Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Nu atrodo tai labai skaniai, ir pavadinimas thumbup.gif
Atsakyti
Sekančiam savaitgaliui ir aš gaminsiu. Papuoš gimtadienio stalą smile.gif Pasirodysiu kaip gavosi. Aišku, jei gausis biggrin.gif
Atsakyti
maciau sito torto varianta kazkokiame rusiskame portale, tik ten virsus aptarkuotas sokoladu ir apibarstytas riesutais smulkintais, ir vadinasi tortas-kaino troba.. visa kita taip pat bet vaizdas tikrai nieko
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2007 12 06, 16:27)
Labu. Ryt turim gimtadieny namuose,tai ir as susigundziau padaryt 'malkas'. Tesla pasidariau is vakaro,sian iskepiau. Man pabego truputy uogu y skarda ir dejau avietes,o y kt.uogu misiny,vysniu neradau. Labai ydomu kas gausis. Kai sutepiau man truputy pasiskleide,gal paskubejau sutept,bet lyg ir atvesusios jau malkos buvo.  Kada dedat citrina y grietine?

kartu su cukrumi smile.gif ir standikliu. einu kept smile.gif klasė thumbup.gif tampa mano firm,iniu ženklu - ačiū įdėjusiajai aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Viskas gavosi super,bet mum truputy rugstoka. Tai kai valgem biski barstem cukraus pudra,tai buvo pats tas wink.gif
Atsakyti
klausykit merginos iskilo man klausimas o jus kiek naudojot saldytas uogas kilograma ar du? g.gif nes dabar nezinau nesinori perdaug ju atsisaldyti kad nesugestu ir nesinori kad mazai ju but blush2.gif prasau pasidalinkit patirtimi ax.gif
Atsakyti
Du pirktiniai pakeliai-800g. Man kelios uogos liko, bet, manau, galima buvo ir susispausti, tuomet viskas butu "sueje".
Atsakyti
QUOTE(DinaR @ 2007 12 18, 15:33)
Du pirktiniai pakeliai-800g. Man kelios uogos liko, bet, manau, galima buvo ir susispausti, tuomet viskas butu "sueje".


a viskas aisku pas mus yra po kilograma tao desiu pusntro pakelio smile.gif
Atsakyti
Jaaaazau kas per skaniai atrodantis skanumynas wub.gif lotuliukas.gif
Kokia tešla šaldyta geriausiai naudoti? Ir koks jos pirkti reik?
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 12 21, 00:20)
Jaaaazau kas per skaniai atrodantis skanumynas wub.gif  lotuliukas.gif
Kokia tešla šaldyta geriausiai naudoti? Ir koks jos pirkti reik?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as tai paskaiciavau kad viena malka dingus kazkur lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na pasijuokiau o dabar laukiu kol mano malkos ataus lotuliukas.gif ziuresiu kas cia man gausis blush2.gif tik man tos malkos kazkaip ilgai kepa g.gif
Atsakyti
Ryt darysiu šitą stebuklą, tikiuos, bus skanu thumbup.gif . Tik galvoju, ar saldumo užtenka, nes į tešlą cukraus nesideda, vyšnios šaldytos irgi juk be cukraus, tai tik grietinėje tas saldumas g.gif
Atsakyti