Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

O tai vyšnias dėti be kauliukų, kažkaip neužfiksavau ar parduodamos be kauliukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2007 07 11, 20:22)
O kuo tepėt skadą? Aš pyliau šlakelį aliejaus, bet labai skonis jautėsi  unsure.gif  Nors antrą dieną tortas buvo labai  thumbup.gif  MB tiek gyrė  blush2.gif


Skardos niekuo nereikia tepti, nes tešla pati riebi.

QUOTE(saules zuikis @ 2007 07 13, 18:26)
O tai vyšnias dėti be kauliukų, kažkaip neužfiksavau ar parduodamos be kauliukų  ax.gif


Taip, vyšnias reikia dėti be kauliukų (parduodamos šaldytos tokios ir yra). Gi nenori, kad torto valgytojai dantis išsilaužtų...smile.gif
Atsakyti
as i skardaa sviestinio popieriaus ikloju , tai viskas be problemu:)))
Atsakyti
merginos, o kokią grietinę (pirktą) geriau plakti? blush-anim-cl.gif nemoku su tokia..
Atsakyti
nagi, pasigaminau ir aš tą stebuklą. Gavosi thumbup.gif , kaip pirmą kartą sakyčiau gerai, tik...pirma, tai pagaliukai prilipo prie skardos (kažkur buvo rašyta, kad neprilips, nes tešla rieba, bet prilipo), bet nieko, turinys neišbėgo... blush2.gif
o antra, tai vietoj vyšnių dėjau braškes, bet neužteko pakelio šaldytų braškių..dviems pagaliukams. unsure.gif gavau iš vyšnių uogienės (su kauliukais) tuos kauliukus krapštyt... blink.gif
bet šiaip labai skanu, visi labai gyrė... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos

Aš čia šiandien irgi kepiau malkas ir klojau jas sniegu... rolleyes.gif

Dabar šaldytuvėlyje ten jos šąla,bąla... kaip ir priklauso....
Bet tas pyragas tai ojojoj kokio dydžio... nuotraukose tai atrodė toks mažutis mažutėlis.... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Mano anyta šitą tortą kepa, labai skanus thumbup.gif , bet vadinasi jis kitaip - "Bičių namai" rolleyes.gif
Atsakyti
Skanus.
Riebokas.... bet skanus....

Labai ačiū už receptuką 4u.gif 4u.gif

Aš tai labai panašų receptą turiu ir esu dariusi su plikytos tešlos kamuoliukais...
Irgi skanu.Mažiau produktų .... na.... pigiau... liesiau....
Akcentuoju ''liesiau'',nes pati nelabai galiu sau leisti valgyti riebių skanėstų,nes prarandu saiką ir tiek ''prisikalorinu'',kad lipa kilogramai į viršų kosminės raketos greičiu.... rolleyes.gif


Ai,Ramziuke,koks gi skirtumas,kaip vadinasi... svarbu kad rezultatas džiugintų gomūrį..... ir pilvelį.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domcė: 12 rugpjūčio 2007 - 20:03
QUOTE(Domcė @ 2007 08 12, 21:02)
Skanus.
Riebokas.... bet skanus....

Labai ačiū už receptuką  4u.gif  4u.gif

Aš tai labai panašų receptą turiu ir esu dariusi su plikytos tešlos kamuoliukais...
Irgi skanu.Mažiau produktų .... na.... pigiau... liesiau....
Akcentuoju ''liesiau'',nes pati nelabai galiu sau leisti valgyti riebių skanėstų,nes prarandu saiką ir tiek ''prisikalorinu'',kad lipa kilogramai į viršų kosminės raketos greičiu....  rolleyes.gif
Ai,Ramziuke,koks gi skirtumas,kaip vadinasi... svarbu kad rezultatas džiugintų gomūrį..... ir pilvelį....  blush2.gif

tai prašom receptuką...jau nebeslėpk.. mirksiukas.gif to liesesnio....

ir dar dėl "malkų.." biggrin.gif - dariau savaitgalį giminės gimtadieniui (ant savo galvos doh.gif ), bet kažkodėl tai kremas (gavau daryti du kart, bet vistiek tas pats gavosi) sukrito gabaliukais, lyg tais kaip pienas sutrauktas. Viską dariau taip pat kaip ir pirmą kartą (tada gerai gavosi), o dabar??? g.gif
vieną dalyką kitaip padariau - įdėjau du pakelius, vietoj vieno grietinėlės standiklio, bet ar tas galėjo sutraukt???
Ten ant pakelio (grietinėlės standiklio) parašyta, kad jis apskaičiuotas 0,25l. grietinės, o mum reikia dėti visus 600g.???
Atsakyti
Penktadieni ir as gaminsiu, bus dukros gimtadienis, tai noresiu nustebinti svecius, labaai jau skaniai atrodo ,tikiuosi viskas puikiai pavyks
Atsakyti
sveikos mergaitės,saldumynų valgytojos ir gamintojos... 4u.gif


Tai va čia toks tas ''malkų po sniegu'' 2 variantas:

190 ml. pieno (galima vandens.... )
90 gr. sviesto (galima margarino)
mažas žiupsnelis druskos
1/2 (puse) arbatinio šaukštelio sukraus
150 gr. miltų
3-4 kiaušiniai

Pieną užvirinti su sviestu,druska ir cukrumi.
Persijoti miltus.
Kai užverda pienas,puodą nukelti nuo ugnies,suberti miltus ir gerai išmaišyti.
Vėl dėti puodą ant ugnies (mažos) ir mediniu šaukštu maišant pavirti,kol pasidarys vientisa masė,o puodo dugnas pasidengs balta plėvele.
Tešlą dėti į kitą indą ir įmušti po vieną kiaušinį.Gerai įsukant.(na taip:kiaušinis ir gerai išmaišai.Tada vėl kiaušinis-išmaišai.... ir tt
Tešla turi būti elastinga ir stangri.

Tuomet formuoti lazdeles (geriausia konditeriniu švirkštu) arba bokštelius (šaukštu)
ir iškepti.Na,kaip plikytus pyragėlius....

Kremui: viskas tas pats,kaip ir aname variante... tik grietinę aš dedu liesesnę 30 procentų.

Torto formoje ant dugno sudedu lazdeles arba bokštelius.Tada kremo.
Žodžiu,taip sluoksniuoju...
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2007 08 12, 23:54)
tai prašom receptuką...jau nebeslėpk.. mirksiukas.gif to liesesnio....

ir dar dėl "malkų.." biggrin.gif - dariau savaitgalį giminės gimtadieniui (ant savo galvos  doh.gif ), bet kažkodėl tai kremas (gavau daryti du kart, bet vistiek tas pats gavosi) sukrito gabaliukais, lyg tais kaip pienas sutrauktas. Viską dariau taip pat kaip ir pirmą kartą (tada gerai gavosi), o dabar??? g.gif
vieną dalyką kitaip padariau - įdėjau du pakelius, vietoj vieno grietinėlės standiklio, bet ar tas galėjo sutraukt???
Ten ant pakelio (grietinėlės standiklio) parašyta, kad jis apskaičiuotas 0,25l. grietinės, o mum reikia dėti visus 600g.???

Ar atsaldyta plakei grietinele,nes jeigu buvo kambario temperaturos,tai ir susiplake i gumuliukus (sviestas).
Atsakyti