Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos 4u.gif
Lankausi M ir V klinikoje, tyrimu maratonas dar nesibaige, bet pradedu galvoti, jei reikes prieiti pvz. iki IUI, ar nebus tam kliutis, kad mes nesusituoke? g.gif Greitu laiku tirsim MB, ar neiskils problemu, kai matysis, kad mes skirtingomis pavardemis?
Ar yra tarp jusu nesusituokusiu?
Pirma karta tekejau is meiles, o antra karta noreciau is reikalo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 04 03, 23:22)
o kas yra mazokai, jeigu parasytum konkreciai spermogramos skaicius, tada butu aiskiau... manau kad su vyriskom bedom nereiketu ilgai cackintis su tom naturaliom stimuliacijom, padarius keleta eiti prie IUI. koks tas judrumas, spermatozoidu kiekis ml ir ka andrologai sako del agliutinacijos?


A - 10%, B - 32%, kiek 1ml nepamenu, o visam ejakuliate buvo 140 mln... blush2.gif Del agliutinacijos tai geria kazkokias tabletes... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 04 04, 11:06)
vienur norma yra kai isvis nera agliutinacijos, bet radau pagal PSO standartus iki 5 procentu leidziama  4u.gif

kiek suprantu, darant IUI si agliutinacijos problema yra panaikinama...


QUOTE(Relaks @ 2007 04 04, 11:37)
Sveikos 4u.gif
Lankausi M ir V klinikoje, tyrimu maratonas dar nesibaige, bet pradedu galvoti, jei reikes prieiti pvz. iki IUI, ar nebus tam kliutis, kad mes nesusituoke?  g.gif  Greitu laiku tirsim MB, ar neiskils problemu, kai matysis, kad mes skirtingomis pavardemis? Ar yra tarp jusu nesusituokusiu? Pirma karta tekejau is meiles, o antra karta noreciau is reikalo blush2.gif

manau neturetu kilti problemos, taigi uz savo pinigus darotes tai kas jums reikalinga wub.gif jei jau valstybe kompensuotu kazkokia dali, tai tada ir galetu kištis su savo reguliavimais cool.gif SEKMES tau 4u.gif

Tiesiog as - puikios naujienos 4u.gif Gabreniene - sekmes siandien 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole: 04 balandžio 2007 - 10:50
nebus jokios problemos, nes visos proceduros, tiek IUI, tiek ir IVF daromos ir nesutuoktiniams 4u.gif

QUOTE(Relaks @ 2007 04 04, 11:37)
...ar nebus tam kliutis, kad mes nesusituoke?  g.gif  ...

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 04 04, 11:58)
nebus jokios problemos, nes visos proceduros, tiek IUI, tiek ir IVF daromos ir nesutuoktiniams  4u.gif


Tai gerai, neiskils papildomu rupesciu anksciau laiko rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 04, 09:43-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 04, 09:43)
tai gal ovuliuoti po truputį pradeda? Kelintą valandą tau IUI?

15.45 val. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2007 04 04, 11:37)
Sveikos 4u.gif
Lankausi M ir V klinikoje, tyrimu maratonas dar nesibaige, bet pradedu galvoti, jei reikes prieiti pvz. iki IUI, ar nebus tam kliutis, kad mes nesusituoke?  g.gif  Greitu laiku tirsim MB, ar neiskils problemu, kai matysis, kad mes skirtingomis pavardemis?
Ar yra tarp jusu nesusituokusiu?
Pirma karta tekejau is meiles, o antra karta noreciau is reikalo blush2.gif


Mes esame susituokę, bet skirtingom pavardėm (esu pasilikusi savo), bet niekas neprašė santuokos liudijimo. schmoll.gif Nei VK, nei M. ir V.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 04 balandžio 2007 - 11:54
Linlei, ar testuko nebandei?
Atsakyti
Beja, Linlei, ar testuko nedarei? kas naujo pas tave, kas gero?
[/quote]
bigsmile.gif Sveikutes, nu nedariau as to testuko dar, ar nemanot, kad per anksti...? g.gif Geriu nuo sekmadienio po 1 duphasto, siaip savijauta gera, tik vyras sako, kad kazkokia labai jau irzli esu.... lotuliukas.gif Visa pirma savaita karts nuo karto viena soniuka paskaudedavo, o dabar jau keleta dienu lygtai krutys jautresnes, ypac speniukai...., ka as zinau kas cia darosi, gal nuo tu tableciu schmoll.gif O kraujo tyrimui siuntima turiu tik 11 arba 12 dienai, tada ir bus viskas aisku rolleyes.gif Zinoma, labai norecia buti nestuke.gif
Atsakyti
sveikutes,

tiesiog as, itrauk mane i sarasiuka. 3 IUI nusimato apie balandzio 17 d. dar nezinau kolkas, ziuresim kaip stimuliuosis.
cistu nerado, kas mane labai nudziugino. ir sikart jau gausiu ir gonalio. kol kas 6 dozes po 35. tikiuos, kad gonalis bus tai, kas man pades tapti nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes, o jus kaip darot po IUI? lekiat namo ir gulit? ar nebutinai? kiek supratau niekas lauk neisbegs, bet ar butina guleti po to?
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 04 04, 13:13)
Sveikutes, o jus kaip darot po IUI? lekiat namo ir gulit? ar nebutinai? kiek supratau niekas lauk neisbegs, bet ar butina guleti po to?

man gydytoja sake, kad guleti nereikia ir, kad tikrai niekas neisbegs tongue.gif
Atsakyti