Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

darysiu! svarbiausia, kad paprasta, ir forma neiprasta smile.gif essen.gif
Atsakyti
malkytės jau pašautos į šaldytuvą. Ryt ragausiu. Tik kitą kartą nedėsiu to standiklio. Dėjau, ne smaišiau grietinę 30 ir 40 proc. Tai taip sutraukė, sustandino, kad nebuvo įmanoma plakt. unsure.gif doh.gif
Atsakyti
As vis uzeinu pasiziureti,kaip nuostabiai tas tortas atrodo rolleyes.gif rolleyes.gif Pasigaminsiu kada nors ax.gif
Atsakyti
su drauge bendrom pajegom kepem sita torta, tik su saldytom braskem ir avietem. gavos tikrai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Kepiau šį pyragą, bet jis man nesigavo mastau.gif Gerai bent tiek, kad žinau, ką blogai dariau, tad ryt kepsiu vėl thumbup.gif
Tiesa, skonis buvo super, tik išvaizda šiek tiek nesigavo ax.gif Tobulinsiu ryt biggrin.gif
Atsakyti
Smagu ir tik žiūrėti.Ryt į parduotuvę produktų. Ačiū už idėją.
Atsakyti
Net seilės ant klaviatūros nutįso... Įtariu, skanu ax.gif
Atsakyti
O as sukritikuosiu sita torta. Labai labai riebus. Tesla - kaip kibinu, trapi. O kai dar ismirksta viskas 40% grietineje...
Gamybos procesas taip pat nepasirode labai paprastas - labai sunku iskocioti tuos gumulelius - tesla kaip mat atsyla ir limpa, tenka nuolat barstyti miltais.
O atrodo labai ispudingai, sito nepaneigsi.
Atsakyti
Na gaminasi tikrai labai lengvai nail.gif prie gaminimo nėr kas veikti,bet va skonis man tai truputį per rūgštu g.gif kitą kartą dėsiu saldžias uogas.Nes aš tiesiog negaliu valgyti rūgščiai.Bet mano mamytė kapojo ir dejavo ,kad mažai lotuliukas.gif wub.gif
Papildyta:
Ne kiekvieną dieną kepame tai gali būti ir riebiau.
Atsakyti
nebutinai gi deti ta 40% riebumo giretinele. as dejau liesa - skonis nenukentejo. o del kociojimo, tai kociojas labai paprastai. as pries kociojant teslos gabaleli apvoliodavau miltuose ir tada kociodavau. daugiau papildomai barstyti nereikedavo smile.gif
Atsakyti
na jau tikrai tortuko skanumynas essen.gif essen.gif essen.gif net pirstus apsilaizyt galima bigsmile.gif
Atsakyti
Galėtų parduotuvėje tokį skanėstą pardavinėti drinks_cheers.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti