Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Puk @ 2007 04 06, 09:01)
Na nemanau, kad natūraliai, nes jai IUI buvo atrodo vasario 19 d, prisimenu, nes mano buvo 20 d. Tai taip lyg ir gaunasi, ar ne mirksiukas.gif Oi Taute, nesupyk, kad mes aptarinėjame, bet labai jau įdomu ax.gif


Taute, tikrai nesupyk ant mūsų blush2.gif Aš tai atsimenu, kad rašė, kad per šią IUI buvo užaugę daug folikulų, lygtai 7 ar 8.
Atsakyti
Jo, kaip suprantu visgi Tautė po 5 IUI pastojo, kažin kodėl nutylėjo g.gif
Nežianu ar rašyti į sąrašą, taip susekus blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 06, 09:06-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 06, 09:06)
Jo, kaip suprantu visgi Tautė po 5 IUI pastojo, kažin kodėl nutylėjo g.gif
Nežianu ar rašyti į sąrašą, taip susekus blush2.gif


Gal palaukim kol pati pasigirs. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 05, 15:02)
Linlei, atleisk, nepamenu ar tu darei IUI ar iškart prie IVF ėjai? g.gif

Man jau 3 IUI ir tik jei si karta nepavyktu pereisim prie IVF, daugiau neeksperimentuosim verysad.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 04 05, 16:02-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 16:02)

Linlei, tu rašai, kad jauti, kad esi  nestuke.gif , tai kaip tu jauti, ta prasme nuojauta sako?

Ai, net nezinau ka sakyti, gal nuojauta, gal begalinis noras, o gal tai, kad jauciuosi visaip kitaip nei per ankstesnes IUI doh.gif schmoll.gif O gal cia man tas duph... visa prota knisa, nes seniau jo negeriau. Jau siandien norejau darytis testuka, bet kazkaip pabijojau, bet ryt tikrai pasidarysiu, nors labai bijau nusivilti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 04 06, 09:30)
Man jau 3 IUI ir tik jei si karta nepavyktu pereisim prie IVF, daugiau neeksperimentuosim verysad.gif
Papildyta:

Ai, net nezinau ka sakyti, gal nuojauta, gal begalinis noras, o gal tai, kad jauciuosi visaip kitaip nei per ankstesnes IUI doh.gif  schmoll.gif O gal cia man tas duph... visa prota knisa, nes seniau jo negeriau. Jau siandien norejau darytis testuka, bet kazkaip pabijojau, bet ryt tikrai pasidarysiu, nors labai bijau nusivilti verysad.gif


linlei, vakar tu rašei, kad jauti, kad esi nestuke.gif , gal gali pasakyti, ką tu tokio ypatingo jauti? blush2.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 04 06, 09:31-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 06, 09:31)
linlei, vakar tu rašei, kad jauti, kad esi  nestuke.gif , gal gali pasakyti, ką tu tokio ypatingo jauti? blush2.gif

Užbėgau įvykiams už akių smile.gif
bet man tas dufastonas tikrai nieko nedaro, na gal kiek krūtinę pajautrina, ir BT pakelia 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 06, 10:31-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 06, 10:31)
linlei, vakar tu rašei, kad jauti, kad esi  nestuke.gif , gal gali pasakyti, ką tu tokio ypatingo jauti? blush2.gif

na jei smulkiau, tai krutis jautrios, truputeli retsykiais svelniai pilvuka pamaudzia, o svarbiausia, kazkaip keistai ten pas mane labai "slapia", nu supratai apie ka as... blush2.gif pries menesines ten kaiptik visada budavo sausiau....Nu vienu zodziu, idomus dalykai dedasi lotuliukas.gif
Atsakyti
mergaites, ar gonali leidziates tiksliai ta pacia valanda kas vakara? man gydytoja uzrase 21- 22 val. o sestadieni nusimato sveciu. man leidzia vyras, as pati paniskai bijau. galvoju, kaip cia bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 06, 10:40)
mergaites, ar gonali leidziates tiksliai ta pacia valanda kas vakara? man gydytoja uzrase 21- 22 val. o sestadieni nusimato sveciu. man leidzia vyras, as pati paniskai bijau. galvoju, kaip cia bus  g.gif

nu as tai visa laika 21 val. leisdavausi, nes gydytoja sake tuo paciu metu reik leist, o del tu sveciu maziau pergyvenk, nueik i kita kambari ir tegul bksteli tau, jei sveciai nezino kokios jusu problemos, tai pameluok ka nors lotuliukas.gif Man tai gerai, nera nuo ko sleptis, nebent nuo uosvienes, nes tik ji viena nieko nenutuokia kokius kryziaus kelius mes einam.... doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 06, 09:40)
mergaites, ar gonali leidziates tiksliai ta pacia valanda kas vakara? man gydytoja uzrase 21- 22 val. o sestadieni nusimato sveciu. man leidzia vyras, as pati paniskai bijau. galvoju, kaip cia bus  g.gif

jo reikia ta pačią valandą, tikrai galite gi kur išeiti, kad ir į mašiną, juk pakelsi rubelius, bakst į pilvuką, ir viskas, tik nepamirškit dezinfekuojančių priemonių 4u.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 04 06, 10:00-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 06, 10:00)
jo reikia ta pačią valandą, tikrai galite gi kur išeiti, kad ir į mašiną, juk pakelsi rubelius, bakst į pilvuką, ir viskas, tik nepamirškit dezinfekuojančių priemonių 4u.gif



ai pas jus svečiai, ne jūs į svečius doh.gif , tai iš vis problemų nėra smile.gif
Atsakyti
4u.gif aciu mergaites uz patarimu. susiorganizuosim kazkaip ta procedura. O jums skauda, kai leidziates? as taip ir likau nesupratus, ar skauda del "lasinio" suemimo, ar ten vaistai skaudus... bijau adatu, tai man tokia mini panika vakar buvo.
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 06, 10:03)
4u.gif  aciu mergaites uz patarimu. susiorganizuosim kazkaip ta procedura. O jums skauda, kai leidziates? as taip ir likau nesupratus, ar skauda del "lasinio" suemimo, ar ten vaistai skaudus... bijau adatu, tai man tokia mini panika vakar buvo.


Kai leidžia patį pirmą kartą, tai tokia truputėli panika kyla, bet paskui kaip iš pypkės, neskauda visai, tiesa, šį ciklą jau ir pati leidausi, nes ne visuomet vyras namie buvo, visai nebaisu smile.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 04 06, 10:19-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 06, 10:19)
Kai leidžia patį pirmą kartą, tai tokia truputėli panika kyla, bet paskui kaip iš pypkės, neskauda visai, tiesa, šį ciklą jau ir pati leidausi, nes ne visuomet vyras namie buvo, visai nebaisu smile.gif



O aš šiandien ir likau nesprutasi, ar aš sapnavau, kad man pilvą suskaudo kaip per mmm, ar iš tikro skaudėjo doh.gif doh.gif Ot sapnelis biggrin.gif
Atsakyti
bigsmile.gif

QUOTE(linlei @ 2007 04 06, 09:39)
..krutis jautrios,  retsykiais pilvuka pamaudzia, o svarbiausia, kazkaip keistai ten pas mane labai "slapia" ...

Atsakyti