Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

labai originalus ir įdomus tortas, reikės ir man pabandyti, bet aš manau darysiu malkas su skirtingais įdarais kaip kažkas minėjo. rolleyes.gif
Atsakyti
Užvakar kepiau.... thumbup.gif Nuostabiai skanus ir geras tortas.... mirksiukas.gif Ačiū, nnilka....
Atsakyti
kaip tik pamačiau receptą šitą, taip ir ant kiekvienos šventės kepu - man gaunasi visuomet gerai (išskyrus vieną kartą kai buvo labai karšta, tai grietinė sukrito gabalais, bet ir tas suėjo.. tongue.gif ).
turiu tik vieną problem - labai nepatogu pjauti... doh.gif kartais išbyra ir bardakas gaunasi. kai tarp savų tai nieko, bet kai kartą oficialiai buvo pjaunamas, tai biškį ne kas. gal kas žino kokių gudrybių, o gal čia man vienai jis bardakėlis gaunasi supjaustytas. g.gif
Atsakyti
BANDYSIU IR AS JI KEPTI TURETU BUTI SKANU blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Kepiau šį torčiuką jau kelis kartus - gaunasi super super super... ir namiškiams, ir kolegoms labai patiko thumbup.gif ir skonis, ir išvaizda thumbup.gif
tik vienas minusas bent jau man, kad jis labai riebus gaunasi - cholesterolio bomba doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deta_: 07 lapkričio 2007 - 15:02
Oi,kaip originalu!!!!Begu pirkti vysniu!
Atsakyti
[quote=Deta_,2007 11 07, 15:59]
Kepiau šį torčiuką jau kelis kartus - gaunasi super super super... ir namiškiams, ir kolegoms labai patiko thumbup.gif ir skonis, ir išvaizda thumbup.gif
tik vienas minusas bent jau man, kad jis labai riebus gaunasi - cholesterolio bomba doh.gif
[/quo
gal pertepimui tiktu jogurtas??? blush2.gif jis kiek liesesnis nei grietine... mirksiukas.gif as torta "pensininka"(panasus i meduti) pertepu jogurtu ir dar kokiu nors priedu idedu ir gaunasi super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marvaida @ 2007 11 07, 19:35)
gal pertepimui tiktu jogurtas??? blush2.gif jis kiek liesesnis nei grietine...


reiks pabandyti su jogurtu, bet tuomet, turbūt teks daugiau grietinėlės standiklio įberti g.gif
Atsakyti
I jogurta galima det zelatinos. Ir nereiks jokio grietineles standiklio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2007 11 03, 18:55)
turiu tik vieną problem - labai nepatogu pjauti... doh.gif kartais išbyra ir bardakas gaunasi.  gal kas žino kokių gudrybių, o gal čia man  vienai jis bardakėlis gaunasi supjaustytas. 

Na man pjaustėsi labai gerai, niekas netrupėjo schmoll.gif gal pabandyk labiau malkas suspausti? g.gif ir pjauti platesniais ruoželiais rolleyes.gif aš pjausčiau dviejų pirštų storumu ir viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina: 18 lapkričio 2007 - 17:59
4u.gif malkos tokios superines 4u.gif thumbup.gif ,kad net nespejau net torto padaryti,suvalgem malkas ax.gif tongue.gif ,o torta darysiu kita karta. thumbup.gif thumbup.gif receptukas
Atsakyti
thumbup.gif pamaciau ir as kepsiu butinai ji labai skanei atrodo thumbup.gif
Atsakyti