Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

ir as kepiau, laaaaaaaaaaabai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
dariau ir as- super thumbup.gif
Ir zymiai paprasciau kepti, nei atrode is pirmpo zvilgsnio blink.gif
Atsakyti
nu bet atrodo, tai tikrai labai skaniai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, mb gimtadieniui kepiau ta torta, gavosi labai skanus smile.gif Sveciai liko suzaveti, jau vien isvaizda savo daro tongue.gif
Ikeliu fotke smile.gif [QUOTE]user posted image
Atsakyti
[quote=lincevokietija,2008 05 01, 19:48]
Sveikutes, mb gimtadieniui kepiau ta torta, gavosi labai skanus smile.gif Sveciai liko suzaveti, jau vien isvaizda savo daro tongue.gif
Ikeliu fotke smile.gif [QUOTE]user posted image
[/quote]
Kokios lygios malkytes thumbup.gif man tokios nesigauna g.gif siaip gimtadieniams nedariau, tai ne per labiausiai stengiausi, matyt, del to mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*Marija* @ 2008 05 01, 20:41)
Kokios lygios malkytes thumbup.gif  man tokios nesigauna g.gif siaip gimtadieniams nedariau, tai ne per labiausiai stengiausi, matyt, del to mastau.gif  hihihi.gif

as abu galus nupjoviau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lincevokietija @ 2008 05 02, 17:25)
as abu galus nupjoviau  mirksiukas.gif

Stai kur slypi paslaptis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Marija* @ 2008 05 02, 16:39)
Stai kur slypi paslaptis  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
Kepiau ir rezultatu likau patenkinta. Kita karta sakiau pabandysiu ne grietines krema daryti o jogurto, kad liesiau butu, nes pyragas yra ir taip sotus, juk tesla vien is sviesto ir grietines... Bet visumoj tai labai skanu ir graziai atrodo.
Ai, dar vienas toks niuansas, man tie pagaliukai gavosi tokie ne apvalus o ploksti, tai kai visus sudejau, pats tortas gavosi platus, skersai atpjovus ta gabaliuka dar dalinau per puse. Zodziu man gavosi "Lentos po sniegu" biggrin.gif
Atsakyti
dariau ir as visu isgirta torta...
skaniai gavosi, neziurint i tai, kad

man siek tiek kietokos malkos gavosi, kazkurios mamytes paklausiau ir padariau kietesne tesla

krema dariau is namines grietines + jogurtas, bet vis tiek pertirsta gavosi, skanus saldus, riebus kremas, bet pertirstas

o siaip labai skanus ir grazus thumbup.gif dariau is puse porcijos ir visai nemazai gavosi
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 08 gegužės 2008 - 15:36
QUOTE(Nerytė @ 2008 05 08, 16:35)
dariau ir as visu isgirta torta...
skaniai gavosi, neziurint i tai, kad



tikrai kad Skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2008 05 08, 19:56)
tikrai kad Skaniai atrodo  thumbup.gif

Skanus buvo, bet kad nevykes kremas gavosi, pas visas jis toks apibeges, o pas mane tepte uzteptas doh.gif jei butu skystesnis tai butu geriau ir i tesla isigeres
Atsakyti