Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Svetucia @ 2007 04 03, 12:07)
Patikėk, kai pradedi siekti savo tikslo visa baimė išgaruoja  ax.gif
Dali tyrimų darė pas K., dali "Geromedoje", o nuotrauką man darė su K. siuntimu gyd. Miežienė, atrodo tokia jos pavardė  blush2.gif




Svetucia labas! 4u.gif Na va vakar buvau pas Klimą. Na tai ką jis man pasakė: šiaip vizualiai lyg pas mane viskas ir tvarkoj. Paėmė tepinėlį, rezultatas buvo beveik iškarto - idealus, jokio uždegimo. Tai dar paėmė dėl chlamidijų ir dar kažkokį, neatsimenu, nes visai galva susisuko. Penktadienį bus atsakymas. Išrašė pasidaryt hormoninį kraugo tyrimą pagal keturis rodiklius. Pažiūrėjo echoskopu: ir vienoj ir kitoj pusėj yra susiformavę folikulai: vienas 12, kitas 14. Labai nustebo, kad abejose pusėse, sakė, galiu turėt dvinukus. Ot juokdarys, man kad nors vieną. Mūsų giminėje pas nieką nebuvo dvynukų. O jis man - būs! Tai eisiu vėl šį penktadienį, kad pasižiūrėtų, kaip mano ten folikulai auga. Šiaip viskas neblogai, tik kai pasakė kiek mokėt - apakau - 245 Lt. A dar kai penktadienį sumokėsiu ir dar kraujas - 100 Lt. Na tai suma. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamciukas @ 2007 04 04, 08:44)
Tai eisiu vėl šį penktadienį, kad pasižiūrėtų, kaip mano ten folikulai auga.  Šiaip viskas neblogai, tik kai pasakė kiek mokėt - apakau - 245 Lt. A dar kai penktadienį sumokėsiu ir dar kraujas - 100 Lt. Na tai suma. g.gif



Viskas gerai thumbup.gif , tik kainos tikrai jau baisios doh.gif
Gabreniene laikau kumščius už tave mergyt wub.gif
Papildyta:
Beja, Linlei, ar testuko nedarei? kas naujo pas tave, kas gero?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 04, 09:35-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 04, 09:35)
Viskas gerai thumbup.gif , tik kainos tikrai jau baisios doh.gif
Gabreniene laikau kumščius už tave mergyt :wub:
Papildyta:
Beja, Linlei, ar testuko nedarei? kas naujo pas tave, kas gero?

aciu Tiesiog as:),..
oi kam man ten pilve viskas gunguliuoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabreniene @ 2007 04 04, 09:39)
aciu Tiesiog as:),..
oi kam man ten pilve viskas gunguliuoja blush2.gif



tai gal ovuliuoti po truputį pradeda? Kelintą valandą tau IUI?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 04, 10:35-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 04, 10:35)
Viskas gerai thumbup.gif , tik kainos tikrai jau baisios doh.gif
Gabreniene laikau kumščius už tave mergyt wub.gif
Papildyta:
Beja, Linlei, ar testuko nedarei? kas naujo pas tave, kas gero?



Na brangu, o ką daryt?! A gal kas žinot kur pigiau ir gerai? Kiek domejaus tai VK ir brangu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamciukas @ 2007 04 04, 10:55)
Na brangu, o ką daryt?! A gal kas žinot kur pigiau ir gerai? Kiek domejaus tai VK ir brangu. g.gif

gali pas K. vaiksciuoti ir nemokamai seimos planavimo centre Tilto g. 11, nu aisku uz tyrimus vis tiek moketi reikes, bet konsultacija ir echoskopija bus nemokamai
Atsakyti
QUOTE(natusia_v @ 2007 04 04, 11:12)
gali pas K. vaiksciuoti ir nemokamai seimos planavimo centre Tilto g. 11, nu aisku uz tyrimus vis tiek moketi reikes, bet konsultacija ir echoskopija bus nemokamai




A neatrodys kvailai, kad pirma buvau pas jį privačiai, a dabar ateisiu į šeimos planavimo centrą? ! g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamciukas @ 2007 04 04, 09:55)
Na brangu, o ką daryt?! A gal kas žinot kur pigiau ir gerai? Kiek domejaus tai VK ir brangu. g.gif



Hormonų tyrimus, visokių zarazų, kraujo Vilniuje pigiausiai daro Aids cetre, taigi gali ten pasidaryti, bus pigiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamciukas @ 2007 04 04, 11:19)
A neatrodys kvailai, kad pirma buvau pas jį privačiai, a dabar ateisiu į šeimos planavimo centrą? ! g.gif

Nezinau, manau kad ne tu pirma busi tokia
Atsakyti
QUOTE(natusia_v @ 2007 04 04, 11:31)
Nezinau, manau kad ne tu pirma busi tokia





Ot dabar problema! Paskambinau į tą centrą, tai sako reikia pas terapeutą paimt siuntimą tenai. Tai vat ir prasidės dar poliklinikoj tyrimus daryt, kitaip gi neišrašys. A vat idomu, kaip dabar reiks tyrimų rezultatus paimt iš privačios klinikos kur jis dirba ir ateit į centrą. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamciukas @ 2007 04 04, 11:36)
Ot dabar problema! Paskambinau į tą centrą, tai sako reikia pas terapeutą paimt siuntimą tenai. Tai vat ir prasidės dar poliklinikoj tyrimus daryt, kitaip gi neišrašys. A vat idomu, kaip dabar reiks tyrimų rezultatus paimt iš privačios klinikos kur jis dirba ir ateit į centrą. schmoll.gif  schmoll.gif

be siuntimo gali, bet reikes sumoketi pirma karta ~50 lt o po to nemokamai,o kaip tyrimus paimti tai net nezinau nieko patarti negaliu schmoll.gif, kaip cia tau padaryti g.gif
Atsakyti
vienur norma yra kai isvis nera agliutinacijos, bet radau pagal PSO standartus iki 5 procentu leidziama 4u.gif

QUOTE(Veronika @ 2007 04 04, 07:44)
Taip, iki 5 proc.  yra normoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 04 balandžio 2007 - 10:06