4u.gif Aš ir pati tikrai žinau, kad ši IUI man paskutinė tongue.gif , tikrai nebenoriu ir aš žaisti su tom IUI.
Svetučia, laikykis manau tikrai viskas bus gerai? o kaip pati jautiesi, jau kaip nestuke.gif smile.gif ?
Atsakyti