Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

o jei su braškėm bandyt? g.gif
Atsakyti
Mergaitės, kurios kepėt, o tikrai nerūgštu buvo? Vakar iškepiau, šįryt iš pat ryto sutepiau, bet to pagaliuko kampiuką atsignybau, nu tokia rūgštybė... doh.gif
Vakare svečių laukiu, nesinorėtų išsidurti... O gal pastovėjus viskas susiniveliuos? Šiaip dariau viską tiksliai pagal receptą, betgi ir tešla ir uogos be cukraus?
Atskykit kas nors. Jei tikrai rūgštoka buvo, eisiu pirktinio ieškot...
Atsakyti
Labai sudomino sis tortukas, bandysiu ryt gaminti vyro gimtadieniui.Va tik man su darbais taip iseina, kad nelabai viska rytoj spesiu? Mergaites, gal zino kuri, ar nieko blogo neatsitiktu, jei as is vakaro pasiruosciau tesla, per nakti laikyciau ja saldytuve, o ryt tik kepciau? Bukit geros pasakykit savo nuomone, nesinori visko sugadinti nezinant blush2.gif
Atsakyti
Topole, tikrai gali laikyti tešlą per naktį (tik ne kameroj).
Bet įsivertink - aš irgi vakar kepiau vyro gimtadieniui ir gavau vyro šiandien vyro užprašyti, kad grįždamas tortą nusipirktų. Nu rūgštu nerealiai blink.gif
Gal kokias vyšnias iš kompoto, arba į jas truputį cukraus (kremo sąskaita)reiktų dėti? Kremas sau saldus saldus, o tos uogos tuose pagaliukuose be proto rūgščios (aš dėjau Hortex šaldytas vyšnias).
Atsakyti
Oi,aciu labai uz greita atsakyma. Dabar ramiau. Na, as dar galvoju, kaip del tu vysniu, gal skanu butu braskes ir persikai (vienuose pagaliukuose -vieni, kituose - kiti).
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2007 06 21, 10:14)
Mergaitės, kurios kepėt, o tikrai nerūgštu buvo? Vakar iškepiau, šįryt iš pat ryto sutepiau, bet to pagaliuko kampiuką atsignybau, nu tokia rūgštybė... doh.gif
Vakare svečių laukiu, nesinorėtų išsidurti... O gal pastovėjus viskas susiniveliuos? Šiaip dariau viską tiksliai pagal receptą, betgi ir tešla ir uogos be cukraus?
Atskykit kas nors. Jei tikrai rūgštoka buvo, eisiu pirktinio ieškot...

Tikrai nebuvo man rugstu, nors dariau viska pagal recepta. Tas kremas toks begalo saldus kad visa rugstuma uzgozia. Jeigu butu uogos saldzios - nebuciau galejus valgyt schmoll.gif Nebet jus baisiai saldziai megstat, nes man derinys saldu+rugstu= thumbup.gif

QUOTE(Topole @ 2007 06 21, 11:22)
Labai sudomino sis tortukas, bandysiu ryt gaminti vyro gimtadieniui.Va tik man su darbais taip iseina, kad nelabai viska rytoj spesiu? Mergaites, gal zino kuri, ar nieko blogo neatsitiktu, jei as is vakaro pasiruosciau tesla, per nakti laikyciau ja saldytuve, o ryt tik kepciau? Bukit geros pasakykit savo nuomone, nesinori visko sugadinti nezinant blush2.gif

tikrai gali. ir as taip dariau mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu nebent dar pastovėjus viskas pasikeis (tikiuosi)...
O dedant braškes ir persikus, man rodos, tikrai kreme reiktų cukraus sumažinti (jis beproto saldus).
Atsakyti
Kadangi pritrūkau šaldytų vyšnių, tai sunaudojau visas uogų atsargas iš šaldiklio. Tiesiog kiekvieno pagaliuko įdaras buvo iš skirtingų uogų: vyšnių, aviečių (labai labai skanu), braškių, juodųjų serbentų, mėlynių. O pjaunant tortą gavosi įvairių atspalvių malkos smile.gif Skonis kiekvieno gabaliuko buvo vis skirtingas-vienas rūgštesnis, kitas aromatingesnis 4u.gif Tik kitą kartą vietoj grietinės naudosiu jogurtą su žele, nes tikrai per riebu
Atsakyti
Ir aš išbandžiau šį receptą ax.gif Bekepant iškilo klausimas, ant ko kepti g.gif Kaip pirmą kartą visai neblogai gavosi, kitą kartą pasitaisysiu kas negerai buvo ir bus thumbup.gif
Atsakyti
teks ir man gamint jau taip gundanciai atrodo.VYrui labai patiko,tikiuosi kai iskepsiu dar labiau girs. wub.gif
Atsakyti
kas del saldumo , tai kremo saldumo pilnai uztenka, nebijokit , kad tesla ir uogos be cukraus:))
Dariau ire visi buvo suzaveti:)) akimirksniu torto neliko:))
Tik gal kiek krema perplakiau , nes sviesto skonis jutosi (sveciai to nepastebejo) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naida13: 11 liepos 2007 - 10:13
O kuo tepėt skadą? Aš pyliau šlakelį aliejaus, bet labai skonis jautėsi unsure.gif Nors antrą dieną tortas buvo labai thumbup.gif MB tiek gyrė blush2.gif
Atsakyti