Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

[quote=linlei,2007 04 06, 10:30]
Man jau 3 IUI ir tik jei si karta nepavyktu pereisim prie IVF, daugiau neeksperimentuosim verysad.gif
Papildyta:

Linlei, nepasiduokit ir pabandykit dar IUI. Gal ne is karto, gal reikia pertraukeles atsigauti, o po to bent pora kartu juk galima bandyt. Va, Tautes pavyzdys visoms - 5 IUI buna sekminga! 4u.gif


[quote=Tautė,2007 04 06, 13:38]
Niu išryškinot mane 4u.gif . Nenorėjau niekam pasakotis apie nėštumą kol pačiai nebus ramu. Pastojau aš po 5 IUI. Gulėjau ligoninėj dėl hiperstimuliacijos, buvo ir tepliojimų. Taip kad dabar laukiu ir tikiu, kad viskas baigsis laimingai smile.gif
[/quote]

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 06, 13:14)
nu aš šnd pasidariau, bet dar ne 5, tai žiūrėsim kaip čia baigsis  bigsmile.gif  ax.gif  nestuke.gif ...


Baigsis nestuke.gif . Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 06, 14:25-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 06, 14:25)
Sąrašėlis 4u.gif



pagal saraseli as viena su 1 IUI....ir dar su 1 folikulu.... g.gif g.gif g.gif
aciu, kad priemet
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukiu: 06 balandžio 2007 - 12:36
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 06, 13:29)
pagal saraseli as viena su 1 IUI....ir dar su 1 folikulu.... g.gif  g.gif  g.gif
aciu, kad priemet


Ir jei rezultatas nestuke.gif bus (tik to ir linkiu), tai nušluostysi mums visoms nosį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 04 06, 14:49)
Ir jei rezultatas  nestuke.gif  bus (tik to ir linkiu), tai nušluostysi mums visoms nosį  mirksiukas.gif



Aciu musmiryte, as taip pat uz Jus visas kumstukus laikau...labai jau noretusi pieniskus kokteilius kartu ragaut drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 06, 12:18-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 06, 12:18)
Klausimėlis, įrašyti tave į sąrašą?

ne 4u.gif daugiau į tavo sarašą nelysiu ax.gif
Laukiu, nori pakelsiu ūpą bigsmile.gif aš su 1 folikulu buvau pastojusi, tai kad vilčių tikrai turi mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=zulika,2007 04 06, 14:27]
ne 4u.gif daugiau į tavo sarašą nelysiu ax.gif
jei atvirai labai ir nenusiminiau, ir noriu pastebėti, kad čia ne mano sąrašas, o viso IUI skyrelio sąrašas. smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 06, 13:39-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 06, 13:39)
jei atvirai labai ir nenusiminiau, ir noriu pastebėti, kad čia ne mano sąrašas, o viso IUI skyrelio sąrašas.  smile.gif

o aš kitokią nuomonę susidariau... pati vakar pasakei, kad po ano konflikto nebeįtraukei, bet konfliktas buvo su tavim, o sarašas lieka sarašu...
jei tik tvarkytum sarašą-būtum įtraukusi(nes visas juk trauki), o kadangi jauteisi, kad tavo, tai turėjai galimybes įtraukti arba ne...
tiek to, viskas ok 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 06 balandžio 2007 - 13:45
QUOTE(Tautė @ 2007 04 06, 12:38)
Niu išryškinot mane 4u.gif . Nenorėjau niekam pasakotis apie nėštumą kol pačiai nebus ramu. Pastojau aš po 5 IUI. Gulėjau ligoninėj dėl hiperstimuliacijos, buvo ir tepliojimų. Taip kad dabar laukiu ir tikiu, kad viskas baigsis laimingai smile.gif



Labai linkiu, kad ši kartą viskas baigtusi sėkmingu gimdymu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 06, 14:42)
o aš kitaip galvoju... pati vakar pasakei, kad po ano konflikto nebeįtraukei, bet konfliktas buvo su tavim, o sarašas lieka sarašu... tiek to, viskas ok  4u.gif



Žulika, o tu minėjai, kad nori būti įtraukta, aš jau sakiau, kad tikrai manau, kad jei būčiau tave įtraukusi be tavo leidimo, gaučiau pylos, ar ne taip?
Papildyta:
smile.gif+2007 04 06, 14:49-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 06, 14:49)
Žulika, o tu minėjai, kad nori būti įtraukta, aš jau sakiau, kad tikrai manau, kad jei būčiau tave įtraukusi be tavo leidimo, gaučiau pylos, ar ne taip?



ir šiaip merginos visos pasako, kada ką daro, ir pasako ar įtraukti ar ne, ir be leidimo nors ir yra nestuke.gif į sąrašo galą netraukiu, nes ne visi žmonės to nori, taip, kad baigiam temą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 06, 14:42)
o aš kitokią nuomonę susidariau... pati vakar pasakei, kad po ano konflikto nebeįtraukei, bet konfliktas buvo su tavim, o sarašas lieka sarašu...
jei tik tvarkytum sarašą-būtum įtraukusi(nes visas juk trauki), o kadangi jauteisi, kad tavo, tai turėjai galimybes įtraukti arba ne...
tiek to, viskas ok  4u.gif

dafai mergyckos darykit taip: Zulika sutinka buti itrukta i [COLOR=blue]bendra IUI sarasiuka, o Tiesiog as:) tiesiog iraso Zulika ir bus viskas friends.gif ok.gif
Zulika wub.gif nu sutik gi, mums tikrai visoms idomu kaip tau sekasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabreniene: 06 balandžio 2007 - 13:53
gerai
Atsakyti