Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(nnillka @ 2007 04 04, 15:12)
nežinau nebandžiau su kita tešla..
brangiausios yra vyšnios..vienas pak. apie 5 Lt kainuoja doh.gif

nu o vasara 2kg vargu ar 5lt kainuoja,užsišaldykite,merginos tongue.gif ir pamiklinkite pirščiukus,jokia pirktinė tešla nebus gardi,kaip savo rankomis išminkyta thumbup.gif
ačiū už receptuką,reiks pabandyti
Atsakyti
man jis atrodo labai riebus ir nesupratau 2 pakelei vyšniu tai kiek būtų gramais g.gif
Atsakyti
Išbandžiau. Tik ne vyšnias dėjau, o apelsinus. Ai, tingėjau eiti pirkti, tai ką radau , tą ir sudėjau. Na gi skanios tos malkos po sniegu. Ir taip greitai išnyko, kad nespėjau net nufotografuoti. Man tai jis labai gaivus. Aišku būčiau ne aš, jei kremą nebūčiau šiek tiek pakeitusi. Mat ne tik vyšnių neturėjau, bet ir grietinės tiek daug. Tai aš suplakiau kefyro ir želė dėjau daugiau, tai man gavosi toks gaivus tas tortas. Noriu vėl jį pakartoti blush2.gif
Atsakyti
O as galiu pasakyti kad kita dienis skonis isviso fantastiskas. Jeigu vakar dar abejojau - tai siandien zinau - darysiu vel thumbup.gif Tik progos reikia, nes darbo daugokai.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ralė @ 2007 06 04, 21:44)
man jis atrodo labai riebus ir nesupratau 2 pakelei vyšniu tai kiek būtų gramais  g.gif

As pirkau tokius kokius radau. Du po 400g.
Atsakyti
mergaites, smagu, kad patiko pasiulytas receptas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Norejau paklausti , kaip soda nugesinama acte? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naida13 @ 2007 06 07, 13:06)
Norejau paklausti , kaip soda nugesinama acte? aciu  4u.gif

Iberi sodos i sauksta ir uzpili slakeliu acto. Viskas uzputoja - reiskia nugesinom smile.gif
Atsakyti
sveiki, aš šį receptą senai žinojau. tik į tešlą aš dar įpilu 2šaukštus pieno, o vietoj vyšnių esu dėjusi agrastų uogienės (labai skaniai buvi), taip pat tinka juoduju serbentų uogienė. Ir pastačiusi piramidę aptepiau šokoladiniu glaistu thumbup.gif
labai skanu
Atsakyti
jetau ,be reikalo tikriausiai standiklio dejau , ir taip grietine 40riebumo , nezinau kas cia kaltas , bet kremas ygavo sviesto prieskony, gal perplakiau .... o gal... net nezinau blush2.gif

na bet vis tiek tas malkas ssukroviau , ryt vakare valgysim , gal ir foto dar padarysiu.

Kiek laiko grietine reikia plakti?? kad butuu pats tas???
Atsakyti
QUOTE(naida13 @ 2007 06 08, 16:44)
jetau ,be reikalo tikriausiai standiklio dejau , ir taip grietine 40riebumo , nezinau kas cia kaltas , bet kremas ygavo sviesto prieskony, gal perplakiau .... o gal... net nezinau blush2.gif

na bet vis tiek tas malkas ssukroviau , ryt vakare valgysim , gal ir foto dar padarysiu.

  Kiek laiko grietine reikia plakti?? kad butuu pats tas???

nezinau. man irgi is pradziu pasirode kad ji per tirsta ir t.t., bet, kaip jau sakiau, kita diena skonis buvo tiesiog puikus - matyt taip ir turi but mirksiukas.gif
Atsakyti
del grietines plakimo tai labai skirtingai, ziurint su kuo plaki, kokiu greiciu ir t.t.
svarbu nesuplakti iki sviesto mirksiukas.gif
Atsakyti
tai va, sveciai buvo pakereti , tortas tiesiog akyse tirpo:)) aciu uz puiku recepta:))
Atsakyti