Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(Domcė @ 2007 08 14, 18:14)
sveikos mergaitės,saldumynų valgytojos ir gamintojos...  4u.gif
Tai va čia toks tas ''malkų po sniegu'' 2 variantas:

190 ml. pieno (galima vandens.... )
90 gr. sviesto (galima margarino)
mažas žiupsnelis druskos
1/2 (puse) arbatinio šaukštelio sukraus
150 gr. miltų
3-4 kiaušiniai

Pieną užvirinti su sviestu,druska ir cukrumi.
Persijoti miltus.
Kai užverda pienas,puodą nukelti nuo ugnies,suberti miltus ir gerai išmaišyti.
Vėl dėti puodą ant ugnies (mažos) ir mediniu šaukštu maišant pavirti,kol pasidarys vientisa masė,o puodo dugnas pasidengs balta plėvele.
Tešlą dėti į kitą indą ir įmušti po vieną kiaušinį.Gerai įsukant.(na taip:kiaušinis ir gerai išmaišai.Tada vėl kiaušinis-išmaišai.... ir tt
Tešla turi būti elastinga ir stangri.

Tuomet formuoti lazdeles (geriausia konditeriniu švirkštu) arba bokštelius (šaukštu)
ir iškepti.Na,kaip plikytus pyragėlius....

Kremui: viskas tas pats,kaip ir aname variante... tik grietinę aš dedu liesesnę 30 procentų.

Torto formoje ant dugno sudedu lazdeles arba bokštelius.Tada kremo.
Žodžiu,taip sluoksniuoju...




Bet tai čia vyšnių nėra... iš ko rūgštumas? unsure.gif Čia jau kaip jis ten vadinasi ... plykytų lazdelių tortas..
Atsakyti
QUOTE(Daivve @ 2007 08 21, 09:40)
Bet tai čia vyšnių nėra... iš ko rūgštumas?  unsure.gif  Čia jau kaip jis ten vadinasi ... plykytų lazdelių tortas..

bet gal visai skanus
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

Na aš ir nesakiau,kad ten rūgštu turėtų būti.... ax.gif
Tiesiog mes kalbėjom apie riebumą... ir,kaip galimybę ''paliesinti'' receptą... pasiūliau tokį variantą.... blush2.gif

O tas pavadinimas tai '' kaip pavadinsi,taip nepagadinsi.... "

Esmė,kaip suprantu,malkose ir sniege.... o iš ko tie dalykai daromi... galima ir paimprovizuoti.... rolleyes.gif

Beje,labai skanu vietoj vyšnių.... dešrelė.... na žinoma ''sniego'' tada jau nebereikia.... bet labai tinka sultinio lietus..... tongue.gif

Mamitele,man tai tos malkos gavosi čiki... nesutrupėjo... sviestą aš naudojau ''Rokiškio"... o grietinę ''Dvaro"... ir tas kremas toks buvo kaip plakta grietinėlė.Paragavau dar nesušąlusį,tai kažkoks produktų kratinys atrodė.... doh.gif ,bet kai sušąlo,tai niam niam.... rolleyes.gif
Atsakyti
Niu ir as bandau gamint tongue.gif Gal pavyks vyreliui staigmena padaryt rolleyes.gif
Atsakyti
na mergytes ir as daba ji kepu, pirmi pagaliukai iskepe kepu toliau, pirmi iskepe visai gerai gavosi, nesuskilo ir neisbego vysnios. kepu pusseseres vestuviu 5 metiniu proga, tikiuos patiks mano dovana tongue.gif . parasysiu kaip gavosi, manau turetus gaut neblogai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Domcė @ 2007 08 22, 13:52)
Sveikos mergaitės  4u.gif

Na aš ir nesakiau,kad ten rūgštu turėtų būti....  ax.gif
Tiesiog mes kalbėjom apie riebumą... ir,kaip galimybę ''paliesinti'' receptą... pasiūliau tokį variantą....  blush2.gif

O tas pavadinimas tai '' kaip pavadinsi,taip nepagadinsi.... "

Esmė,kaip suprantu,malkose ir sniege.... o iš ko tie dalykai daromi... galima ir paimprovizuoti....  rolleyes.gif

Beje,labai skanu vietoj vyšnių.... dešrelė.... na žinoma ''sniego'' tada jau nebereikia.... bet labai tinka sultinio lietus.....  tongue.gif

Mamitele,man tai tos malkos gavosi čiki... nesutrupėjo... sviestą aš naudojau ''Rokiškio"... o grietinę ''Dvaro"... ir tas kremas toks buvo kaip plakta grietinėlė.Paragavau dar nesušąlusį,tai kažkoks produktų kratinys atrodė....  doh.gif ,bet kai sušąlo,tai niam niam....  rolleyes.gif


Va čia tai ideja - sultinio lietus:)))))) Bet įtariu skanu turėtų būti:) iš malkų po sniegu kiek variacijų pasirodo galima prigalvoti:) drinks_cheers.gif
Atsakyti
na va jau iskepiau, laikau saldytuve, vaizdas grazus tik dar neragavau, o taip norisi bigsmile.gif nu turetu but gerai manau ax.gif
Atsakyti
Savaitgalį ir aš gaminau, gavosi thumbup.gif Nors tortas pasirodė labai sotus, gan riebokas. Kaip nepatyrusiai šeimininkei, pasirodė labai paprastas pagaminti ir vaizdas akį traukiantis.
Atsakyti
QUOTE(Domcė @ 2007 08 22, 14:52)
Sveikos mergaitės  4u.gif

Na aš ir nesakiau,kad ten rūgštu turėtų būti....  ax.gif
Tiesiog mes kalbėjom apie riebumą... ir,kaip galimybę ''paliesinti'' receptą... pasiūliau tokį variantą....  blush2.gif

O tas pavadinimas tai '' kaip pavadinsi,taip nepagadinsi.... "

Esmė,kaip suprantu,malkose ir sniege.... o iš ko tie dalykai daromi... galima ir paimprovizuoti....  rolleyes.gif

Beje,labai skanu vietoj vyšnių.... dešrelė.... na žinoma ''sniego'' tada jau nebereikia.... bet labai tinka sultinio lietus.....  tongue.gif

Mamitele,man tai tos malkos gavosi čiki... nesutrupėjo... sviestą aš naudojau ''Rokiškio"... o grietinę ''Dvaro"... ir tas kremas toks buvo kaip plakta grietinėlė.Paragavau dar nesušąlusį,tai kažkoks produktų kratinys atrodė....  doh.gif ,bet kai sušąlo,tai niam niam....  rolleyes.gif

ir man gavosi ne kremas ,o produktu kratinys, bet paskui labai ilgai plakiau ,tai mazdaug kazkas panasiai i krema gavosi, laukiu progos pakartoti
Atsakyti
Ir man isejo. Vyras buvo suzvetas thumbup.gif

Labai aciu temos autorei uz puiku receptuka aciuks.gif
Atsakyti
Labai geras torciukas, as turiu panasu recepta tik su kitais idarais: kelios lazdeles su razinom, kelios su dziovintas abrikosais dar labai skanu abrikosus ir razinas papildyti graikiskais smulkintais riesutais.

Atsakyti
bigsmile.gif kaip skaniai tas pirmas pyragas atrodo ! lotuliukas.gif
butinai kepsiu, aciu thumbup.gif ax.gif
Atsakyti