Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

smile.gif+2007 04 05, 08:11-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 08:11)
Labas rytas 4u.gif
Gabreniene, kaip IUI praėjo?
kaip kitos mergaitės laikosi?

labas rytas visoms 4u.gif
apie vakar IUI: zodziu procedura man dare U....., kazkada esu pas ja buvusi ir man ji labai nepatiko, todel perejau pas kita gydytoja ir bla bla bla..., nu bet vakar as apakau blink.gif , nu man ji pasirode nereali thumbup.gif .... ir daug snekejo, ir viska smulkiai paaiskino, aprode,.begalo madagi, paslaugi.. nu zodziu thumbup.gif
dar viena dalykelis mane labai nustebino, kadangi anksciau tikrinant folikulus man gydytoja tiksliai nesake kiek ju ten yra,.... nu as pati susikaiciavau ax.gif blush2.gif ,
o vakar U suskaiciavo ir........ pasirodo turiu net 6 folikulus blink.gif 1- kaireje puseje, o kiti 5 desineje bigsmile.gif
o siaip viskas praejo puikiai, vakar su vakare su MB uztvirtinom wub.gif tai va tiek biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabreniene: 05 balandžio 2007 - 07:27
LAbas rytas mergaites,

pastebejau, kad si menesi kiek mergaiciu daresi IUI, tai visom labai geras derlius ir siaip gydyt labai gerai vertina....Na tikekimes, kad visos nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif tapsim drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 05, 08:23)
labas rytas visoms 4u.gif
apie vakar IUI: zodziu procedura man dare U....., kazkada esu pas ja buvusi ir man ji labai nepatiko, todel perejau pas kita gydytoja ir bla bla bla..., nu bet vakar as apakau blink.gif , nu man ji pasirode nereali thumbup.gif .... ir daug snekejo, ir viska smulkiai paaiskino, aprode,.begalo madagi, paslaugi.. nu zodziu  thumbup.gif 
dar viena dalykelis mane labai nustebino, kadangi anksciau tikrinant folikulus man gydytoja tiksliai nesake kiek ju ten yra,.... nu as pati susikaiciavau ax.gif  blush2.gif ,
o vakar U suskaiciavo ir........ pasirodo turiu net 6 folikulus blink.gif 1- kaireje puseje, o kiti 5 desineje bigsmile.gif
o siaip viskas praejo puikiai, vakar su vakare su MB uztvirtinom wub.gif tai va tiek biggrin.gif



Šaunu viskas drinks_cheers.gif , klausyk Gabreniene, tiek folikulų, tikrai viskas bus gerai, dvynukai garantuoti tongue.gif
Klausyk, kiek tau leido ovitrelio? Ir ar tau skyrė dufastono, ir kiek?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 05, 09:00-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 09:00)
Šaunu viskas drinks_cheers.gif , klausyk Gabreniene, tiek folikulų, tikrai viskas bus gerai, dvynukai garantuoti tongue.gif
Klausyk,  kiek tau leido ovitrelio? Ir ar tau skyrė dufastono, ir kiek?

ovitrelio viena doze susileidau, nu nezinau kiek ten tu ml...., dufastono skyre po 1 tabletke kas diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 05, 09:15)
ovitrelio viena doze susileidau, nu nezinau kiek ten tu ml...., dufastono skyre po 1 tabletke kas diena 4u.gif



Ovitrelio yra 250 mg dozė, žman vis kyla klausimas kokios dozės reikia ovitrelio, kad sprogtų visi folikulai, neliktų cistų ir t.t. Logiškai mąstatnt ovitrelio turėtų būti skiriama pagal folikulų skaičių ir dydį g.gif , bet mano ir tavo atveju skyrė vienodą dozę ovitrelio, nors pas mane buvo 2 folikulai. Nežinau, na tikėkimės, kad viskas bus gerai. O dėl dufastono, tai man irgi skyrė po 1 tab, dienoje smile.gif
sekmės wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 05, 08:21-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 08:21)
Ovitrelio yra 250 mg dozė, žman vis kyla klausimas kokios dozės reikia ovitrelio, kad sprogtų visi folikulai, neliktų cistų ir t.t. Logiškai mąstatnt ovitrelio turėtų būti skiriama pagal folikulų skaičių ir dydį  g.gif , bet mano ir tavo atveju skyrė vienodą dozę ovitrelio, nors pas mane buvo 2 folikulai. Nežinau, na tikėkimės, kad viskas bus gerai. O dėl dufastono, tai man irgi skyrė po 1 tab, dienoje smile.gif
sekmės  wub.gif


Man išpunktavo 12 kiaušialąsčių, o leidausi Ovitrelio taip pat 250 ml. Tai gal nuo folikulų skačiaus ir dydžio nepriklauso?
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 09:26)
Man išpunktavo 12 kiaušialąsčių, o leidausi Ovitrelio taip pat 250 ml. Tai gal nuo folikulų skačiaus ir dydžio nepriklauso?



Prisipažystu, kad tik samprotauju, ir nežinau ar tas samprotavimas teisingas blush2.gif
pataisykit notworthy.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 05, 08:30-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 05, 08:30)
Prisipažystu, kad tik samprotauju, ir nežinau ar tas samprotavimas teisingas blush2.gif
pataisykit notworthy.gif


O aš taip pat tik padedu sapmprotauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 10:26)
Man išpunktavo 12 kiaušialąsčių, o leidausi Ovitrelio taip pat 250 ml. Tai gal nuo folikulų skačiaus ir dydžio nepriklauso?



o ka reiskia ispunktavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 05, 09:35)
o ka reiskia ispunktavo g.gif



laukiu, čia darant IVF, ne IUI, punktuoja kiaušialąstes ir po to jas apvaisina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 05, 08:35)
o ka reiskia ispunktavo g.gif


Na čia IVF atveju taip daro 4u.gif
Atsakyti
Vituly, gal nori prisijungti mirksiukas.gif
Atsakyti