Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Tautė @ 2007 04 06, 12:38)
Niu išryškinot mane 4u.gif . Nenorėjau niekam pasakotis apie nėštumą kol pačiai nebus ramu. Pastojau aš po 5 IUI. Gulėjau ligoninėj dėl hiperstimuliacijos, buvo ir tepliojimų. Taip kad dabar laukiu ir tikiu, kad viskas baigsis laimingai smile.gif

Kokia džiugi žinia, sveikinu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 04 07, 11:09)
Beje, Nendre, 4 -tadieni labai graziai atrodei. 4u.gif
Norejau pasnibzdeti, bet kad kitam gale buvau nugrusta...  biggrin.gif

Ačiū už komplimentus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 04 10, 12:21)
Ačiū už komplimentus.  ax.gif

wub.gif
Atsakyti
Linlei, iš pat ryto laukiame žinių wub.gif
Kaip šventes praleidote, Spanguole, kaip tu laikaisi?
Papildyta:
Tiesa, ir Laukiu, gal ką jau žino?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 10, 17:56-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 10, 17:56)
Linlei, iš pat ryto laukiame žinių wub.gif
Kaip šventes praleidote, Spanguole, kaip tu laikaisi?
Papildyta:
Tiesa, ir Laukiu, gal ką jau žino?


Svekute, su praėjusiomis šventėmis 4u.gif Kaip tu pati laikaisi?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 10, 19:56-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 10, 19:56)
Linlei, iš pat ryto laukiame žinių wub.gif
Kaip šventes praleidote, Spanguole, kaip tu laikaisi?
Papildyta:
Tiesa, ir Laukiu, gal ką jau žino?


Sveikos mergaites is po svenciu....mano 1 IUI nepavyko sad.gif jau pradejo tepliot...taigi ir testuko nebereiks...dabar laukiu mmm smile.gif kad viskas vyktu toliau...savaitgali maciau pirmuosius 2 gandrus.....deja neskraidancius... tai buvo asaru...na bet dabar jau gerai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Juk man tik pirmas kartas....Tikiuosi, kad Jums viskas gerai ir testukai parodys II drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif.
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 04 07, 11:09)
Beje, Nendre, 4 -tadieni labai graziai atrodei. 4u.gif
Norejau pasnibzdeti, bet kad kitam gale buvau nugrusta...  biggrin.gif

Beje, Nendre jau ne pirma karta tokia grazi atrodo... Jau sakeme jai. Kas cia galetu buti? smile.gif
Ir, Erode, buvai ne nugrusta, o pasodinta i tau skirta vieta, specialiai tau laikeme... kad tilptum ir kad dviems zmonems padetum smile.gif Gal nevisai blogai buvo?..
Ir dar, Erode, tavo nuotrauka (savaime suprantama, tavo nuotrauka - tai tu) - nuostabi. Kazkaip anksciau galvodavau, kad reta nestuke - grazi, dabar man kaip tai visos grazios...
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 10, 19:33)
Sveikos mergaites is po svenciu....mano 1 IUI nepavyko sad.gif jau pradejo tepliot...taigi ir testuko nebereiks...dabar laukiu mmm smile.gif kad viskas vyktu toliau...savaitgali maciau pirmuosius  2 gandrus.....deja neskraidancius... tai buvo asaru...na bet dabar jau gerai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Juk man tik pirmas kartas....Tikiuosi, kad Jums viskas gerai ir testukai parodys II drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif.


O jau tipo kai skraido tai JAU ir būtinai? lotuliukas.gif
Šiaip klausiu - anądien drožiau į parduotuvę, išgirdau kleketavimą virš galvos. Skraidė anie rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 04 10, 21:44)
Beje, Nendre jau ne pirma karta tokia grazi atrodo... Jau sakeme jai. Kas cia galetu buti? smile.gif
Ir, Erode, buvai ne nugrusta, o pasodinta i tau skirta vieta, specialiai tau laikeme... kad tilptum ir kad dviems zmonems padetum smile.gif Gal nevisai blogai buvo?..
Ir dar, Erode, tavo nuotrauka (savaime suprantama, tavo nuotrauka - tai tu)  - nuostabi. Kazkaip anksciau galvodavau, kad reta nestuke - grazi, dabar man kaip tai visos grazios...

Man sikart Nendre buvo ypatingai grazi, net nezinau, kodel? g.gif
Nu, atsiprasau... Chiara unsure.gif Ne nugrusta, o pasodinta kaip kokis garbes svecias... Kad tilpciau ir neuzkisciau duru, nes pro viena duru puse nebepratilpau net ieiti... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif hihihi.gif Nebuvo blogai, ne schmoll.gif .
Tik, gaila, laiko truko pasedet glausciau, kai jau merginos issilaikste kai kurios.
Bet dar atsigriebsime.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 10, 20:33)
Sveikos mergaites is po svenciu....mano 1 IUI nepavyko sad.gif jau pradejo tepliot...taigi ir testuko nebereiks...dabar laukiu mmm smile.gif kad viskas vyktu toliau...savaitgali maciau pirmuosius  2 gandrus.....deja neskraidancius... tai buvo asaru...na bet dabar jau gerai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Juk man tik pirmas kartas....Tikiuosi, kad Jums viskas gerai ir testukai parodys II drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif.


Laukiu, suprantu tavo nusivylimą. console.gif Atsimenu ir aš kaip braukiau ašaras po pirmo nepavykusio IUI. verysad.gif Svarbiausia, kad neprarandi optimizmo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 11, 09:31)
Laukiu, suprantu tavo nusivylimą. console.gif Atsimenu ir aš kaip braukiau ašaras po pirmo nepavykusio IUI. verysad.gif Svarbiausia, kad neprarandi optimizmo. smile.gif


is tiesu net nezinau ka jauciu...Kazkaip pradedu suprast, kad reikia gerbti mazo zmogucio pasirinkimo laisve gimti tada, kai jis nores...Na ir man paciai ramiau, kad viska darom, kad jis pas mus ateitu...neturiu teises pasiduot rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 10, 19:33)
Sveikos mergaites is po svenciu....mano 1 IUI nepavyko sad.gif jau pradejo tepliot...taigi ir testuko nebereiks...dabar laukiu mmm smile.gif kad viskas vyktu toliau...savaitgali maciau pirmuosius  2 gandrus.....deja neskraidancius... tai buvo asaru...na bet dabar jau gerai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Juk man tik pirmas kartas....Tikiuosi, kad Jums viskas gerai ir testukai parodys II drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif.


Laukiu gaila, kad šį kartą nepavyko, bet tikiu, kad mažylis ateis tuomet kai jam bus palankiausia mirksiukas.gif
Anksčiau ar vėliau, bet pasiseks visoms 4u.gif
Atsakyti