Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Savijauta tai nezinau.....papukai tai skauda jau nuo 5 clost tabletes...tik va pilvelis kazkoks keistas, nei taj skauda, nei taj maudzia....ir dar toks jausmas, kad kazkas apacioj susikaupia...toks vaizdas, kad isskyros turetu begt, bet nieko sausa blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Kvakse, viskas bus gerai wub.gif thumbup.gif
Laukiu, manau po švenčių gali testuotis arba kraujo tyrimą darayti 4u.gif , o pilvuko skausmas ir papūtima daug kam atneša gerų žinių mirksiukas.gif
Liko Musmirytei apsiprocedūrinti ir visos apsispakajinsim, bet pažiūrėkit į sąrašą eilė viena po kitos, siūlau tokį variantą - kam šį kartą pasiseks, susitinkam susipažinti ir išgerti pieno kokteilių, o kam nepasiseka susitinkam susipažinti ir išgerti ne pieno kokteilį. drinks_cheers.gif Įsivaizduojat kaip faina, kaip artima, galėsim žliubti iš laimės arba nevilties lotuliukas.gif
Ne blemaba, mums turi pasisekti, mums pasieks, pasiseks, pasiseks, pasiseks pasiseks thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 05, 14:51-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 14:51)
Kvakse, viskas bus gerai wub.gif  thumbup.gif
Laukiu, manau po švenčių gali testuotis arba kraujo tyrimą darayti 4u.gif , o pilvuko skausmas ir papūtima daug kam atneša gerų žinių mirksiukas.gif
Liko Musmirytei apsiprocedūrinti ir visos apsispakajinsim, bet pažiūrėkit į sąrašą eilė viena po kitos, siūlau tokį variantą - kam šį kartą pasiseks, susitinkam susipažinti ir išgerti pieno kokteilių, o kam nepasiseka susitinkam susipažinti ir išgerti ne pieno kokteilį.  drinks_cheers.gif  Įsivaizduojat kaip faina, kaip artima, galėsim žliubti iš laimės arba nevilties lotuliukas.gif
Ne blemaba, mums turi pasisekti, mums pasieks, pasiseks, pasiseks, pasiseks pasiseks thumbup.gif  thumbup.gif




tikraj gera mintis drinks_cheers.gif butu malonu susitikt ir susipazint....Mergaites, dar siand sapnavau, kad gandras aplink darbo langus ratus suka rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif jau net sapnuose vaidentis pradeda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 05, 14:51-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 14:51)
siūlau tokį variantą - kam šį kartą pasiseks, susitinkam susipažinti ir išgerti pieno kokteilių, o kam nepasiseka susitinkam susipažinti ir išgerti ne pieno kokteilį.  drinks_cheers.gif  Įsivaizduojat kaip faina, kaip artima, galėsim žliubti iš laimės arba nevilties lotuliukas.gif
Ne blemaba, mums turi pasisekti, mums pasieks, pasiseks, pasiseks, pasiseks pasiseks thumbup.gif  thumbup.gif

Na as tau irgi pritariu drinks_cheers.gif , dabar cia man pirmai reiktu geras naujienas pranest g.gif Jeigu reikia , tai ir pranesiu, tiksliau, noreciau pranesti, tik truputi veliau, bet jauciu, tikiu, kad esu nestuke.gif Turbut jau man juodai stogas vaziuoja... lotuliukas.gif Visom visom linkiu dideliausios sekmes 4u.gif
Atsakyti
Linlei, atleisk, nepamenu ar tu darei IUI ar iškart prie IVF ėjai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 04 05, 15:00)
Na as tau irgi pritariu drinks_cheers.gif , dabar cia man pirmai reiktu geras naujienas pranest g.gif Jeigu reikia , tai ir pranesiu, tiksliau, noreciau pranesti, tik truputi veliau, bet jauciu, tikiu, kad esu  nestuke.gif Turbut jau man juodai stogas vaziuoja... lotuliukas.gif  Visom visom linkiu dideliausios sekmes 4u.gif


na tai tada lauksim tik geru ziniu nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif , kada planuoji testuka daryt....man tai kraujui nuleist siuntimo nedave...as bandysiu daryt kita savaite....jeigu anksciau mmm nesulauksiu ir tepliot neprades, nes man savaite iki mmm visada teplioja blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 05, 12:50)
Savijauta tai nezinau.....papukai tai skauda jau nuo 5 clost tabletes...tik va pilvelis kazkoks keistas, nei taj skauda, nei taj maudzia....ir dar toks jausmas, kad kazkas apacioj susikaupia...toks vaizdas, kad isskyros turetu begt, bet nieko sausa blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Mano pilvelis irgi beveik visą laiką buvo išpustas ir kažkoks neaiškus ax.gif
O rytoj turėčiau pamatyti savo žirniuką bigsmile.gif
Tikrai manau, kad šie požymiai gali atnešti tik geras naujienas mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip smagu, del zirniuko smile.gif o po kiek laiko tau testukas parode...gal ir rasei...nepamenu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 05, 13:54)
kaip smagu, del zirniuko smile.gif o po kiek laiko tau testukas parode...gal ir rasei...nepamenu blush2.gif  blush2.gif


Pirmą kartą testą dariau po 11 dienų, buvo vaiduokliukas, bet maniau, kad nuo vaistų blush2.gif
Bet geriau išlaukti, nes tuomet beveik kas antrą dieną darydavau testuką ir žiūrėjau, ar tas vaiduokliukas dar yra ax.gif
Atsakyti
, tik truputi veliau, bet jauciu, tikiu, kad esu nestuke.gif Turbut jau man juodai stogas vaziuoja... lotuliukas.gif Visom visom linkiu dideliausios sekmes 4u.gif
[/quote]




Linlei, tu rašai, kad jauti, kad esi nestuke.gif , tai kaip tu jauti, ta prasme nuojauta sako?
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 04 05, 15:57)
Pirmą kartą testą dariau po 11 dienų, buvo vaiduokliukas, bet maniau, kad nuo vaistų blush2.gif
Bet geriau išlaukti, nes tuomet beveik kas antrą dieną darydavau testuką ir žiūrėjau, ar tas vaiduokliukas dar yra  ax.gif



as nusprendziau, kad darysiu 15 diena po IUI... siandien jau 8 bigsmile.gif vienas juokas blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 05, 14:33-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 14:33)
Klausyk, o kiti folikulai sunyko, nedominavo?


nesunyko
siandien, kai ziurejo su echoskopu, tai dar matesi ir kiti, bet vargu ar jie besubres
juk berods vienam ovuliavus, kiti is karto naikinasi ar kazkaip ten
Papildyta:
smile.gif+2007 04 05, 14:51-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 14:51)
Liko Musmirytei apsiprocedūrinti ir visos apsispakajinsim, bet pažiūrėkit į sąrašą eilė viena po kitos, siūlau tokį variantą - kam šį kartą pasiseks, susitinkam susipažinti ir išgerti pieno kokteilių, o kam nepasiseka susitinkam susipažinti ir išgerti ne pieno kokteilį.  drinks_cheers.gif  Įsivaizduojat kaip faina, kaip artima, galėsim žliubti iš laimės arba nevilties lotuliukas.gif


fantastiska mintys - visom keturiom uz thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(linlei @ 2007 04 05, 15:00)
bet jauciu, tikiu, kad esu  nestuke.gif


tikrai? tai liuks
o ka jauti?
Atsakyti