Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(naughty-me @ 2007 04 02, 09:01)
sveikos, pas mane nieko gero. mmm prasidejo  unsure.gif  labai gaila, bet savo jau isliudejau. rytoj pas daktare ir imames visko is naujo. gydytoja sake keis schema, jei sikart nepavyks. turbut nebestimuliuos clost. imsimes gonalio  cool.gif


Labai gaila verysad.gif Aš taip tikėjausi, kad tau pavyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 04 02, 10:52)
Labai gaila verysad.gif
O kokios firmos testukas parodė vaiduokliuką?
Man tai vaiduokliuką visada rodo After 10, bet juostelė būna pilka, o vėliau liko tik juostelės balta vietelė, tikrai galima apsirikti doh.gif


tai man after 10 pirma karta 12 dpo toki vaiduokliuka ir parode. bet as nepatikejau. po 2 dienu padariau rapipreg. 1 juostele. dar sekancia diena padariau dar viena rapipreg. tada parode vaiduokliuka, bet rausvo atspalvio. bet pastebejau ji tik po pietu. o va, vakar pasidariau easy cup - ir nieko, 1 juostele.
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 02, 10:01)
sveikos, pas mane nieko gero. mmm prasidejo  unsure.gif  labai gaila, bet savo jau isliudejau. rytoj pas daktare ir imames visko is naujo. gydytoja sake keis schema, jei sikart nepavyks. turbut nebestimuliuos clost. imsimes gonalio  cool.gif

O as taip tikejau, kad viskas bus gerai verysad.gif ,bet matau esi optimiste ir tau tikrai pavyks susilaukti savo angeliuko mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu, mergaites uz palaikyma. neturiu kitos iseities, tik buti optimiste. tiketi tuo, ka darau. kitaip - kam visa tai daryti...
aisku, skaudu, kad nepavyko, ypac kai gydytoja taip optimistiskai buvo nusiteikus, sake, kad jei ne mano prolaktinas - beveik garantuotu, kad pastosiu. nes labai graziai viskas atrode. bet, vilties teikia tai, kad keisim vaistus. galbut su clost nekokybiski folikulai buvo. tikiuos gonalis padarys stebukla. 4u.gif kad tik nerastu jokiu cistu pas mane.

sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 02, 10:39-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 02, 10:39)
Spanguole, šiandien einu per pietus pas gydytoją, žiūrėsim kas ir kiek užaugo, šiaip jaučiu pilve, kad kažkas vyksta, tempia smile.gif , tikiuosi ryt apturėti IUI biggrin.gif

SEKMES na bet jei manai, kad rytoje turesi IUI, tai jau reikejo but susileidus Ovitrelle g.gif nes man paprastai IUI daro po 36 val po Ovitrele suleidimo. Vis gi speju, kad tau darys treciadieni...
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 04 02, 12:33)
SEKMES na bet jei manai, kad rytoje turesi IUI, tai jau reikejo but susileidus Ovitrelle  g.gif  nes man paprastai IUI daro po 36 val po Ovitrele suleidimo. Vis gi speju, kad tau darys treciadieni...


Taigi gryžau , rasti du tinkami folikulai dešinėje pusėje 18 ir 20 mm, ką tik suleido ovitrelį, ryt IUI 14 val. Bijau, kad nesprogtų ankščiau laiko blink.gif
Atsakyti
mergaites, as turbut issikrausciau is proto... pasidariau dar viena after 10... ir vel juostele matau. neryskia labai, bet tikrai rausva. ir atsirado jinai gana greitai. schmoll.gif nu zinokit, nieko nebesuprantu... bet mmm man jau antra diena. tiesa, negausios. bet tikrai yra. ka tai galetu reiksti? kad tikrai kabinosi kazkas??? gal man vaziuoti hcg pasidaryt? kazkoks kosmaras...
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 02, 13:19)
mergaites, as turbut issikrausciau is proto... pasidariau dar viena after 10... ir vel juostele matau. neryskia labai, bet tikrai rausva.  ir atsirado jinai gana greitai. schmoll.gif  nu zinokit, nieko nebesuprantu... bet mmm man jau antra diena. tiesa, negausios. bet tikrai yra. ka tai galetu reiksti? kad tikrai kabinosi kazkas??? gal man vaziuoti hcg pasidaryt? kazkoks kosmaras...



skubiai, varyk darytis HCG, tikrai kabinasi, paskambink gydytojai, gerk dufastoną ir reikia pagulinėti.
sekmės mergyt wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 02, 13:21-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 02, 13:21)
skubiai, varyk darytis HCG, tikrai kabinasi, paskambink gydytojai, gerk dufastoną ir reikia pagulinėti.
sekmės mergyt wub.gif

aciu. vaziuoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 02, 13:23)
aciu. vaziuoju.  4u.gif


Tikrai tikrai važiuok ir dar siūlau važiuotši į žvėryną sėlių gatvę Medicinos stebūklą, ten bent jau tyrimai nemeluojantys, nes kitur visokių kliurkų pridaro schmoll.gif , tik kažin ar jau šiandein sužinotum atsakymą g.gif
Žodžiu sekmės, lauksim naujienų
Atsakyti
smile.gif+2007 04 02, 13:25-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 02, 13:25)
Tikrai tikrai važiuok  ir dar siūlau važiuotši į žvėryną sėlių gatvę Medicinos stebūklą, ten bent jau tyrimai nemeluojantys, nes kitur visokių kliurkų pridaro schmoll.gif , tik kažin ar jau šiandein sužinotum atsakymą g.gif
Žodžiu sekmės, lauksim naujienų


tai kad as is klaipedos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 02, 13:27)
tai kad as is klaipedos  doh.gif



lotuliukas.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti