Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Sugalvojau Velykoms pagaminti.
Turiu porą klausimų
Aš tešloje ir pertepime galima VISĄ grietinę pakeisti jogurtu? Ir jei dėčiau jogurtą su skoniu g.gif Niekas nebandėt?
Cukrų keisiu splenda, tai nebus tokia bomba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 03 21, 09:52)
Sugalvojau Velykoms pagaminti.
Turiu porą klausimų
Aš tešloje ir pertepime galima VISĄ grietinę pakeisti jogurtu? Ir jei dėčiau jogurtą su skoniu  g.gif Niekas nebandėt?
Cukrų keisiu splenda, tai nebus tokia bomba  thumbup.gif


aš dėjau tik trečdalį natūralaus jogurto,irgi bandžiau sumažinti kalorijų kiekį bigsmile.gif prieš porą puslapių smulkiau parašiau mirksiukas.gif
kremas turi būti toks tirštesnis,kad nenuplauktų nuo viršaus.tau teks dėti želatinos kokius 10-15 g manau g.gif ir netepti iškart,o laukti kol sutirštės pakankamai.bet patarčiau į kremą įdėti bent 200 g kreminės varškės,"patirštins" konsistenciją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 03 21, 11:50)
aš dėjau tik trečdalį natūralaus jogurto,irgi bandžiau sumažinti kalorijų kiekį  bigsmile.gif prieš porą puslapių smulkiau parašiau mirksiukas.gif
kremas turi būti toks tirštesnis,kad nenuplauktų nuo viršaus.tau teks dėti želatinos kokius 10-15 g manau g.gif ir netepti iškart,o laukti kol sutirštės pakankamai.bet patarčiau į kremą įdėti bent 200 g kreminės varškės,"patirštins" konsistenciją  mirksiukas.gif

Ačiū, skaičiau. Visgi jogurto nusipirkau, tai mėginsiu. Bus kas bus. Pradžiai pusę porcijos darysiu, valgytojų mažai smile.gif
Atsakyti
Naktineju. Kaip tik dabar kepu sita torta. Jau antra karta darau ji. Pastebejimas: darykite kuo kietesne tesla, nes truputi per minksta padariau, kepdami pagaliukai visai istyzo. Vaizdelis ne koks. Net nzn kaip reikes sutept. Beje, dejau saldytas vysnias ir marinuotus abrikosus . Ziuresiu kas gausis ax.gif
Atsakyti
Aš tešlą pasidariau dieną, iki dabar šaldytuve gulėjo, kaupiuosi eiti daryti. Baisu kažkaip doh.gif Tešla lipni kažkokia, kažin kaip seksis kočioti unsure.gif
Atsakyti
Taigi va, pasigirsiu. Labai skanu buvo ir liesasis variantas. Sniegas - 0 proc. riebumo jogurtas, cukrus - splenda, tešloje grietinę taip pat keičiau jogurtu. Na, tik sviesto nekeičiau niekuo, nes nesugalvojau biggrin.gif
Kadangi bedarant pritrūkau vyšnių, teko suktis iš padėties su konservuotais ananasais. Puikiai tiko ir skanu buvo thumbup.gif Gal iš vienų net dar skaniau smile.gif
Ir kadangi neturėjau tinkamos formos, užpylus viskas kiek "pabėgo", tai forma nelabai kokia. Bet kitą kartą iš šonų prispausiu, kad gerai būtų smile.gif
Kitą kartą jau iš pilno kiekio darysiu thumbup.gif
Ačiū už puikų receptą, kuris tikrai įtraukiamas į mėgstamų sąrašą 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ir aš gaminau blush2.gif
Pagaminti nebuvo labai sunku, nors šiek tiek laiko reikėjo.Tikrai gražiai atrodė ir skonis puikus. Mama sakė, kad jai saldumo trūksta, o man kaip tik labai patiko toks gaivus variantas.
Ačiū už puikų receptą 4u.gif
Tik kitą kartą gamindama kremą, bent jau dalį grietinės pakeisiu jogurtu. Manau skonis dėl to tikrai nenukentės. tongue.gif
Atsakyti
Velykos buvo puiki proga pasigirti kepiniais rolleyes.gif
o sis receptas kaip tik, nera labai sudetingas ax.gif
tik kita karta reikes palaukti truputi su kremu kol sutirstes arba daugiau zelatinos deti, bet labai skanus.
Atsakyti
na kaip ir žadėjau pyragas nuostabus tik aš į kremą įdėjau vanilinio cukraus na skonis fantastiškas thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif pyragiukas. Kaip ir žadėjau kepiau jį velykoms. Viskas puikiai gaunasi ir labai skanu. Mano šeimynėliai saldumo trūko, bet čia jau skonio reikalas. Man netrūko nieko mirksiukas.gif Kadangi vyšnių pritrūkau tai dėjau konservuotus persikus, irgi skanu buvo. Bet manau, kad vien su persikais būtų nebe tas aromatas ir grožis. Juk vyšnių tokia gera spalva. Puikus, ryškus akcentas an stalo 4u.gif
Atsakyti
nu ir grozis... pasiskaicius komentarus reiks ir man susikaupti ir pabandyti padaryti ax.gif
Atsakyti
oi ir aš jau senai ruošiuos jį gamint, vis paskaitau komentarus... bet jaučiu, kad ir pati tuoj šitom malkom pribręsiu 4u.gif
Atsakyti