Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(Gintarasa @ 2007 12 23, 21:37)
Ryt darysiu šitą stebuklą, tikiuos, bus skanu  thumbup.gif . Tik galvoju, ar saldumo užtenka, nes į tešlą cukraus nesideda, vyšnios šaldytos irgi juk be cukraus, tai tik grietinėje tas saldumas  g.gif

paragausim pamatysim ax.gif mano jau sustengo tai laukiu kol galesim paragaut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 12 24, 12:40)
paragausim pamatysim  ax.gif mano jau sustengo tai laukiu kol galesim paragaut  blush2.gif


gaminti buvo daug paprasčiau, negu buvau pasirengusi ir nusiteikusi, malkas padaryti labai paprasta, saldumo užtenka, bet megstantiems saldžiau, daugiau cukraus į "sniegą" turbūt dėt reikėtų. O uogų man tai daug nuėjo, pirkau pakelį vyšnių, tada sudėjau indelį aviečių ir mėlynių dar tiek pat. Tik aš pamiršau, kad prieš pertepant kremui reikia leist stingti pradeti, tai vos neišplaukė visas mano šedevras, bet laimei, laiku prisiminiau. doh.gif Atrodo tikrai įspūdingai bigsmile.gif , ir skonis labai geras. Ačiū temos autorei už pasiūlytą receptuką
Atsakyti
nežinau, kodėl, bet man nepavyko. malkos buvo labai sausos. Ar jų nereikėjo kuo sulaistyt?
Atsakyti
Na, tortas tikrai skanus, gavau daug pagyrimų, bet aš ir vyšnias apibarsčiau cukrumi, ir į kremą daugiau dėjau cukraus thumbup.gif . Žodžiu, daug darbo, bet tikrai skanu rolleyes.gif
Atsakyti
Kepiau per kaledas

tik as dariau du mazesnius: viena su visniomis, kita su braskemis.
tesla dariau su cukrumi.
Sniega irgi keiciau...vietoj cukraus i grietine dejau DanSuger sokoladini glajaus cukru (cukraus pudra su kakava ir standikliu).

pamirsau, kad reikia grietinei pradeti stingati ir torta ne i saldikli kisau....

bet gavosi gerai..kad butu graziau barsciau kokoso drozlemis.
MB pareiske, kad skaniausias kada nors ragautas tortas
Atsakyti
O tešlą visos pačios darot?
O iš pirktinės neišeitų? Aišku išeitų, net kokios tešlos reiktų pirkt g.gif ?
Atsakyti
labai skanus essen.gif essen.gif essen.gif ir visai nesunku pasigamint bigsmile.gif
ir nebrangus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(node @ 2007 11 24, 20:54)
va mano gaminys

Nu super thumbup.gif ir mano lygiai taip atrodė ax.gif Gaila šiemet vyšnių neužsišaldžiau, su savom vyšniom pigiau blush2.gif Nepasitaiko progos pakartoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 12 28, 18:55)
O tešlą visos pačios darot?
O iš pirktinės neišeitų? Aišku išeitų, net kokios tešlos reiktų pirkt g.gif  ?


trapios tešlos pirkti reikėtų mirksiukas.gif , tik kitoks tada tortukas bus truputuką ax.gif
Atsakyti
Išbandžiau ir aš... tikrai super duper ta "malkų krūvelė" biggrin.gif liabai jau skanu thumbup.gif
Dėkui už receptuką aciuks.gif
Atsakyti
jau kaip pradėjau kepti tas malkas, tai dabar neatsiginu nuo darbo, šeimos - vis prašo malkų pakraut... lotuliukas.gif thumbup.gif jau pagyrimų susilaukiau.... ax.gif
ir tas gerai, kad visada gaunasi man jos, nes aš tokia "šeimininkė" doh.gif , bet kam panos dar cukraus kraunat??? man ir taip per saldu, nors visi kiti sako, kad pats tas, nei per saldu nei per rūgštu...super...
Atsakyti
Kiek reik dėt grietinėlės standiklio? 4u.gif
Atsakyti