Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(linlei @ 2007 04 06, 09:30)
Man jau 3 IUI ir tik jei si karta nepavyktu pereisim prie IVF, daugiau neeksperimentuosim verysad.gif


Labai linkiu, kad pavyktu.
Bet be reikalo nebandysite toliau IUI, jei tik yra tokia galimybe... Ir leidzia visi parametrai...
Primenu tikimybe - 1 is 6.
Gal neskubekite?
Bandau ikalbeti testi IUI, jei tai yra imanoma. Prie IVF pereiti visada spesite.
Atsakyti
Sveikos merginos,
Labai noreciau Jusu pagalbos, gal zinote kokia nors Estijoje esancia klinika, kur butu kartu ir spermos bankas. Mes IUI darome su donoro sperma.

Aciu
Atsakyti
panadyk parasyti i tema "Donoras"...daugiausia vistiek i LV vaziuojama, bet gal zinos kas ir apie Estija 4u.gif

QUOTE(zizi @ 2007 04 06, 11:45)

gal zinote kokia nors Estijoje esancia klinika, kur butu kartu ir spermos bankas.


Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 04 06, 12:41)
Labai linkiu, kad pavyktu.
Bet be reikalo nebandysite toliau IUI, jei tik yra tokia galimybe... Ir leidzia visi parametrai...
Primenu tikimybe - 1 is 6.
Gal neskubekite?
Bandau ikalbeti testi IUI, jei tai yra imanoma. Prie IVF pereiti visada spesite.

Va tame ir beda, kad parametrai neleidzia lotuliukas.gif Bandom ir stebuklo tikimes. Mano vyro rodikliai prasti, kiekis per mazas ir aktyvumas.. verysad.gif Tik va dabar 3 IUI kai darem pavyko atplauti 7 milionus, o priestai buvo tik 5 ir 2.5 mln.
Tik pas mane viskas tvarkoj.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 04 06, 11:58)
Va tame ir beda, kad parametrai neleidzia lotuliukas.gif Bandom ir stebuklo tikimes. Mano vyro rodikliai prasti, kiekis per mazas ir aktyvumas.. verysad.gif Tik va dabar  3 IUI kai darem pavyko atplauti 7 milionus, o priestai buvo tik 5 ir 2.5 mln.
Tik pas mane viskas tvarkoj.... smile.gif


Bet kokiu atveju tikimes sekmes ir laikome kumstukus, linlei.
Kad nereiketu kartoti! 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
Niu išryškinot mane 4u.gif . Nenorėjau niekam pasakotis apie nėštumą kol pačiai nebus ramu. Pastojau aš po 5 IUI. Gulėjau ligoninėj dėl hiperstimuliacijos, buvo ir tepliojimų. Taip kad dabar laukiu ir tikiu, kad viskas baigsis laimingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2007 04 06, 12:38)
Niu išryškinot mane 4u.gif . Nenorėjau niekam pasakotis apie nėštumą kol pačiai nebus ramu. Pastojau aš po 5 IUI. Gulėjau ligoninėj dėl hiperstimuliacijos, buvo ir tepliojimų. Taip kad dabar laukiu ir tikiu, kad viskas baigsis laimingai smile.gif


Sveikinimai!!! clap.gif yahoo.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pasirodo, ne man vienai cia 5 IUI buvo lemtinga.
Ir pagaliau pirmieji gandrai pasirodo...
Ech, smagu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 06 balandžio 2007 - 11:42
QUOTE(Tautė @ 2007 04 06, 12:38)
Niu išryškinot mane 4u.gif . Nenorėjau niekam pasakotis apie nėštumą kol pačiai nebus ramu. Pastojau aš po 5 IUI. Gulėjau ligoninėj dėl hiperstimuliacijos, buvo ir tepliojimų. Taip kad dabar laukiu ir tikiu, kad viskas baigsis laimingai smile.gif

sveikinu Taute 4u.gif
tai ar dabar ramu? bigsmile.gif
papasakok kiek turejai folikulu, kad buvo hiperstimuliacija ir kada tu ja pajautei....
nu va dabar uzversime tave klausimais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2007 04 06, 11:38)
Niu išryškinot mane 4u.gif . Nenorėjau niekam pasakotis apie nėštumą kol pačiai nebus ramu. Pastojau aš po 5 IUI. Gulėjau ligoninėj dėl hiperstimuliacijos, buvo ir tepliojimų. Taip kad dabar laukiu ir tikiu, kad viskas baigsis laimingai smile.gif

Taute, nuoširdžiai sveikinu 4u.gif
ps, bet naivu tikėtis, kad užsidėjus juostelę būsi užsislaptinus mirksiukas.gif
wub.gif
nu aš šnd pasidariau, bet dar ne 5, tai žiūrėsim kaip čia baigsis bigsmile.gif ax.gif nestuke.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 06 balandžio 2007 - 12:15
QUOTE(zulika @ 2007 04 06, 13:14)
Taute, nuoširdžiai sveikinu  4u.gif
ps, bet naivu tikėtis, kad užsidėjus juostelę būsi užsislaptinus  mirksiukas.gif
wub.gif
nu aš šnd pasidariau, bet dar ne 5, tai žiūrėsim kaip čia baigsis  bigsmile.gif  ax.gif  nestuke.gif ...


Klausimėlis, įrašyti tave į sąrašą?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 06, 14:18-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 06, 14:18)
Klausimėlis, įrašyti tave į sąrašą?



tiesiog as, pameciau saraseli...kiek si menesi yra IUI daranciu, ar pasidariusiu...Ar gali ikelti blush2.gif
Atsakyti
Sąrašėlis 4u.gif
Atsakyti