Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

O as tesla pasidariau jau vakar. Nuejau i kisenine maxima prie namu-i mane kaip i durna paziurejo, kai paklausiau ar neturi saldytu vysniu. doh.gif Jokiu kitokiu saldytu uogu irgi neturejo, tik spanguoliu doh.gif Vyras po darbo pamirso nupirkt uogu, tai ir guli tesla. Is nevilties nusipirkau obuoliu, jei mb ir siandien neparves uogu, darysiu su obuoliais, gal irgi nieko gausis g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(DinaR @ 2007 11 20, 15:41)
O as tesla pasidariau jau vakar. Nuejau i kisenine maxima prie namu-i mane kaip i durna paziurejo, kai paklausiau ar neturi saldytu vysniu.  doh.gif Jokiu kitokiu saldytu uogu irgi neturejo, tik spanguoliu doh.gif Vyras po darbo pamirso nupirkt uogu, tai ir guli tesla. Is nevilties nusipirkau obuoliu, jei mb ir siandien neparves uogu, darysiu su obuoliais, gal irgi nieko gausis  g.gif  g.gif  g.gif


Siandien uogu maciau pirkti Vilniuje Mindaugo Maximoje. Be kauliuku saldytos visnios. Gal dar nepervelu smile.gif
Skanaus bigsmile.gif
Atsakyti
o kazin kaip gautusi su avietemis? g.gif nes cia nei su ziburiu nerandu saldytu vysniu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
sveikutes kepsiu ir as si torta labai sudomino gal penktadienio vakara nes sestadieni sesers gimtadienis bigsmile.gif tik as uogas skirtingas desiu nes turiu prisisaldzius visokiu po nedaug blush2.gif
Atsakyti
Kazkuri mamyte kepe su avietemis, rase, jog labai skanu mirksiukas.gif
O as vakar radau vysniu yahoo.gif sokiai.gif Tiksliau mb nuveze pakeliui i miesta ax.gif Jau buvau is nevilties sugalvojusi su obuoliais kepti doh.gif Kadangi velai grizom, kepiau siandien rolleyes.gif Galiu drasiai sakyti, jog siai teslai pora paru saldytuve ne kiek nekenkia . As ja buvau suvyniojusi i maistine plevele, kad nedziutu. Tortas gavosi puikus . Is pradziu buvo sunkoka uzlipdyti tuos pagaliukus, bet po to isimiklinau ir viskas ejosi kaip per sviesta . Kai iskepe pirma partija paragavau vieno pagaliuko ir suabejojau torto sekme blush2.gif Pats pagaliukas pasirode siaip sau blush2.gif Nesaldi tesla, rugscios vysnios... Bet kaip viskas derinasi su kremu! birthday.gif essen.gif Nuostabus tortas 4u.gif Net mano isrankusis sunus buvo suzavetas ir uzsiprase sio torto Kaledoms biggrin.gif Tik zele i krema padauginau, kazkaip nedrasu man daryti be jos, nors grietinele emiau riebia ir puikiai issiplake. Tai kol ieskojau lektes, kur torta formuoti, kremas sustingo, bet uztepiau, o virsu fenu patirpdziau, kad graziai atrodytu blush2.gif Nepasakyciau, kad kremas labai saldus, o as dar netycia daugiau citrinos rugsties idejau (ranka sudrebejo blush2.gif ax.gif ), tai atitinkamai dejau daugiau cukraus. Labai skaniai gavosi, derinasi uogos, nesaldi tesla ir saldus su rugstele kremas thumbup.gif Jau daugiau kaip puses torto neber, bijau, kad rytojaus vakaro jis nebesulauks...
Atsakyti
QUOTE(DinaR @ 2007 11 21, 21:00)
Kazkuri mamyte kepe su avietemis, rase, jog labai skanu mirksiukas.gif
O as vakar radau vysniu  yahoo.gif  sokiai.gif  Tiksliau mb nuveze pakeliui i miesta  ax.gif Jau buvau is nevilties sugalvojusi su obuoliais kepti  doh.gif  Kadangi velai grizom, kepiau siandien  rolleyes.gif Galiu drasiai sakyti, jog siai teslai pora paru saldytuve ne kiek nekenkia . As ja buvau suvyniojusi i maistine plevele, kad nedziutu. Tortas gavosi puikus .  Is pradziu buvo sunkoka uzlipdyti tuos pagaliukus, bet po to isimiklinau ir viskas ejosi kaip per sviesta .  Kai iskepe pirma partija paragavau vieno pagaliuko ir suabejojau torto sekme  blush2.gif  Pats pagaliukas pasirode siaip sau blush2.gif Nesaldi tesla, rugscios vysnios... Bet kaip viskas derinasi su kremu!  birthday.gif  essen.gif Nuostabus tortas  4u.gif Net mano isrankusis sunus buvo suzavetas ir uzsiprase sio torto Kaledoms  biggrin.gif  Tik zele i krema padauginau, kazkaip nedrasu man daryti be jos, nors grietinele emiau riebia ir puikiai issiplake. Tai kol ieskojau lektes, kur torta formuoti, kremas sustingo, bet uztepiau, o virsu fenu patirpdziau, kad graziai atrodytu  blush2.gif  Nepasakyciau, kad kremas labai saldus, o as dar netycia daugiau citrinos rugsties idejau (ranka sudrebejo blush2.gif  ax.gif ), tai atitinkamai dejau daugiau cukraus. Labai skaniai gavosi, derinasi uogos, nesaldi tesla ir saldus su rugstele kremas  thumbup.gif Jau daugiau kaip puses torto neber, bijau, kad rytojaus vakaro jis nebesulauks...


dekui uz isamu pasakojima smile.gif dabar jau tikrai savaitgali darysiu bet jau darysiu su avietemis ax.gif ziuresim kaip cia gausis ax.gif
Atsakyti
dėkui už receptą aciuks.gif va mano gaminys

user posted image

galvoju per naujus pakartot rolleyes.gif
Atsakyti
Node koki tu cia skanesta padarei, thumbup.gif kaip skaniai ir graziai atrodo. wub.gif
Begu ieskot receptuko. smile.gif
Atsakyti
4u.gif super ,seiles tysta,as jau dukart kepiau malkas,bet nespejau padaryti torto, thumbup.gif malkos buvo super
Atsakyti
Sveikos mergaites kepiau ir as penktadieni si torta gavosi super i malkas dejau braskes tikrai labai skanu ir originalu bigsmile.gif tik norejau paklausti ar nebutu galima soda pakeisti kepimo milteliais blush2.gif
Atsakyti
As dejau kepimo milteliu ir puikiai gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Labu. Ryt turim gimtadieny namuose,tai ir as susigundziau padaryt 'malkas'. Tesla pasidariau is vakaro,sian iskepiau. Man pabego truputy uogu y skarda ir dejau avietes,o y kt.uogu misiny,vysniu neradau. Labai ydomu kas gausis. Kai sutepiau man truputy pasiskleide,gal paskubejau sutept,bet lyg ir atvesusios jau malkos buvo. Kada dedat citrina y grietine?
Atsakyti