Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

kristinka, išimk nuotrauką doh.gif

dabar matosi tik adijalas doh.gif
Atsakyti
na ir mane pakerejo sis grozis bigsmile.gif
tik nemanau,kad tas tortas skaniau su braskem nei su vysniom schmoll.gif bet cia tik mano skoniui...butinai kepsiu joninems thumbup.gif
Atsakyti
ojejaaa... kol nevelu isimk tokia milziniska nuotrauka blink.gif
Atsakyti
isimk ir idek dar karta, tik su mazinta, nes taip ir nemaciau kaip atrodo... blush2.gif
Atsakyti
na atsiprasau blush2.gif blush2.gif blush2.gif ,bet negalvojau,kad tokia didele gausis blush2.gif idesiu kitaip bigsmile.gif
user posted image

su prisegtais failais ,tai taip ir gavosi negerai doh.gif dar karta atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
Dabar visai kitas vaizdas mirksiukas.gif Gražiai atrodo tortukas, kristinka mirksiukas.gif 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 17 birželio 2008 - 22:55
QUOTE(kristinka @ 2008 06 17, 23:04)
na atsiprasau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif ,bet negalvojau,kad tokia didele gausis blush2.gif idesiu kitaip bigsmile.gif
user posted image

su prisegtais failais ,tai taip ir gavosi negerai doh.gif dar karta atsiprasau blush2.gif

Gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka @ 2008 06 17, 22:04)
na atsiprasau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif ,bet negalvojau,kad tokia didele gausis blush2.gif idesiu kitaip bigsmile.gif
user posted image

su prisegtais failais ,tai taip ir gavosi negerai doh.gif dar karta atsiprasau blush2.gif


man taip pat labai idomu kaip gavosi su svieziom braskem nes vaizdas tai wub.gif thumbup.gif noretusi irgi issikept su svieziom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka @ 2008 06 17, 23:04)


jauciu ne tik grazus ,bet ir skanus.
Vsio ..parsivezu poryt daug braskiu ir kepsiu
Atsakyti
na nenoriu girtis blush2.gif ,bet tikrai skanus bigsmile.gif torto liko tik mazas gabaliukas ryte prie kavos ax.gif
tikrai verta buvo tie su juo plusti lotuliukas.gif
Atsakyti
Reikės ir man kada nors prisiruošti ir išbandyti ax.gif
Kristinka, rašei, kad išleido braškės sultis, bet "malkos" iš nuotraukos netrodo subliuškusios? ax.gif
Hmmm neapsisprendžiu su kokiom uogom daryt biggrin.gif
Atsakyti
M...Kaip uzsinorejau.Tik vat niekaip neapsisprendziu:jeigu valgys trys zmones,tai turbut visus poduktus reiktu pirkt mazesniais kiekiais.Tai turbut viska pirkt per puse?? blink.gif g.gif
Atsakyti