Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Na ir aš girsiu šį tortą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

pasigamina gan lengvai, atrodo labai gerai, skonis lengvas, įįdomus, o jau kiek pagyrų sulaukiau thumbup.gif wub.gif

Dariau pusę pagaliukų su vyšniom, o pusę su konservuotais ananasais. Tai anasasi neturėjo tokio ryškaus skonio kaip kad vyšnios. Kitą kart dėsiu tik vyšnias. Pertepimą dariau su grietinė 30proc - biški per tirštas buvo, kitą kart dėsiu pusę jogurto, kad įsigertų geriau.

O šiaip - labai labai superinis torčiukas. Temos autorei - AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, o kaip vienu metu tiek "malku" iskepat? Ar atskirai po kelias?
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2008 02 25, 13:12)
Norejau paklausti, o kaip vienu metu tiek "malku" iskepat? Ar atskirai po kelias?


aš kepiau 13 malkų per 2 kartus 4u.gif nes tik 1 skardą didelę turiu
Atsakyti
na mes viena karta pirkom si torta is moteriskes, kuri garseja visam mieste savo padarytais tortais, tai vietoj vysniu ji dejo mirkytus dziovintus vaisius, ir kiekvienam vamzdely buvo skirtingas ydaras, skonis pasakiskas thumbup.gif siaip tortu nelabai megstu, bet malkos po sniegu man tada labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Katik baigiau gaminti si torta, rytoj skanausim... bet man jis laaaaabai platus gavos,gal reikejo geriau du mazesnius daryt... g.gif kaip pjaustyt reikes...
Atsakyti
nu va - po mano dietos unsure.gif
Atsakyti
Tortas superinis thumbup.gif
Atsakyti
as pirma karta kepiau su grietine dvaro ir vysniomis,o va savaitgali dariau su plakama grietinele 36%ir avieciu dzemu - irgi super gavos thumbup.gif
visiems labai patiko ir didelis gaunas, nemazai zmoniu pavaisinti gali thumbup.gif

o kepu as per du kartus - pirma kart dedu 8, o kita 7,nes vienu kartu niekaip netilptu schmoll.gif
Atsakyti
na dariau ash si torta, viskas gavosi kaip ir foto, bet man nelabai patiko rolleyes.gif laaabai jau riebus ir saldus ziauriai mastau.gif
Atsakyti
Suviliojot ax.gif Mėgstu kepti visokius saldėsius, bet nusibodo jau tie, kuriuos kepu. Užsukau čia ieškodama kažko įdomaus. Na ir suviliojo mane šio torto grožis. Jis man labai originalus atrodo 4u.gif neteko dar niekur tokio matyti. Kepsiu velykoms tongue.gif Pagal receptūra tai mano galva viskas turėtų puikiai gautis, tad sakau ačiū aciuks.gif temos autorei. Ir dar labai šaunu, kad nuotraukytės įdėtos thumbup.gif
Atsakyti
aš ir galvoju jį kept velykom taip sužavėjo mane . parašysiu kaip gavosi 4u.gif
Atsakyti
Nu gerai, tiotuškos, prikalbėjot. CP irgi pasiterlens Velykų proga cool.gif
Atsakyti