Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Vakar iskepiau sita torta dukros gimtadieniui,bet prapjautas bus tik vakare.Dariau su saldytom melynem,o pertepiau su grietines-jogurto kremu
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2008 04 10, 13:04)
O aš dariau jau du kartus, viskas čiki, svečiai gyrė, bet vienas pastebėjimas vyšnios kai kur nudažė tešlą, ir po kiek laiko tešlos ploteliai patamsėjo, atrodė kaip supelyję... buvo nepatogų prieš svečius , pati galvojau kaip taip greit supelyt galėjo, o teta tik tada išnagrinėjo tuos pajuodimus ir pasakė kad tai nudažė vyšnios ir tešla patamsėjo, o ar niekam taip nebuvo.. ?


Tikrai taip drinks_cheers.gif mano irgi pajuodavo. Bet aš iškart įtariau vyšnias, ir per daug nepergyvenau thumbup.gif
Atsakyti
Atrodo visa tema perskaiciau, bet kazkaip neuzkliuvo uz akiu, o gal galima soda toje pacioje grietineje nugesint? Ar butinai acte... g.gif actas ir tortas... kazkaip nea... schmoll.gif
Atsakyti
wow koks grozis ir skonis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2008 04 10, 15:30)
Atrodo visa tema perskaiciau, bet kazkaip neuzkliuvo uz akiu, o gal galima soda toje pacioje grietineje nugesint? Ar butinai acte...  g.gif  actas ir tortas...  kazkaip nea... schmoll.gif


Siandien kepiau ir soda negesinau grietineje. Tiesiog paemiau sauksta grietienes, truputi citrinu rugsteles ir iberiau sodos. Nu ir viskas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 04 10, 17:48)
Siandien kepiau  ir soda negesinau grietineje. Tiesiog paemiau sauksta grietienes, truputi citrinu rugsteles ir iberiau sodos. Nu ir viskas  thumbup.gif  thumbup.gif


Aciu, bandysiu ir as su grietine 4u.gif
Atsakyti
man siandiena ta tortuka forumiete viena parode. kaip skaniai atrodo. gaminsiu greitu metu ir as. Na ir kas kad riebokas, taigi kiekviena diena tortu nevalgome.
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2008 04 10, 14:04)
O aš dariau jau du kartus, viskas čiki, svečiai gyrė, bet vienas pastebėjimas vyšnios kai kur nudažė tešlą, ir po kiek laiko tešlos ploteliai patamsėjo, atrodė kaip supelyję... buvo nepatogų prieš svečius , pati galvojau kaip taip greit supelyt galėjo, o teta tik tada išnagrinėjo tuos pajuodimus ir pasakė kad tai nudažė vyšnios ir tešla patamsėjo, o ar niekam taip nebuvo.. ?

pas mus nespejo patamset - per greit ji susveite lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
aš vietoj sodos dėjau kepimo miltelius 4u.gif
Atsakyti
Meragitės, to acto stiklinės juk nereikia.. aš pasidariau grietinėj skylutę, ten subėružiau sodą ir kelis lašiukus su šaukšeliu acto užpyliau, ir viskas, soda suputojo, jokio acto skonio ar kvapo.....

o kuri darėt su apelsinais ar persikais, norėjau paklaust ar kepant ten jie nesukepa, vyšnios gražiau atrodo, bet vežant į svečius pajuoduos, tai paskui kiekvienas nagrinės tuos juodulius
Atsakyti
man tik trumpas klausimas.o i tesla kiek suprantu cukraus nedeti ar ne.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvi: 11 balandžio 2008 - 09:39
QUOTE(Salvi @ 2008 04 11, 08:38)
man tik trumpas klausimas.o i tesla kiek suprantu cukraus nedeti ar ne.?

Pagal recepta nereikia.
Atsakyti