Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Mamciukas @ 2007 04 04, 10:19)
A neatrodys kvailai, kad pirma buvau pas jį privačiai, a dabar ateisiu į šeimos planavimo centrą? ! g.gif


As vaikstau pas K. Tai jis ir pats sake, kad galima ateiti exoskopuotis i Tilto g. nemokamai, o IUI vis vien reikes daryti privacioj klinikoj (bent anksciau Tilto g. jis nedare). Tai jei turi daugiau laisvo laiko, tai gali eiti drasiai i poliklinika, pasedesi eilese, bet moketi nereikes. viskas cia normaliai atrodys. nebijok mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 04 balandžio 2007 - 12:30
Linlei, tai kada mazdaug tau 12 DPO?
Naugty-me, šaunuolė, kad stengiesi, tau 2 IUI bus? Nepykit man su atmintim tikrai kažkas negero schmoll.gif
Stilo, papasakosiu apie save, šiaip visus 4 kartus po IUI atsiprašydavau iš darbo, arba taip gaudavosi, kad darydavo procedūra po darbo, tai visuomet gulėdavau, tiesiog nusnūsdavau, tai kažkaip jau tokia nuotaika būdavo, kad va, dabar gal čia kažkas vyksta ir t.t., o vakar po IUI variau į darbą, po darbo į drauges gimtadienį, tai iš vis nespėjau suprasti, patirti to ypatingo jausmo, kad jau po IUI, kad gal kažkas vyksta ir t.t. Kažkaip kitaip šis kartas, o gal tiesiog perdegiau, žinai kaip būna lauki, lauki, o čia šmaukšt ir jau po visko, net nesupranti kas vyksta smile.gif
O jei rimtai, tai sako, kad nereikia gulėti, reikia gyventi įprastą gyvenimą, bet man tai kiekvieną kartą šiek tiek išbėga, tikiuosi, kad kažkas lieka blink.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 04 04, 12:06)
bigsmile.gif Sveikutes, nu nedariau as to testuko dar, ar nemanot, kad per anksti...? g.gif Geriu nuo sekmadienio po 1 duphasto, siaip savijauta gera, tik vyras sako, kad kazkokia labai jau irzli esu.... lotuliukas.gif Visa pirma savaita karts nuo karto viena soniuka paskaudedavo, o dabar jau keleta dienu lygtai krutys jautresnes, ypac speniukai...., ka as zinau kas cia darosi, gal nuo tu tableciu schmoll.gif O kraujo tyrimui siuntima turiu tik 11 arba 12 dienai, tada ir bus viskas aisku rolleyes.gif Zinoma, labai norecia buti nestuke.gif


man tai nuo clost spenelius labai skaudejo, o as buvau jau isisvajojus, kad cia gal nestuke.gif , nes siaip ju niekada neskaudedavo... unsure.gif Na, bet mes aisku tik uz gerasias nestuke.gif zinias thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 04, 14:18-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 04, 14:18)
Linlei, tai kada mazdaug tau 12 DPO?
Naugty-me, šaunuolė, kad stengiesi, tau 2 IUI bus? Nepykit man su atmintim tikrai kažkas negero schmoll.gif
Stilo, papasakosiu apie save, šiaip visus 4 kartus po IUI atsiprašydavau iš darbo, arba taip gaudavosi, kad darydavo procedūra po darbo, tai visuomet gulėdavau, tiesiog nusnūsdavau, tai kažkaip jau tokia nuotaika būdavo, kad va, dabar gal čia kažkas vyksta ir t.t., o vakar po IUI variau į darbą, po darbo į drauges gimtadienį, tai iš vis nespėjau suprasti, patirti to ypatingo jausmo, kad jau po IUI, kad gal kažkas vyksta ir t.t. Kažkaip kitaip šis kartas, o gal tiesiog perdegiau, žinai kaip būna lauki, lauki, o čia šmaukšt ir jau po visko, net nesupranti kas vyksta smile.gif
O jei rimtai, tai sako, kad nereikia gulėti, reikia gyventi įprastą gyvenimą, bet man tai kiekvieną kartą šiek tiek išbėga, tikiuosi, kad kažkas lieka blink.gif


tiesiog as drinks_cheers.gif man taip pat atmintis dingsta. as jau prisisvaigau ar cia tik ne nuo vaistu situ doh.gif kartais net baisu pasidaro, nes pamirstu daugybe dalyku... tikiuos, atsistatys blink.gif

man 3 IUI tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 04 04, 12:13)
Sveikutes, o jus kaip darot po IUI? lekiat namo ir gulit? ar nebutinai? kiek supratau niekas lauk neisbegs, bet ar butina guleti po to?


