Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

smile.gif+2007 04 06, 13:52-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 06, 13:52)
Žulika, o tu minėjai, kad nori būti įtraukta, aš jau sakiau, kad tikrai manau, kad jei būčiau tave įtraukusi be tavo leidimo, gaučiau pylos, ar ne taip?
Papildyta:
ir šiaip merginos visos pasako, kada ką daro, ir pasako ar įtraukti ar ne, ir be leidimo nors ir yra   nestuke.gif  į sąrašo galą netraukiu, nes ne visi žmonės to nori, taip, kad baigiam temą smile.gif

aš ne apie nestuke.gif sarašiuką kalbėjau... ten tikrai reikia atsiklausti, pamenu ir manęs klausei, ar jau noriu,
nu ko mes čia vis apie tą patį bigsmile.gif
ir kovo 8 buvo 3 iui ax.gif
gerų švenčių visoms...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 06 balandžio 2007 - 14:53
QUOTE(Tautė @ 2007 04 06, 12:38)
Niu išryškinot mane 4u.gif . Nenorėjau niekam pasakotis apie nėštumą kol pačiai nebus ramu. Pastojau aš po 5 IUI. Gulėjau ligoninėj dėl hiperstimuliacijos, buvo ir tepliojimų. Taip kad dabar laukiu ir tikiu, kad viskas baigsis laimingai smile.gif


Taute, tikiuosi, kad nepyksti, kad tave išryškinau blush2.gif

Labai tave sveikinu, pamatysi bus viskas gerai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2007 04 06, 11:38)
Niu išryškinot mane 4u.gif . Nenorėjau niekam pasakotis apie nėštumą kol pačiai nebus ramu. Pastojau aš po 5 IUI. Gulėjau ligoninėj dėl hiperstimuliacijos, buvo ir tepliojimų. Taip kad dabar laukiu ir tikiu, kad viskas baigsis laimingai smile.gif



Labai sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 06, 13:42)
o aš kitokią nuomonę susidariau... pati vakar pasakei, kad po ano konflikto nebeįtraukei, bet konfliktas buvo su tavim, o sarašas lieka sarašu...
jei tik tvarkytum sarašą-būtum įtraukusi(nes visas juk trauki), o kadangi jauteisi, kad tavo, tai turėjai galimybes įtraukti arba ne...
tiek to, viskas ok  4u.gif


Aš asmeniškai paprašiau Tiesiog aš manęs netraukti į jokius sąrašus, kad man ramiau būtų, kad neklausinėtų kiek ko ir kada. Manau jinai labai teisingai ir logiškai sako, jei nenori - netraukia. Žmogus taktiškai atsiklausia visada, įtraukti ar ne, nepyk dabar šitoj vietoj, o tu visada randi prie ko, kaip čia pasakius, prikibti. Neįtraukia blogai, įtraukia irgi blogai. Tau net užkliuna klausimas kai tavęs paklausia pas kokią daktarę lankaisi.
Žulika, pasistenk truputį nebūti žulika mirksiukas.gif Labai prašau. Bent čiut čiut, juk niekas iš čia esančių tau jokio blogo nelinki, o tik gero. Nu daba gali plėšyt į gabalus mane, leidžiu.....

P.S. Testas šiandien neigiamas. Nepulkit guosti, tikrai nereikia, pati žinau viską: nepasiduodu, nenusimenu, neraudu, netgi esu geros nuotaikos, tegul pasamonė blokuoja kažką, svarbu dabar esu rami. Tikrai neguoskit 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 04 06, 18:54)
Aš asmeniškai paprašiau Tiesiog aš manęs netraukti į jokius sąrašus, kad man ramiau būtų, kad neklausinėtų kiek ko ir kada. Manau jinai labai teisingai ir logiškai sako, jei nenori - netraukia. Žmogus taktiškai atsiklausia visada, įtraukti ar ne, nepyk dabar šitoj vietoj, o tu visada randi prie ko, kaip čia pasakius, prikibti. Neįtraukia blogai, įtraukia irgi blogai. Tau net užkliuna klausimas kai tavęs paklausia pas kokią daktarę lankaisi.
Žulika, pasistenk truputį nebūti žulika  mirksiukas.gif Labai prašau. Bent čiut čiut, juk niekas iš čia esančių tau jokio blogo nelinki, o tik gero. Nu daba gali plėšyt į gabalus mane, leidžiu.....

