Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

kaip skaniai atrodo wub.gif reiks koki kart bandyt ir pasigamint rolleyes.gif
Atsakyti
O visos taip ir gaminat pačios tešlą? Neperkat?
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2008 01 16, 00:43)
O visos taip ir gaminat pačios tešlą? Neperkat?



Bent jau aš tai pati gaminau tešlą. Pačiame gaminime tešlos tai nieko sudėtinga, kočiojimas tos tešlos man sudėtingesnis negu pačios tešlos gamyba
Atsakyti
o man minkymas labiausiai nepatinka ax.gif

7dienį dariau malkas su persikais ir vietoj grietinės naudojau jogurtą 2proc. riebumo. Tikrai daug geresnis gavos, nes su grietine ryškiai per riebu ax.gif
Atsakyti
Tešlą per naktį palaikiau šaldytuve, tai kočiojosi super lengvai bigsmile.gif , o pirmą kartą laikiau gal tik kokį pusvalandį, va tada ir man teko vargti su tuo kočiojimu...
Atsakyti
Nu jo, kiek matau teks pačiai pažaist su tešla. Tik prieš tai gal kočėlą reiks nusipirkt, nes visad kočioju su alaus tuščiu buteliu, nes pamirštu kad man reik kočėlo parduotuvėse doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2008 01 16, 11:55)
Bent jau aš tai pati gaminau tešlą. Pačiame gaminime tešlos tai nieko sudėtinga, kočiojimas tos tešlos man sudėtingesnis negu pačios tešlos gamyba

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 01 16, 19:05)
o  man minkymas labiausiai nepatinka  ax.gif

7dienį dariau malkas su persikais ir vietoj grietinės naudojau jogurtą 2proc. riebumo. Tikrai daug geresnis gavos, nes su grietine ryškiai per riebu  ax.gif


o kiek laiko reikia palaikyti jau suteptą? Na kad prisigertų...
Papildyta:
QUOTE(jowitukas @ 2008 01 17, 17:32)
o kiek laiko reikia palaikyti jau suteptą? Na kad prisigertų...

PS o kiek žmonių galima pamaitinti iš šios normos?
Atsakyti
QUOTE(jowitukas @ 2008 01 17, 15:39)
o kiek laiko reikia palaikyti jau suteptą? Na kad prisigertų...
Papildyta:

PS o kiek žmonių galima pamaitinti iš šios normos?

kai sutepu palaikau pusvalandį ne šaldytuve, paskui dedu į šaldytuvą. Šaldytuve 2-3 val. daugiau šeimyna neištveria biggrin.gif

didelis tas tortas išeina, 10 žmonių tai drąsiai, jei ne daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(node @ 2007 11 24, 20:54)
dėkui už receptą aciuks.gif va mano gaminys

user posted image

galvoju per naujus pakartot  rolleyes.gif

o kaip jo skonis? blush2.gif
Atsakyti
savaitgalį kepiau: liuks!!!!! Skonis neparkartojamas,o ir grožis.Aišku "pirmas blynas šiek tiek prisvilęs",bet skonis geras.Ir ne taip jau sudėtinga kaip atrodo thumbup.gif kepkit super mamos mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif o man nepavyko šis šedevras, be to dar ir ypatinga proga dariau, tai iš vis pravalas doh.gif viršus kažkodėl nesustengo, nors viską dariau pagal jūsų nurodymus, tai gavosi pribėgęs šaldytuvas, o paskui pilna šiukšlių dėžė verysad.gif o taip norėjosi nustebint, nežinau kodėl man nesigavo, bet kitą kartą nebebandysiu... ax.gif
Atsakyti