Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(joge @ 2007 12 26, 21:01)
nežinau, kodėl, bet man nepavyko. malkos buvo labai sausos. Ar jų nereikėjo kuo sulaistyt?

drinks_cheers.gif Man irgi doh.gif Bet as jauciu, kur padariau klaida. Krema tepiau visai stingstanti ir is karto dejau i saldytuva. Tai jis ir nespejo ne kiek isigerti i tas malkas. Ir dar turbut biskeli padauginau zelatinos g.gif
Atsakyti
Esu tas malkas dariusi su braškėm, vyšniom, avietėm, juodaisiais ir raudonaisiais serbentais. Visos uogos kuo puikiausiai tiko. Dabar galvoju, kažin, o su varške kaip gautųsi g.gif
Atsakyti
nors ir ne megeja kept pyragus, bet neiskenciau ir pasidariau. Malkas dariau skirtingas, vienas su vysniom, kitas su juodais serbentais ir abrikosais viskas thumbup.gif gavosi ir skanu labai, man nesausas gavosi, tik gal kiek perdaug mums 2, nes trecioji tai tik krema nuo virsaus paknibineja (dariau pirma karta, tai tik sau paragaut, o ne sveciams biggrin.gif). kita karta kai darysiu tik sau, reiks is puses kiekio daryt mazesne malku kruvele biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 04 sausio 2008 - 14:20
Grietineles standiklio dek tiek kiek uzrasyta ant pakelio wink.gif
Atsakyti
smagu mergytes kad jums patinka sis torciukas...perduosiu mamai (nnillkai) visus pagyrimus ir padekas, ji neturi kada prisijungti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo innguta: 04 sausio 2008 - 16:05
Niam kaip skaniai atrodo ax.gif
Reiks sesei pasakyt 65 recept1 ji kaip tik dukros gimtadieniui nori ka=kokio ypatingotorto
Atsakyti
kepėm per Tris karalius malkas, gavos gerai, bet man buvo per riebu, nes dėjau kaip mamos patarė 40% grietinę, nors šeimynai patiko smile.gif
va koks gavosi 4u.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau, kad riebiai gaunasi, tai plakiau Rama Cremefire grietinėlę (3 indelius po 225 ml) ir buvo thumbup.gif Dėjau grietinėlės standiklio. Man ta Rama grietinėlė labai patinka, neriebi ir skani. Būna dviejų rūšių - desertams ir padažams . Tai čia naudojau tą, kuri skirta padažams.
Atsakyti
QUOTE(JuokInga @ 2008 01 13, 00:53)
Pasiskaičiau, kad riebiai gaunasi, tai plakiau Rama Cremefire grietinėlę (3 indelius po 225 ml) ir buvo  thumbup.gif Dėjau grietinėlės standiklio. Man ta Rama grietinėlė labai patinka, neriebi ir skani. Būna dviejų rūšių - desertams ir padažams . Tai čia naudojau tą, kuri skirta padažams.

kiek standiklio dėjot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 01 13, 12:57)
kiek standiklio dėjot?  4u.gif

Vieną pok.
Atsakyti
Aš tai kai gaminau, dėjau 30% riebumo grietinę ir gavosi puikiai. Kam dėti dar riebesnę jei ir su tokia gaunasi puikiai smile.gif
Atsakyti
Kadangi nebetelpu į prieš pusmetį pirktas kelnes blush-anim-cl.gif , tai vietoj grietinės naudojau natūralų jogurtą su želatina. Jogurtą pasigaminau pati, tik nepamenu 1 ar 2,5 proc. riebumo pieną naudojau g.gif Gavosi tikrai gaivus ir nesausas tortas smile.gif
Pirmą kartą gaminau su 20 proc. riebumo grietine- tiesiog malėsi riebalai burnoj nuo kremo... Feee dry.gif
Atsakyti