Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Chiara @ 2007 04 05, 10:19)
Na, raz uzh suzinojom ir gavom patvirtinima, tai prasom - i sarasiuka.
Visi cia mes tik sveciai, tuoj iskeliausite visos pas  nestuke.gif  lotuliukas.gif

nezinau kodel, bet man pasirode, kad Zulika nenori buti itraukta i sarasiuka g.gif
netgi slapukauja blink.gif pamenu, kaip Spanguole bande is jos informacija isgauti, bet Zulika oi kaip tylejo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 05, 09:26)
nezinau kodel, bet man pasirode, kad Zulika nenori buti itraukta i sarasiuka g.gif
netgi slapukauja blink.gif  pamenu, kaip Spanguole bande is jos informacija  isgauti, bet Zulika oi kaip tylejo tongue.gif

nežinai visos įžangos mirksiukas.gif
Tada Tiesiog aš pirmiau kitam skyrelį perskaitė naujienas, užtat ir į sarašiuką neįtraukė ax.gif bet aš jau pasakiau savo nuomonę, nenoriu niekur daugiau trauktis... man ir be sarašiukų gerai...
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 05, 10:27)
nežinai visos įžangos  mirksiukas.gif
Tada Tiesiog aš pirmiau kitam skyrelį perskaitė naujienas, užtat ir į sarašiuką neįtraukė  ax.gif bet aš jau pasakiau savo nuomonę, nenoriu niekur daugiau trauktis... man ir be sarašiukų gerai...

tai tik negalvok, kad ka nors bloga noriu pasakyti wub.gif
juk tavo pacios pasirinkimas BUTI ar NEBUTI biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Man tai paprasciau, kai itraukiamos visos merginos smile.gif
Tada ir pasidomi, kaip sekasi, kazkaip buna aisku del nuotaiku, kai kada kokia fraze negirdom nuleidi ar pasidziaugi.
Ir bendra statistika idomu.
Zodziu, Zulika registruojasi, Tiesiog as smile.gif registruoja visu musu labui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 04 05, 09:31)
Ir bendra statistika idomu.

kai pasiseks būtinai pasisakysiu... man merginos jau rodė ir kitą skyrelį, kur užsiregistruoja po pavykusio iui... tai kad nieko jūs nepražiopsosit, o nuotaikų aš visokių turiu net ir viso ciklo metu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 05, 10:27)
nežinai visos įžangos  mirksiukas.gif
Tada Tiesiog aš pirmiau kitam skyrelį perskaitė naujienas, užtat ir į sarašiuką neįtraukė  ax.gif bet aš jau pasakiau savo nuomonę, nenoriu niekur daugiau trauktis... man ir be sarašiukų gerai...



Žulika, jau įsivaizduoju kas būtų, jei po mūsų kivirčo dar būčiau tave savavališkai įtraukusi į sąrašą lotuliukas.gif doh.gif
tik nereikia sakyti, kad labai palankiai į tokį mano veiksmą būtumei sureagavusi bigsmile.gif
Chiara, na neturiu informacijos kada ką ji daro, ar aplamai ką daro, tai ką man registruoti lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 05, 09:42-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 09:42)
Chiara, na neturiu informacijos kada ką ji daro, ar aplamai ką daro, tai ką man registruoti lotuliukas.gif

išsisukinėji, bet tingiu aiškintis(kivirčas buvo ne dėl datos, o dėl gydytojos, nemaišyk), o šiaip viskas gerai, čia tik Chiara pabudo šyryt biggrin.gif
nieko neregistruok, tikrai 4u.gif
Atsakyti
O ko jus kivircijates? blush2.gif Cia retorinis klausimas, prasome neatsakineti lotuliukas.gif
Zmones skirtingi, nuotaiku pasitaiko visokiu. Cia - skyrelis IUI, tikslas vienas. Galima diskutuoti, priestarauti, bet kivircytis - nereikia. Klausykit vyresniu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 04 05, 10:46)
O ko jus kivircijates?  blush2.gif  Cia retorinis klausimas, prasome neatsakineti  lotuliukas.gif
Zmones skirtingi, nuotaiku pasitaiko visokiu. Cia - skyrelis IUI, tikslas vienas. Galima diskutuoti, priestarauti, bet kivircytis - nereikia. Klausykit vyresniu  bigsmile.gif


pioneer.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 04 05, 09:46)
O ko jus kivircijates?  blush2.gif  Cia retorinis klausimas, prasome neatsakineti  lotuliukas.gif

aš nuslėpiau savo gyd pavardę, kai parašiau, kad kovo 8 darysiu blush2.gif
bet čia nebuvo pradžia, o tik tesinys... nu ką padarysi, taip gavosi ir tiek, aš jau pamiršau ir siūlau daugiau apie tai nebediskutuoti... pasitaiko visko ir ne tik šiame skyrelyje mirksiukas.gif (beje aš jau irgi ne jauniklė lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 05 balandžio 2007 - 09:51
mergaites, ar kamnors is jusu yra gyd. skyrusi aspirino stimuliacijos metu ?
man skyre, sako, bijau hiperstimuliacijos, todel pagerk aspirina... g.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 05, 12:02)
mergaites, ar kamnors is jusu yra gyd. skyrusi aspirino stimuliacijos metu ?
man skyre, sako, bijau hiperstimuliacijos, todel pagerk aspirina...  g.gif

Man per sia IUI skyre, bet jauciu kad ne del hiperstimuliacijos nes man tik 2 folikulai. Ji minejo del ko bet labai jau sudetingai smile.gif
Atsakyti