Įkraunama...
Įkraunama...

Verkiant sustoja kvėpavimas

QUOTE(MaiMa @ 2009 08 14, 12:25)
Mums neurologe irgi israse raminamuju kazkokiu, bet pastebejau, kad sudavus juos, labai viduriukai suskysteja. Tai ir nebedaviau. Musu pedriatre israse homeopatinius raminamuosiuos Acosedum. Bet dazniausiai pamirstu vakare suduoti  blush2.gif
Siaip manoji tai buvo net pernesiota, tai tikriausiai negalima sakyti, kad tik neisnesiotukams tokia problema gali buti.

na as tu vaistuku nepamirstu suduot, bet vaikas net ziaugcioja nuo ju pila lauk tai net nezinau kiek bus is to naudos ar ten liks jam kas nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2009 @ 2009 08 15, 15:36)
na as tu vaistuku nepamirstu suduot, bet vaikas net ziaugcioja nuo ju pila lauk tai net nezinau kiek bus is to naudos ar ten liks jam kas nors  g.gif


Vargsiukas verysad.gif
Atsakyti
ano maziukui taip buvo, gyd israse kazkokiu gelton tabletyciu(nepamenu pavadinimo), bet mociute kazkaip ne taip ziurejo i ta mano gydyma, kuris aisku nepadejo... ji man patare maudyt gailiu nuovire, ten tokios zoles raistuose augancios, uogos i melynes panasios, ir atrodo padejo, nu bent jau nebuvo niekad nualpes nuo rekimo
Atsakyti
mums pirmadieni nuo verkimo sustojo kvepavimas ir nualpo vaikiukas, nuvezem i klinikas pasake ta pati, afekto respiratoriniai spazmai, labai noreciau suzinoti, ar nelieka jokiu liekamuju reiskiniu veliau, itakos vystymuisi ar pan. nes vaizdas tai buvo baisus, as tik dabar pradedu atsigaut.
Atsakyti
Sveikos likimo seses

Mano maze irgi turi tokia bedele, viskas prasidejo nuo 8 men, kai ikando i ranka kita mergyte...apie siauba geriau nepasakosiu, nes pacios zinot koks vaizdelis

Siandie buvom pas antra neurologe, tai pakartojo ta pati, kad isaugs, kad gydymo nera...deja mums oro putimas nepadeda, o rykstele man tai baisus metodas, kaip musti vaika, kuris uzsigavo ir verkia is skausmo doh.gif
Man dabar aktualiausias klausimas, kaip toki vaika leisti i darzeli? gi ten nesicackins su juo, o maniske gali griut auktelninka

QUOTE(lauma @ 2007 04 02, 18:15)
"kas liečia Jūsų dukrą- tai tikras isterijos priepuolis, ir pats teisingiausias elgesys tik nukreipti vaiko dėmesį, kad verkimas neperaugtų į kvėpavimo sutrikimą. O išprovokuoja tokį isterinį priepuolį neteisingas auklėjimas."


jetus "neteisingas auklejimas" doh.gif labai lengvai kaltus surado, o kai vaikas uzsigauna, tai irgi neteisgas auklejimas blink.gif

QUOTE(Rodinka @ 2008 06 20, 10:39)
Siaip, tai atsitinka del nervu sistemos nebrandumo, su amziumi praeina. Svarbu, kad nebutu traukuliu ir t.t. - nes tai gali rodyti i rimtesnius sutrikimus.


kaip suprast nervu sistemos nebrandumas, man gydytoja sake, kad vaikas sveikas, laiku sedet, vaiksciot pradejo
Atsakyti
o ar buna kokiu nors pasekmiu nuo tokiu spazmu, mamytes pasidalinkit, labai neramu.
Atsakyti
QUOTE(selma @ 2009 12 01, 11:28)
o ar buna kokiu nors pasekmiu nuo tokiu spazmu, mamytes pasidalinkit, labai neramu.


