Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

man tai aiskesnis pirmasis varijantas,nelabai supratau apie bokstelius
Atsakyti
Kai pamaciau pirma karta si torta, net saldu burnoje pasidare ax.gif
Ir iskart isidejau i favoritus, gaminsiu ji ryt, bus MB gimtadieniui, tikiuosi, kad pavyks. Tik as jauciu desiu ir vysniu, ir saldytu braskiu, kad nebutu labai rugstu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2007 08 14, 20:21)
Ar atsaldyta plakei grietinele,nes jeigu buvo kambario temperaturos,tai ir susiplake i gumuliukus (sviestas).

ne, grietinė buvo tik iš šaldytuvo... g.gif
bet visi suvalgė, pusė svečių prašė recepto ir net nepastebėjo... hihihi.gif
bėje, aš irgi dėjau ir braškes ir vyšnias...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drakosa: 15 rugpjūčio 2007 - 10:43
nejaugi taip rugstu, as siaip megstu rugsciai,bet kitiems gal nepatiks, dar norejau paklaust, jeigu as is vakaro isikepsiu pagaliukus o ,kita diena sutepsiu tai ar nebus blogai
Atsakyti
Tortas jau iskeptas thumbup.gif Siaip labai skanu, tik man grietine per riebi doh.gif
Atsakyti
Mamitele,ko tu nesupratai?
Ten tiesiog dedi šaukštu ir tiek.O kai kepa,tai gaunasi tokie tarsi bokšteliai....
Aš tiesiog pasiūliau.... o gaminam gi kas ką norim.... blush2.gif

Beje ir pati dariau tą pirmą variantą ax.gif

Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2007 08 16, 18:03)
Tortas jau iskeptas thumbup.gif Siaip labai skanu, tik man grietine per riebi doh.gif

man ir biškį per riebu....bet šiaip tai thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif Bandysiu ir as siandien daryti...
Atsakyti
QUOTE(Domcė @ 2007 08 11, 17:00)
Bet tas pyragas tai ojojoj kokio dydžio... nuotraukose tai atrodė toks mažutis mažutėlis....  blush-anim-cl.gif
Aha, aš irgi tokio didelio nesitikėjau hihihi.gif visai giminei užteko pavaišinti ir dar patys su MB tris dienas valgėm rolleyes.gif Bet jis tikrai rūgštus, bet man patiko. O skaniausias tai antrą dieną buvo blush2.gif
Atsakyti
Na kaip pirmas blynas, tai beveik neprisviles gavosi biggrin.gif Skaniai visai.... Dar kada reiks gaminti. Man kadangi pritruko saldytu braskiu tai zvejojau is uogienes ax.gif Bet vistiek thumbup.gif skanu
Atsakyti
Skanus pyragas, receptas vertas dėmėsio, gal kitąkart daugiau vyšnių reiks privyniot
Atsakyti
QUOTE(Domcė @ 2007 08 16, 18:24)
Mamitele,ko tu nesupratai?
Ten tiesiog dedi šaukštu ir tiek.O kai kepa,tai gaunasi tokie tarsi bokšteliai....
Aš tiesiog pasiūliau.... o gaminam gi kas ką norim....  blush2.gif

Beje ir pati dariau tą pirmą variantą  ax.gif

viskas tvarkoj, bet tikrai nelabai apie tuos bokstelius supratau, o dabar jau aisku,kad su saukstu reikia det thumbup.gif ,bet man pirmasis blynas prisviles gavosi, sutrupejo kai isiminejau is skardos, ir kremas kazko i gumuliukus susoko,bet valge visi sake skanu kita kart bandysiu dar karta
Atsakyti