Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(Miglė :] @ 2008 06 19, 10:34)
M...Kaip uzsinorejau.Tik vat niekaip neapsisprendziu:jeigu valgys trys zmones,tai turbut visus poduktus reiktu pirkt mazesniais kiekiais.Tai turbut viska pirkt per puse?? blink.gif  g.gif

na tai galima ir puse,tada mazesnius pagaliukus daryti,ir toks maziukas fainulka bus torciukas bigsmile.gif

o del uogu tai manau ,kas kokias megsta labiau ,as linkusi labaiu prie braskiu ax.gif

ka tik su kavike uzbaigiau torciuka bigsmile.gif
Atsakyti
Ar jis ilgai gali stoveti kambario temperaturoj? As noriu padaryt per gimtadieni,o gimtadieni svesim kavineje.
Atsakyti
wub.gif labai skanus desertas, as dariau is vysniu uogienes namines tai gal siektiek saldoka o negaivu gavosi, bet taip tai labai thumbup.gif dabar reiks bandyti is braskiu svieziu....
Atsakyti
sveikos 4u.gif

gal kas gali pasakyti - 2 pak. - tai koks svoris tų vyšnių? 0,5 kg?

Miglė :], aš tai siūlyčiau daryti iš visos normos - jei ne iškart suvalgysit, tai kitą dien pabaigsit mirksiukas.gif pas mus tai kažkaip jokie skanėstai neužsistovi doh.gif
Atsakyti
Jei bus labai šilta tai tortas bus suknežęs, šiaip galima palaikyt kelias val, dėl to skonis nenukenčia bet kai per ilgai tai valgai košę. Ir dar noriu visoms pasakyt kas neapsisprendžia dėl dydžio iš visos normos ar iš pusę daryt, jei nesuvalgysit per kokias tris dienas, po to grietinė ant torto suskilinėja ir pagelsta , atrodo nekaip, kaip persenusio... geriau daryt mažesnį jei nėr kam valgo...
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2008 06 19, 14:36)
sveikos 4u.gif

gal kas gali pasakyti - 2 pak. - tai koks svoris tų vyšnių? 0,5 kg?

Miglė :], aš tai siūlyčiau daryti iš visos normos - jei ne iškart suvalgysit, tai kitą dien pabaigsit  mirksiukas.gif  pas mus tai kažkaip jokie skanėstai neužsistovi  doh.gif


atrodo po 400 ar 450 g g.gif neatsimenu,sklerozė doh.gif lotuliukas.gif
du kartus kepiau jau šį tortą-3 žmonėm,net labai mėgstantiems saldumynus pusės normos per akys bus mirksiukas.gif aš į darbą nešiau iš pusės,tai valgėm 7-iese ir ne po vieną gabalą cool.gif
Atsakyti
rimtai 7-iese? blink.gif tai kokio jis didumo? ką dabar man daryt? g.gif

pažiūrėjau parduotuvėje - pakelis 400 g.
turiu namie braškių, tai pabandysiu su jomis ir pilna normą - niu tikiuos suvalgys doh.gif
Atsakyti
Katik iskepiau su svieziom braskem. pagaliukai graziai iskepe thumbup.gif , bet turbut viska sugadinau, nes dejau 0 proc jogurta su zelatina, o ne grietine. man kazkodel istizo tortas dar nesustinges cry.gif

niu o skoni ryt suzinosiu, gal per nakti saldytuve viskas stebuklingai susitvarkys?
ax.gif



aha, bet is tikro pilna porcija dariau, tai tortas labai didelis gavosi doh.gif bet tikiuosi skonis bus normalus, tai susivalgys blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykekle: 19 birželio 2008 - 21:06
QUOTE(isdykekle @ 2008 06 19, 22:04)
Katik iskepiau su svieziom braskem. pagaliukai graziai iskepe  thumbup.gif , bet turbut viska sugadinau, nes dejau 0 proc jogurta su zelatina, o ne grietine. man kazkodel istizo tortas dar nesustinges  cry.gif 

niu o skoni ryt suzinosiu, gal per nakti saldytuve viskas stebuklingai susitvarkys?
  ax.gif
aha, bet is tikro pilna porcija dariau, tai tortas labai didelis gavosi  doh.gif  bet tikiuosi skonis bus normalus, tai susivalgys  blush2.gif

na jai ka bigsmile.gif saukstais sukabinsit bigsmile.gif o siaip gal reikejo palaukti,kol jogurtas prades stingti,tada pertepti pradeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2008 06 19, 18:37)
rimtai 7-iese? blink.gif  tai kokio jis didumo? ką dabar man daryt? g.gif

pažiūrėjau parduotuvėje - pakelis 400 g.
turiu namie braškių, tai pabandysiu su jomis ir pilna normą - niu tikiuos suvalgys doh.gif


va mano aprašymas kai pirmą kartą kepiau mirksiukas.gif pilna norma tikrai daug
žiūrėk mano postą
Atsakyti
jau pasigaminom ir suvalgėm essen.gif

pabijojau daryti didelį, tai gaminau iš pusės normos doh.gif daugiau taip nedarysiu, nes neliko net pusryčiams prie kavos...o valgėm tik 4 ax.gif

nuotraukas patikrinau kai jau buvo suvalgytas - tai atsiprašau už kokybę blush2.gif

user posted image
user posted image

tiesa, šįkart gaminau su braškėmis - sekantis bus su vyšniomis.

ačiū autorei 4u.gif

p.s. biški sniegelio drebtelėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
O man nepavyko, deja verysad.gif , gerai, kad ne svečiams gaminau. Kremas kažko nesustingo, dėjau ir standiklį, po to ir želatiną... Iškeliavo šiukšlių dėžėn verysad.gif
Atsakyti