Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Sveiki as nesuprantu kodel jums nesigavo man is pirmo karto gavosi,dariau seses gimtadieniui dariau su vysnem ir braskem tik po to sese pasake kad jos drauge braskem alergiska blush2.gif o idomu ar su konservuotais vaisiais butu galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokoladka @ 2008 01 24, 15:22)
ax.gif  o man nepavyko šis šedevras, be to dar ir ypatinga proga dariau, tai iš vis pravalas  doh.gif  viršus kažkodėl nesustengo, nors viską dariau pagal jūsų nurodymus, tai gavosi pribėgęs šaldytuvas, o paskui pilna šiukšlių dėžė  verysad.gif  o taip norėjosi nustebint, nežinau kodėl man nesigavo, bet kitą kartą nebebandysiu... ax.gif

tai želatinos ar grietinės standiklio per mažai dėjai, todėl ir nestingo

QUOTE(ziuzete @ 2008 01 24, 15:50)
Sveiki as nesuprantu kodel jums nesigavo man is pirmo karto gavosi,dariau seses gimtadieniui dariau su vysnem ir braskem tik po to sese pasake kad jos drauge braskem alergiska blush2.gif o idomu ar su konservuotais vaisiais butu galima 4u.gif

aš dariau su konservuotais persikai, labai skaniai buvo smile.gif ir tiesa, kai dariau su persikais, tai dariau ne su grietine, o su jogurtu ax.gif
Atsakyti
Tortukas - geras. Kepiau šį savatgalį. Receptą šiek tiek pakeičiau: pusę vyšnių ir pusę konservuotų persikų dėjau. Buvo skanu. thumbup.gif
Atsakyti
noriu ir aš išbandyti šį šedevrą 4u.gif porą klausimėlių jau kapojusioms malkas mirksiukas.gif :
1. kokios stiklinėm matavot miltus tešlai? gal kas nepatingės ir išmatuos nors kiek ml ?nes turiu tų stiklinių visokiausių talpų ir konfigūracijų doh.gif
2. kaip supratau,kremą reikia tepti kai jis pradeda stingti? nes planuoju su jogurtu arba neriebia grietine daryti g.gif nemėgstų riebių pieno produktų schmoll.gif
Atsakyti
nu va,išbandžiau ir aš šį stebuklą 4u.gif tikrai labai skanu thumbup.gif be to ir svečiams įspudį paliko bigsmile.gif net mano sesuo,kuri šiaip niekada pyragų ir tortų nekepa,recepto paprašė lotuliukas.gif aišku,be modifikacijų neapseita mirksiukas.gif
į tešlą grietinę dėjau 12 proc. riebumo "Žalioji karvutė" - jokių problemų dėl to nebuvo.tešlą laikiau per naktį šaldytuve,su kočiojimu jokių sunkumu irgi nepatyriau.
kai kepiau "malkas",ant uogų barsčiau cukru,bet homeopatinėmis dozėmis rolleyes.gif beje dariau su vyšniomis,braškėmis,juodais serbentais. išanalizavus skonį,dėl savęs padariau tokią išvada: skaniausia su vyšniomis....su braškėmis geriau daryti vasara,kai jų sezonas,nes šaldytos ne aromatingos schmoll.gif juodi serbentai g.gif skonio reikalas... aš mėgstu tik kompotą iš jų cool.gif bet jei su jais padaryti tik kelias malkas- bendroje masėje visai nieko mirksiukas.gif tik vynioti "malkas" yra sunkiau,uogos vis nori "pabėgti"
dar manau,kad su avietėm turėtų būti skanu thumbup.gif bet irgi geriau šviežiom
kremą dariau iš 200 g natūralaus jogurto,pakelio "mūsų švelniosios varškės" 7 proc. riebumo, 200 g grietinėlės (aišku,išplaktos-į ją dar bėriau kremo miltelius,bet jokios įtakos konsistencijai ir skoniui tai neturėjo.kitą kartą gal pabandysiu grietinėlę su vanilės padažo milteliais g.gif ) , 12 proc.riebumo grietinės (tiksliai nežinau kiek dėjau g.gif ...irgi apie 200 g ir apie 10 g želatinos.vietoje rūgšties išspaudžaiu pusės citrinos sultys ir patarkavau jos žievės thumbup.gif cukraus dėjau iš akies,nežinau kiek,bet mažiau negu stiklinę.tiesiog ragavau,kad būtų pagal mano skonį
grietinę į kremą dėjau dėl to,kad išvydus realų "malkų" dydi iškepus,supratau,kad jei sudėsiu tai į vieną krūvą - bus visas kalnas doh.gif todėl nuspręndžiau daryti dvi kruvelias smile.gif pabijojau,kad 600 g kremo bus mažoka,tai pridėjau grietinės
kepiau-tepiau iš ryto,iki vakaro viskas gražiai sustingo thumbup.gif
štai rezultatas ax.gif :
user posted image
user posted image

širdingai dėkoju temos autorei už tokį skanu receptą wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 03 vasario 2008 - 00:03
Cia tai grozis!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif As irgi pabandysiu si skanumyna. Prisiskaiciau patarimu, tai tikiuosi viskas gausis. Mano vyras labai megsta saldumynus, tai bandysiu ji nustebinti Valentino diena wub.gif jei gausis, butinai parasysiu ir idesiu foto mirksiukas.gif
Atsakyti
NEREALU!!! wub.gif thumbup.gif NIAM NIAM,TOKIO SKANESTO IR AS NORECIAU
Atsakyti
as ir thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš jau irgi galiu pasigirti išbandžiusi šį receptą. biggrin.gif
Pyragėlis gavosi nerealus. thumbup.gif

Širdingas AČIŪ recepto autorei, kad pasidalino tokiu skaniu dalyku su mumis. yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aruncikas: 08 vasario 2008 - 23:18
as kai pamaciau si recepta iskart puoliau daryti,tik ne su saldytom vysniom.tai tikrai nuostabus tortas thumbup.gif [SIZE=1][SIZE=7]
Atsakyti
Aš irgi šiandien bandysiu daryt. Tešla jau šalą šaldytuve, uogos atitirpinėja. O ir grietinės turiu paprastos 30 procentų riebumo, tikiuosi tiks.
Tik dabar mastau ar užteks pokelio to grietinėlės standiklio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2008 02 09, 18:48)
Aš irgi šiandien bandysiu daryt. Tešla jau šalą šaldytuve, uogos atitirpinėja. O ir grietinės turiu paprastos 30 procentų riebumo, tikiuosi tiks.
Tik dabar mastau ar užteks pokelio to grietinėlės standiklio? g.gif


as siandien dariau,tai dejau du pokelius standiklio,nes idejus viena man kazkaip visvien ta grietine neigavo grietineles konsistencijos,tai imaisiau ir antra smile.gif

kai paragausim parasysiu savo atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti