Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 08:26)
Man išpunktavo 12 kiaušialąsčių, o leidausi Ovitrelio taip pat 250 ml. Tai gal nuo folikulų skačiaus ir dydžio nepriklauso?

nu aš apie pregnylį galiu pasakyt, ovitrelio nebandžiau, bet gal panašus veikimas turėtų būti...
nežinau ar folikulų skaičius turi kokią reikšmę, bet dydis tai tikrai... gyd turi lentelę, bet aš pastebėjau, jei spėju apžiūrėt folikulus ir susileisti kol jie nepasiekę 19-20 ribos, tai skiria dvi dozes, 10 štukų vienetų (čia ovitrelis kažkiek skiriasi), o kai sykį buvo virš 20, tai užteko vienos dozės...
praeitą ciklą turėjau du, tai 2 dozės susprogdino tik vieną, o antras pats ovuliavo kažkur po 2 parų po iui... tai gal iš tiesų veikia tik didžiausią folikulą, o kitiems nebent kas lieka doh.gif
Zirzalėle, prapuolėle, kaip laikaisi ax.gif negi toliau sau darysi 'dingau' doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 05 balandžio 2007 - 08:42
smile.gif+2007 04 05, 10:36-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 10:36)
laukiu, čia darant IVF, ne IUI, punktuoja kiaušialąstes ir po to jas apvaisina 4u.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 05, 09:21-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 09:21)
Ovitrelio yra 250 mg dozė, žman vis kyla klausimas kokios dozės reikia ovitrelio, kad sprogtų visi folikulai, neliktų cistų ir t.t. Logiškai mąstatnt ovitrelio turėtų būti skiriama pagal folikulų skaičių ir dydį  g.gif

Kai turėdavau daugiau nei vieną folikulą, visada reikėdavo 2 dozių ovitrelio. Po ovitrelio susileidimo praėjus 48 val. VISADA ginis mane apžiūri, jei randa nesprogusį folikulą, dar skiria. Šiaip 1 dozė Ovitrelio man susprogdina tik 1 folikulą. Antra dozė likusius. Šiaip niekada ir neturėjau daugiau 3 folikulų ax.gif
Atsakyti
laba ryta,

kokios siandien aktyvios 4u.gif matyt blogas oras uz lango cia taip mus veikia.

zinokit man abu kartus skyre ovitrelio 1 doze. viena karta su 5, kita su 4 folikulais. ir cistu neliko ( cia tris kartus nusispjaunu). gal ta doze skiria atsizvelgiant i moters hormonu rodiklius? gal kazkuris turi tiesiogines itakos ovuliacijai, ar pan?
Atsakyti
Kodel Zulikos i gaudanciuju sarasa neitraukete?
Parase gi, kad gaudo 4u.gif
Nepamirskime draugiu nei varge, nei dziaugsme mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 05, 08:38)
Zirzalėle, prapuolėle, kaip laikaisi  ax.gif negi toliau sau darysi 'dingau' doh.gif


laikausi tvirtai uz darbo stalo, o jei klausi apie smegenis, tai sunkiai josios pas mane laikosi, daznokai nusokstu nuo proto lotuliukas.gif

as nedarau dingau, as tik neturiu kas pasakyt mastau.gif
kad pas mane jokiu naujienu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 04 05, 09:10)
Kodel Zulikos i gaudanciuju sarasa neitraukete?
Parase gi, kad gaudo  4u.gif
Nepamirskime draugiu nei varge, nei dziaugsme  mirksiukas.gif

nereikia Chiara, aš pabūsiu tik svečiu šitam skyrelį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 04 05, 10:10)
Kodel Zulikos i gaudanciuju sarasa neitraukete?
Parase gi, kad gaudo  4u.gif
Nepamirskime draugiu nei varge, nei dziaugsme  mirksiukas.gif



Aš nematau, kur ji būtų parašiusi, kad gaudo, be to bijau savivaliauti, nes galiu gauti pylos.
Jei bus gautas prašyms, būtinai jį tenkinsim smile.gif Vietos visoms yra 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 05, 09:15-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 09:15)
Aš nematau, kur ji būtų parašiusi, kad gaudo, be to bijau savivaliauti, nes galiu gauti pylos.
Jei bus gautas prašyms, būtinai jį tenkinsim smile.gif Vietos visoms yra 4u.gif

Tiesiog aš, dėl kovo 8d 3iui buvo oi buvo kalbos... bet aš jau pasakiau savo nuomonę, būsiu svečiu, galit nusiramint mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, raz uzh suzinojom ir gavom patvirtinima, tai prasom - i sarasiuka.
Visi cia mes tik sveciai, tuoj iskeliausite visos pas nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 05, 10:17)
Tiesiog aš, dėl kovo 8d 3iui buvo oi buvo kalbos... bet aš jau pasakiau savo nuomonę, būsiu svečiu, galit nusiramint  mirksiukas.gif



Žulika, kaip suprantu 3 IUI neatnešė laukiamo teigiamo rezultato, tai duok žinoti, žinoma, jei pati to nori, kada planuoji 4 IUI.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 04 05, 09:19)
Visi cia mes tik sveciai, tuoj iskeliausite visos pas  nestuke.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif doh.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 04 05, 09:24-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 09:24)
Žulika, kaip suprantu 3 IUI neatnešė laukiamo teigiamo rezultato, tai duok žinoti, žinoma, jei pati to nori, kada planuoji 4 IUI.

neplanuoju lotuliukas.gif
Atsakyti