P.S. Testas šiandien neigiamas. Nepulkit guosti, tikrai nereikia, pati žinau viską: nepasiduodu, nenusimenu, neraudu, netgi esu geros nuotaikos, tegul pasamonė blokuoja kažką, svarbu dabar esu rami. Tikrai neguoskit  4u.gif  biggrin.gif


neguodziu biggrin.gif
Atsakyti

P.S. Testas šiandien neigiamas. Nepulkit guosti, tikrai nereikia, pati žinau viską: nepasiduodu, nenusimenu, neraudu, netgi esu geros nuotaikos, tegul pasamonė blokuoja kažką, svarbu dabar esu rami. Tikrai neguoskit 4u.gif biggrin.gif
[/quote]


Nendre, svarbiausia pozityvus mąstymas atsitikus vienaip ar kitaip mirksiukas.gif , šaunuolė, svarbiausia neprarasti vilties, ir siekti savo tiklso toliau wub.gif
Sekmės, pirmyn mergyt 4u.gif
Tiesa, visas noriu pasveikinti su artėjančia gražiausia pavasario švente Šv. Velykomis 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 07, 10:26-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 07, 10:26)
Nendre, svarbiausia pozityvus mąstymas atsitikus vienaip ar kitaip mirksiukas.gif , šaunuolė, svarbiausia neprarasti vilties, ir siekti savo tiklso toliau wub.gif
Sekmės, pirmyn mergyt 4u.gif
Tiesa, visas noriu pasveikinti su artėjančia gražiausia pavasario švente Šv. Velykomis 4u.gif


Visada sakiau, kad Jus JAU daug darote, kad stengiates kazka daryt ir nelaukiate, kol kazkas atsitiks savaime.
Ejimas pirmyn - tik sveikintinas dalykas. 4u.gif
Beje, Nendre, 4 -tadieni labai graziai atrodei. 4u.gif
Norejau pasnibzdeti, bet kad kitam gale buvau nugrusta... biggrin.gif
Atsakyti
Paneles turiu klausimuka ax.gif man israse leistis Gonali per du kartus,puse svirksto susileisti vakare kita dali kitos dienos vakara,perskaiciau vaistu informacini lapeli o ten raso kad vaistu likuciu negalima palikti kitam kartui tai nieko nebesuprantu g.gif Gal kuriai teko taip leistis vaistukus?
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 09, 14:33)
Paneles turiu klausimuka ax.gif  man israse leistis Gonali per du kartus,puse svirksto susileisti vakare kita dali kitos dienos vakara,perskaiciau vaistu informacini lapeli o ten raso kad vaistu likuciu negalima palikti kitam kartui tai nieko nebesuprantu g.gif  Gal kuriai teko taip leistis vaistukus?

dzesika, as taip leidziuosi. man 75 vnt doze liepe 2 vakarams isdalinti. laikau saldytuve. man vk sake, kad nieko per 1 diena jiems neatsitinka. nebijok. sekmes.
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 09, 14:54)
dzesika, as taip leidziuosi. man 75 vnt doze liepe 2 vakarams isdalinti. laikau saldytuve. man vk sake, kad nieko per 1 diena jiems neatsitinka. nebijok. sekmes.

Dekui kad parasei ir nuraminai mane aciuks.gif Tai prie to pacio dar paklausiu,ar butina pries liaidziantis antra vaisto pusike spiritu dezinfekuoti adata kad nepagauti bacylos blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 09, 15:12)
Dekui kad parasei ir nuraminai mane aciuks.gif Tai prie to pacio dar paklausiu,ar butina pries liaidziantis antra vaisto pusike spiritu dezinfekuoti adata kad nepagauti bacylos blush2.gif ?


mano vyras pradezinfekuoja. o ar butinai reikia - nezinau. manau, nepakenks.
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 09, 15:12)
Tai prie to pacio dar paklausiu,ar butina pries liaidziantis antra vaisto pusike spiritu dezinfekuoti adata kad nepagauti bacylos blush2.gif ?


Taip, būtina dezinfekuoti.
Atsakyti