Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

smile.gif+2007 04 05, 13:51-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 13:51)
Kvakse, viskas bus gerai wub.gif  thumbup.gif
Laukiu, manau po švenčių gali testuotis arba kraujo tyrimą darayti 4u.gif , o pilvuko skausmas ir papūtima daug kam atneša gerų žinių mirksiukas.gif
Liko Musmirytei apsiprocedūrinti ir visos apsispakajinsim, bet pažiūrėkit į sąrašą eilė viena po kitos, siūlau tokį variantą - kam šį kartą pasiseks, susitinkam susipažinti ir išgerti pieno kokteilių, o kam nepasiseka susitinkam susipažinti ir išgerti ne pieno kokteilį.  drinks_cheers.gif  Įsivaizduojat kaip faina, kaip artima, galėsim žliubti iš laimės arba nevilties lotuliukas.gif
Ne blemaba, mums turi pasisekti, mums pasieks, pasiseks, pasiseks, pasiseks pasiseks thumbup.gif  thumbup.gif

butu puiku drinks_cheers.gif
bus IUI skyrelio mergyciu susitikimas wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 05, 12:51-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 12:51)
Kvakse, viskas bus gerai wub.gif  thumbup.gif
Laukiu, manau po švenčių gali testuotis arba kraujo tyrimą darayti 4u.gif , o pilvuko skausmas ir papūtima daug kam atneša gerų žinių mirksiukas.gif
Liko Musmirytei apsiprocedūrinti ir visos apsispakajinsim, bet pažiūrėkit į sąrašą eilė viena po kitos, siūlau tokį variantą - kam šį kartą pasiseks, susitinkam susipažinti ir išgerti pieno kokteilių, o kam nepasiseka susitinkam susipažinti ir išgerti ne pieno kokteilį.  drinks_cheers.gif  Įsivaizduojat kaip faina, kaip artima, galėsim žliubti iš laimės arba nevilties lotuliukas.gif
Ne blemaba, mums turi pasisekti, mums pasieks, pasiseks, pasiseks, pasiseks pasiseks thumbup.gif  thumbup.gif

4u.gif Sveikos mergytės! va jau iš po atostogų... ramiai laukiu mmm, kad galėčiau toliau startuot su dar 2 IUI. Po tokio optimistiško Tiesiog aš posto tiesiog negalima neužsikrėst gera nuotaika ir tikėjimu! Ir aš norėčiau į susitikimą, nors šį mėnesiuką ir neturiu vilčių ax.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Džiugu, kad mano idėjo nemirė, taigi balandžio pabaigoje, kai jau visos žinosime rezultatus, darysime IUI skyrelio mergelių susibėgimą drinks_cheers.gif
Visos ir dariusios, ir nedariusios, ir besiruošiančios darytis šią procedūrą galės dalyvauti susibėgime 4u.gif
Atsakyti
Susibėgimas vyks Vilniuje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 06, 08:07)
Susibėgimas vyks Vilniuje? g.gif



Veronika, kiek žinau tu iš Kauno? šiaip greičiausiai Vilniuje, bet dar labai konkrečiai nieko neplanuojame mirksiukas.gif
Atsakyti
Aišku, Tiesiog aš.Na jei ką organizuosite, tai man būtinai praneškite, pasistengčiau sudalyvauti. ax.gif
Papildyta:
Vakar skaičiau vieną seną temą ir radau vieną seną Tautės postą, o po juo-nėštukinė liniuotė. thumbup.gif Ot ta Tautė slapukė. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 06, 08:19)
Aišku, Tiesiog aš.Na jei ką organizuosite, tai man būtinai praneškite, pasistengčiau sudalyvauti. ax.gif
Papildyta:
Vakar skaičiau vieną seną temą ir radau vieną seną Tautės postą, o po juo-nėštukinė liniuotė. thumbup.gif Ot ta Tautė slapukė. bigsmile.gif



Veronika, bet lygtai Tautei persileidimas buvo verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 06, 08:23-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 06, 08:23)
Veronika, bet lygtai Tautei persileidimas buvo verysad.gif


Antras persileidimas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 06, 08:25)
Antras persileidimas? blink.gif

Oi nieko nežinau, aš apie pirmąjį turėjau omeny, tikiu, kad dabar jai viskas gerai, o kiek jai savaitėlių?
Atsakyti
Taute, nepyk blush2.gif Tautės profilis:

http://www.supermama...p?showuser=1332
Atsakyti
Aha įdomu kaip Tautė taip nutylėjo ir nepasigyrė g.gif Jaučiu natūraliai jai pavyko. Kaip fainai wub.gif
O aš jau pradėjau badytis ir trečiadienį eisiu pažiūrėsiu koks derlius pas mane smile.gif Pažiūrėjau, kad mūsų tikrai nemažai viena po kitos procedūrinasi. Tikiuosi, kad pavasaris bus sėkmingas.
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 04 06, 08:55)
Aha įdomu kaip Tautė taip nutylėjo ir nepasigyrė  g.gif Jaučiu natūraliai jai pavyko. Kaip fainai  wub.gif


Na nemanau, kad natūraliai, nes jai IUI buvo atrodo vasario 19 d, prisimenu, nes mano buvo 20 d. Tai taip lyg ir gaunasi, ar ne mirksiukas.gif Oi Taute, nesupyk, kad mes aptarinėjame, bet labai jau įdomu ax.gif
Atsakyti