Šiaip girdėjau, kad gulėti kaip tik nėra gerai, nes kai guli sulėtėja medžiagų apykaita, organizmas pasisavina mažiau deguonies
Atsakyti
smile.gif+2007 04 04, 15:18-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 04, 15:18)
Linlei, tai kada mazdaug tau 12 DPO?



O tai jau 12 dienu po ovuliacijos turetu ka nors testukas rodyt??? doh.gif g.gif Na naturaliai tai man O vyksta 14 c.d., o kai buvau stimuliuojama tai ta O buvo issaukta 12 c.d. blink.gif Gydytoja kraujo tyrima paskaiciavo taip, kad iseitu ji darytis 28 c.d. Nu tai va...., o tie speneliai tai nemanau, kad nuo chlo.. skauda, greiciau jau nuo duph... arba nuo nestumo lotuliukas.gif tongue.gif Jei ka, tai 12 DPO man yra penktadienis, tai gal sestadieni ryte bandyti testuka darytis? rolleyes.gif g.gif Smagu butu suzinoti gera zinia "ant" velyku thumbup.gif , oi, butu tada tikrai ka svesti, bent jau mano vyrui drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamciukas @ 2007 04 04, 07:44)
Svetucia labas!  4u.gif  Na va vakar buvau pas Klimą. Na tai ką jis man pasakė: šiaip vizualiai lyg pas mane viskas ir tvarkoj.  Šiaip viskas neblogai, tik kai pasakė kiek mokėt - apakau - 245 Lt. A dar kai penktadienį sumokėsiu ir dar kraujas - 100 Lt. Na tai suma. g.gif


Sveikute, 4u.gif
džiugu, kad viskas tvarkoj biggrin.gif
O dėl mokėjimo tai aš tam reikalui pinigų neskaičiuoju, nes ne piniguose laimė bigsmile.gif Geriau sau ko nors atsisakau, kad tik reikalai nesustotų, bet tik iki tol kol nepervargsti.
Manciuk, jei tik turi galimybe lankytis Tilto g. pas K. tai tuo ir pasinaudok 4u.gif
Taip tik tau pačiai bus geriau, o K tikrai nieko blogo nepagalvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 04 04, 14:01)
O tai jau 12 dienu po ovuliacijos turetu ka nors testukas rodyt??? doh.gif  g.gif Na naturaliai tai man O vyksta 14 c.d., o kai buvau stimuliuojama tai ta O buvo issaukta 12 c.d. blink.gif Gydytoja kraujo tyrima paskaiciavo taip, kad iseitu ji darytis 28 c.d. Nu tai va...., o tie speneliai tai nemanau, kad nuo chlo.. skauda, greiciau jau nuo duph... arba nuo nestumo lotuliukas.gif  tongue.gif Jei ka, tai 12 DPO man yra penktadienis, tai gal sestadieni ryte bandyti testuka darytis? rolleyes.gif  g.gif Smagu butu suzinoti gera zinia "ant" velyku thumbup.gif , oi, butu tada tikrai ka svesti, bent jau mano vyrui drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Man nuo Duph tai siaip pacius papukus skauda, o nuo clost. tik spenelius skaudejo... bet cia gal kiekvienai individualiai blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,
aš jau senokai šią temą skaitinėju, o dabar nutariau ir prisijungt prie jūsų. Mano pirmasis IUI buvo kovo 18 d. Deja, nesėkmingas. Taigi nutariau, kad antrą kartą bus smagiau bandyti kartu su jumis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dri @ 2007 04 04, 17:38)
Sveikutes,
aš jau senokai šią temą skaitinėju, o dabar nutariau ir prisijungt prie jūsų. Mano pirmasis IUI buvo kovo 18 d. Deja, nesėkmingas. Taigi nutariau, kad antrą kartą bus smagiau bandyti kartu su jumis  smile.gif

Zinoma, biggrin.gif smagiau:kartu pazliumbiam, kartu pasidziaugiam, pasiidalinam pojuciais ir t.t. verysad.gif Linkiu tau sekmes ir cia ilgai neuzsibuti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 04 04, 14:13)
Sveikutes, o jus kaip darot po IUI? lekiat namo ir gulit? ar nebutinai? kiek supratau niekas lauk neisbegs, bet ar butina guleti po to?



Mano gyd.sake po IUI nereikia namie guleti, uztenka kiek paguli po IUI iskart. Viskas nubega ten kur reikia!!! smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Gabreniene, kaip IUI praėjo?
kaip kitos mergaitės laikosi?
Atsakyti