As irgi del to labai bijau, viena neurologe sake, kad neturetu itakot, aseit priepuolio metu, kai vaikas nekvepuoja, kraujyje padaugeja CO2, kuris pradeda dirgint kvepavimo centra ir vaikas ikvepia.
O va kita neurologe, sake, kad nera labai jau cia gerai deguonies badas smegenims.
As tiesiog puciu vakui ora i burna, kol paciai galva apsisuka
Atsakyti
QUOTE(selma @ 2009 12 01, 10:28)
o ar buna kokiu nors pasekmiu nuo tokiu spazmu, mamytes pasidalinkit, labai neramu.


kiek skaiciau, rasoma, kad tai gerybine bukle. Bet kai TAI atsitinka, nebeatrodo, kad tai kazkas gero sad.gif Mes irgi ta problema turime, jau geras pusmetis kartojasi, tai dabar jau taip nebenusigastu, kaip pirma karta... Na, guodzia tai, kad tai isaugama, stengiames, kad neisiverktu.. Be to, pastebejau, kad manajai taip atsitinka, kai buna laaabai pavargusi.

QUOTE(dilditele @ 2009 12 01, 11:11)
As irgi del to labai bijau, viena neurologe sake, kad neturetu itakot, aseit priepuolio metu, kai vaikas nekvepuoja, kraujyje padaugeja CO2, kuris pradeda dirgint kvepavimo centra ir vaikas ikvepia.
O va kita neurologe, sake, kad nera labai jau cia gerai deguonies badas smegenims.
As tiesiog puciu vakui ora i burna, kol paciai galva apsisuka


tikiu, kad tai nera labai gerai.. mes tik galim bandyt sudaryt salygas, kad vaikas neisiverktu.
Rykstele, kaip suprantu, galima tada, kai vaikas jau supranta, ka daro (sukelia specialiai tuos spazmus). Pasakojo musu gimines mergaitei taip budavo. Buvo didele ozka. Tai baigesi tik tada, kai tevas gerai per uzpakali uztvojo..Buna ir taip. Manau, tiesiog reikia stebeti, kokiomis aplinkybemis tie spazmai atsiranda.
Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Mano sunui irgi uzeina kazkas panasaus, kaip jusiskiams, tik ne verkimo metu, o ramybes busenoj.Sustinsta zvilgsnis i viena taska ir giliai, daznai kvepuoja, o po 10-15 s. giliai ikvepia ir vel zaidzia kaip niekur nieko.Kas tai galetu buti?
Atsakyti
QUOTE(bubuke @ 2010 02 17, 09:52)
Mano sunui irgi uzeina kazkas panasaus, kaip jusiskiams, tik ne verkimo metu, o ramybes busenoj.Sustinsta zvilgsnis i viena taska ir giliai, daznai kvepuoja, o po 10-15 s. giliai ikvepia ir vel zaidzia kaip niekur nieko.Kas tai galetu buti?


Reiktu pasikonsultuoti su neurologu. Nes ARS spazmu nebuna ramybes busenoje.
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Mum igi TAI vyksta ir vyko...
Vyko sunui kai gime praejo menuo ir kai isivergdavo tiesiog uzstrigdavo,aisku pirma karta baisiai issigandau iskart pas gydytoja bet ji nuramino ir pasake kad tai isaugama jokiu raminamu ar dar ko negerem , bet jau nuo triju metu vis retejo ir retejo tas oro negavimas, dabar mum jau 5metai taip nutinka kai labai jau uzsigauna bet nieko nedarom pats atsigauna na tik apsikabinu stipriai ir viskas...
Vyksta su dukra,prasidejo nuo 2men pradeda nekvepuot kai jau labai izsiverkia.Abu nuraminu didesni apkabinus o mazesniaja puciu i veida arba kilnoju
Taigi nesutinku schmoll.gif kad tai nemokejimas auklet ar oziai ar isterija nes nemanau kad 1 ar 2 men vaikiukui jau atsiranda oziai ar juos jau reikia auklet g.gif
Atsakyti
Vajej abu vaikiukai tokie jautrus...man jau vienos per akis...jau tokia jautruole pasidare, biski kas tuoj melynuot pradeda, gi negali visa laika tenkinti vaiko noru
Atsakyti