Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

ir vėl kepiau rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
niam, niam...
Laukiu kito savaitgalio, tada gaminsiu ir parasysiu, kaip sekesi:)
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 04 11, 22:13)
ir vėl kepiau  rolleyes.gif


Larissa good.gif O ar čia puse normos? mano labai jau išsiplėtęs gaunas, o tavo toks gražus rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 04 11, 21:13)
ir vėl kepiau  rolleyes.gif


Labai gražiai atrodo ok.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2008 04 12, 13:30)
Larissa   good.gif O ar čia puse normos? mano labai jau išsiplėtęs gaunas, o tavo toks gražus rolleyes.gif

taip,nuotraukoje pusė normos mirksiukas.gif kepiau jau du kartus,per abu iš visos normos dariau 12 malkų ilgu ir iš jų lipdžiau 2 tortus,nes man pasirodė,kad vienas būtų per didelis g.gif labai patogu thumbup.gif ir pjaustyti ir šaldytuve laikyti smile.gif o konkrečiai šitą dariau per gimtadienį-vieną į darbą nešiau,kitą namuose palikau svečiams cool.gif
Atsakyti
MB jau klausineja, kada vel tas malkas valgysim blush2.gif Sako, gal uosvele reiketu pakviest i svecius, bet neturim nieko skanaus, tai reiketu tortuka sita suorganizuot lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
turiu klausimeli kepusioms si torta arba autorei. Ar sviesta teslai butina pertarkuoti per burokine tarka, ar tiesiog galima atsildzius su visais produktais pertrinti
Atsakyti
QUOTE(Salvi @ 2008 04 18, 14:12)
turiu klausimeli kepusioms si torta arba autorei. Ar sviesta teslai butina pertarkuoti per burokine tarka, ar tiesiog galima atsildzius su visais produktais pertrinti

jei islydysi, tai miltu daugiau reikes, nes skystesne mase gausis.
Atsakyti
Negaminau šio gardėsio, bet ir aš pasisakysiu ax.gif O kam daugiau miltų reik tada? Dėl to, kad ištirpęs sviestas suskystina tešlą? Įdėjus daugiau miltų keičiasi receptas, tad ir skonis. Paprasčiausiai galima tada kelioms minutėms dėt į kamerą ar bent į šaldytuvą, kad išlydytas sviestas sustingtų ir kartu nebebus skysta tešla. Tada išeina taip pat, kaip ir sviestą sutarkavus ir gerai įmaišius į tešla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurvite: 19 balandžio 2008 - 12:46
aciu jums uz atsakymus, as gal neaiskiai issireiskiau, turejau omenyje, ne islydyti, o tiesiog kambario temperaturos atsildyta pertrinti su kitais produktais. na viskas man jau aisku.

Einu teslos gaminti, o kepsiu rytoj
Atsakyti
Na va, kepiau ir as si tortuka. Apie pasisekimus skaitykite kulinariniuose anekdotuose lotuliukas.gif Kremui dejau 400 g grietines ir 200 g jogurto, cukraus stikline (kaip recepte) ir zelatinos. Dar norejau paklausti gaminusiu, kaip susukti vysnias, kad kepant neisteketu skycio, bo pribego man pilna skarda.... gal per mazai privyniojau? g.gif
Visiems patiko, tik saldumynu megejams norejosi saldziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jura_j: 20 balandžio 2008 - 20:15
Na va padariau as ta tortuka. Siaip labai lengvai viskas gavosi, tik i gala pritrukau vysniu, nes is pradziu labai dosniai dejau, tai i paskutinius 2 pagaliukus idejau abrikosu dzemu, ir normaliai iskepe, nieks man kazkaip neisbego. Tiesa man neisikociojo taip graziai kaip paveiksleliuose, bet is esmes tai gerai. Kreman pridejau per daug grietineles standiklio tai biski per tirstas gavosi, bet pats kremas skanus. Kita karta maziau desiu.
Nuotraukos neturiu, skoni ziuresiu vakare ragausime
Atsakyti