Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(Stiuardese @ 2008 06 28, 09:13)
Na va ir mano šedevras  rolleyes.gif 

Mmmm wub.gif
Atsakyti
tikrai kaip skaniai atrodo thumbup.gif thumbup.gif saunuole. tik as norejau pasiteirauti o kiek minimaliai laikote kad susitingtu na jei grietine suplakat be jokiu zelatinu tik su cukrumi ir citrina. per kiek tas kremas sustingsta ir akda jau galima avrtoti. ar geriausia ji kepti is vakaro o ragauti kita diena
g.gif
Atsakyti
Man ir su želatina skaniausias kitą dieną rolleyes.gif Tik va į vyšnias tai cukraus dėsiu, nes gal pas mane jos tokios rūgščios auga, ar, kad tiesiai nuo medžio, ar kad dar nevisai prinokusios iki juodumo, bet buvo rųgštu cool.gif Per didelis skirtumas tarp rūgščių uogų ir saldaus kremo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2008 06 29, 09:33)
Man ir su želatina skaniausias kitą dieną  rolleyes.gif  Tik va į vyšnias tai cukraus dėsiu, nes gal pas mane jos tokios rūgščios auga, ar, kad tiesiai nuo medžio, ar kad dar nevisai prinokusios iki juodumo, bet buvo rųgštu  cool.gif Per didelis skirtumas tarp rūgščių uogų ir saldaus kremo  doh.gif

as siandien irg darysiu su vysniom nuo medzio smile.gif , jau is pat ryto seile varva vien pagalvojus kaip valgysiu biggrin.gif
Atsakyti
Niu prasidėjo mėlynės mirksiukas.gif kaip manot kaip su jom būtų g.gif
tingiu aš tom vyšniom kauliukus lupinėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2008 07 09, 13:03)
Niu prasidėjo mėlynės mirksiukas.gif kaip manot kaip su jom būtų g.gif
tingiu aš tom vyšniom kauliukus lupinėt blush2.gif

Dariau su saldytomis melynemis,man patiko rolleyes.gif
Atsakyti
kaip uzsimaniau malku po sniegu doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
merginos,pats sezonas kepti šį tortą thumbup.gif vyšnių "navalom" tongue.gif
Atsakyti
siandien reikejo pas uosviene kazka skanaus nusivezt, tai ant smugio iskepiau lotuliukas.gif

receptas buvo pakoreguotas, tesla ne 3 val. palikta saldytuve, o tik 15 min i saldikli ikista, kad su ja eitu susitvarkyti. O sustingo man su zelatina per valandele, buvau irgi i saldykli imovus...Tik kiek zinau su zeltatinom ir saldikliu reikia atsargiai, paskui lyg ir atvirkstinis variantas gaunas.....
nu bet man gavos liuks, uosviai sukirto sparciai doh.gif


nors man jis per riebus.....ir jau laaaabaii sotus blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silke:): 09 rugpjūčio 2008 - 19:32
kepiau si tortuka gimtadieniui tai visi liko suzaveti tiek skoniu ir tiek forma ir gabaliuko siurprizu. fantastiskas tortas. tiesa as idara dariau is vysniu ir melyniu pamaisaydavau tai skonis is vis jega buvo thumbup.gif
todel ir nuotraukos nera nes neliko ko fotografuoti biggrin.gif
Atsakyti
Issikepiau ir as si sedevra, va kaip jis pas mane atrodo ax.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos, o kam reikia išplakt grietinę, ar neužtenka tik su šaukštu išmaišyt tą cukrų? ką tas duoda gal sustandina grietinę?

ir patarkit ką daryt kad gražiai susidėtų, nes bepilant grietinę , tie pagaliukai išslysta , nesigauna trikampis sudėt, kaip juos sudėt kad neslidinėtų, laukiu patarimu
Atsakyti